Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:19 Nie 24 Sty 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2399, 2400, 2401 ... 2543, 2544, 2545  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MD

PostWysłany: 21:46 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj 3.2zł pomału idzie w góre.Dzielmy się w postach informacjami o cenach,to wszystko co od lłuższego czasu czytam na tym forum to jakieś PIERDOŁY i tyle.Szkoda słów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
An

PostWysłany: 21:24 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za przypomnienie RODU. Zgadzam się bez zaglądania. Co do TUCZU, też masz rację. Skoro twierdzisz , że jestem formalistą to powinienem zwrócić ci Rysiu uwagę, na słowo "zajżał". Cóż, wszyscy popełniamy błędy, więc skończmy te wzajemne połajanki i skupmy się na temacie podstawowym.
Czy ktoś może potwierdzić info Brojlera o 2,90 zł na Kaszubach? Może ktoś jutro sprzedaje?
Powrót do góry
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 20:26 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Tobie AN jednak sugeruję abyś zajżał do fachowej literatury (którą na pewno posiadasz) i na spokojnie przypomniał sobie definicję rasy, RODU, linii, schemat reprodukcji dwustopniowej kur typu mięsnego, charakterystykę ras używanych do produkcji brojlerów. Warto wiedzieć co się TUCZY (nie hoduje!!!), jeśli już chcesz być taki formalny.
Miłej lektury
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:16 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox nie uzywaj słow powszechnie uważanych za wulgarne bo Kokocha i inni nie będą Cię lubić Very Happy Ale nie martw się ja tam lubię jak piszesz i nawet jak wszyscy się poobrażają to my zostaniemy . No chyba , że Admin nas wywali , ale co tam można założyć drugie konto , a jak zablokuje kompa to przecież można przez laptopa , telefon i cholera wie co jeszcze Very Happy
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 19:05 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kokocha czy ja nie Tobie przypadkiem podczas ostatniej Wielkanocy doradzałem jak płakałaś ,że cena spada, żebyś potrzymała kurczaka do po Wielkanocy bo cena pójdzie do góry bo wszyscy ustawiają się zawsze pod święta?Nie chce mi się tak daleko grzebać w forum ale coś mi się tak kojarzy

A może byśmy tak k.u.r.w.a sami na siebie złożyli doniesienie , że stosujemy dumping i sprzedajemy poniżej kosztów wytworzenia?Wszak to zabronione prawem.

Kurczak 10lat temu był po 5zł w sklepie i dziś też po 5zł a np za godzinę pracownikowi płaciło się 10lat temu 4zł a dziś 10zł.Co to w ogóle jest mięso po 5zł? I w tym ma się zawierać wyprodukowanie zgodnie z normami UE, ubicie zgodnie z normami UE, transport,marże itp itd.Ile tego jest po drodze pisklę z zarobkiem dla wylęgarni, pasza z zarobkiem dla mieszalni,hodowla,transport do ubojni ,ubój, transport na hurtownie,sklepy, na każdym etapie woda,prąd,ogrzewanie,paliwo,amortyzacje maszyn,budynków i na każdym etapie ilu ludzi przy tym ma pracę i to wszystko za 5zł.Paranoja k.u.r.w.a jego w d.u.p.e mać
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:03 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
Nie wytrzymujecie napięcia. Gdy była cena satysfakcjonująca to wszyscy byli kumplami ale jak z ceną kicha to zaczynają się pyskówki. Żenujące.
Pozdrawiam.
Nie jest tak źle! Po prostu jeden jest mądrzejszy od drugiego i chcą to udowodnić za wszelką cenę Very Happy To jakieś smutasy Very Happy W jednym masz rację , że to niska cena , a wręcz cena przynosząca straty jest winna wszystkiemu . Ale podobnie jak nic co dobre nie trwa wiecznie tak i nic co złe nie trwa wiecznie! Tak mi to jakoś przyszło na myśl Laughing
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 19:00 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kokocha widzę , że nie łapisz co to jest ironia! Twierdzę rownież , że nie umiesz czytać bo gdybyś umiała to nie pisałabyś , że poza , jak to określiłaś stekiem wyzwisk nic więcej nie potrafię . Jeżeli dla Ciebie nazwanie kogoś gamoniem i głupkiem jest stekiem wyzwisk , a utrzymane w humorystycznym tonie obrazki są obscenicznymi no to gratuluję . Pewnie w koszuli nocnej masz dziurkę i tylko przez nią i po ciemku kontaktujesz się ze swoim facetem Very Happy Co do poziomu to pogadaj z An-alem! Chociaż nie on ma obscenicznego nicka! Very Happy Kokocha ,a skąd jesteś i jakie tam u Ciebie ceny żywca? Może wspomnisz też o pisklaku i paszy? Narka! Very Happy
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 18:41 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wytrzymujecie napięcia. Gdy była cena satysfakcjonująca to wszyscy byli kumplami ale jak z ceną kicha to zaczynają się pyskówki. Żenujące.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 18:33 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Kokocha..........Nie podoba się to nie czytaj! Może odniesiesz się też do postów An-ala??? Zachowujesz się jak politycy na ostatniej debacie! Pisiory psioczą na gości PO , że zachowywali się jak "kibole: , "chamy" itp . Nie odnoszą się natomisat do swoich gości , którzy zachowywali się bardzo podobnie . To znaczy , że jednym wolno , a innym już nie ? Temat już zakończyłem , ale Ty musisz jeszcze coś napisać bo wcześniej / 8.10. / dobitnie napisałem , a nawet obrazkowo przedstawiłem co myslę o tym co napisałaś . Nie wciskaj się więc pomiędzy "wódkę , a zakąskę" tym bardziej , że nic nowego i treściwego nie wnosisz do dyskusji . Przykład? Bardzo proszę: czwartek 11.10. zaczęłaś o godz. 11 27 pisząc , żeby Medox się wypchał i nie pisał o ŚBN bo pisze o nich cały rok! W tym samym dniu godz. 19 29 , 19 31 , 19 35 , 19 38 - cztery posty , w których namolnie prosisz Medoxa żeby napisał co myśli , co sądzi itd. o ŚBN??? Co to ma być? Doradztwo wróżbiarskie czy co? Chcesz być dowcipna ? Skup się lepiej na aktualnych cenach i odpuść sobie tematy już zakończone bo tylko prowokujesz! ! A tak w ogóle to WAL SIĘ

Jeśli nie zrozumiałeś ironii to gratuluję przepraszam współczuję inteligencji.Sam sobie wydajesz opinię.Brak argumentów- została tylko frustracja.I niezależnie co jeszcze napiszesz(stek wyzwisk +obsceniczne znaczki- widocznie to tylko potrafisz ) ja nie zniżę się do Twojego poziomu.Koniec dyskusji z Tobą.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:32 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry Kokocha miało być ODWAL SIĘ Very Happy Bez urazy
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:48 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kokocha..........Nie podoba się to nie czytaj! Może odniesiesz się też do postów An-ala??? Zachowujesz się jak politycy na ostatniej debacie! Pisiory psioczą na gości PO , że zachowywali się jak "kibole: , "chamy" itp . Nie odnoszą się natomisat do swoich gości , którzy zachowywali się bardzo podobnie . To znaczy , że jednym wolno , a innym już nie ? Temat już zakończyłem , ale Ty musisz jeszcze coś napisać bo wcześniej / 8.10. / dobitnie napisałem , a nawet obrazkowo przedstawiłem co myslę o tym co napisałaś . Nie wciskaj się więc pomiędzy "wódkę , a zakąskę" tym bardziej , że nic nowego i treściwego nie wnosisz do dyskusji . Przykład? Bardzo proszę: czwartek 11.10. zaczęłaś o godz. 11 27 pisząc , żeby Medox się wypchał i nie pisał o ŚBN bo pisze o nich cały rok! W tym samym dniu godz. 19 29 , 19 31 , 19 35 , 19 38 - cztery posty , w których namolnie prosisz Medoxa żeby napisał co myśli , co sądzi itd. o ŚBN??? Co to ma być? Doradztwo wróżbiarskie czy co? Chcesz być dowcipna ? Skup się lepiej na aktualnych cenach i odpuść sobie tematy już zakończone bo tylko prowokujesz! ! A tak w ogóle to WAL SIĘ
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 13:25 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Po grudniowej zwale od początku stycznia (5 góra 10 styczeń) cena będzie minimum 4zł netto!

Możecie mnie lubić lub nie ,ale fakty są takie, że Ci którzy mnie posłuchali np podczas świąt BN w zeszłym roku ,podczas Wielkanocy w tym roku czy weekendu majowego w tym roku ZAROBILI KUPE KASY!!! bo to co powiedziałem sprawdziło się dokładnie w 100% a mówiłem to wszystko z dużym wyprzedzeniem.Takie są fakty.Jedyny moment gdzie przez chwilę (chwilę bo zaraz skorygowałem)czułem ,że będzie dobrze a było słabo to wrzesień.Pozostały czas to prawie 100% sprawdzalności.
Przypominam,że przewidziałem też zwałę pod koniec tego roku już parę miesięcy temu!
To wiadomości tylko dla wąskiego grona forumowiczów.
Nikomu nie mówić-wykorzystać i zarobić, bo czary w każdej chwili mogą
przestać działać.

Medox!!Czy to delikatna sudestia odpalenia Ci działki za doradztwo?? Wink Laughing
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 13:18 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
O widzę , że trochę się działo . Nasz "mądrala" odbytnica An-al dalej się wymądrza , a nawet chce dać mi w zęby - służę na priva adresem! Dla Twojej wiadomości d.e.b.i.l.u wrodzona niedoczynność tarczycy objawia się (słowo zostało usunięte)ectwem czyli kretynizmem . Jeżeli nie wiesz kto to jest kretyn odsyłam do jakiejś fachowej literatury . Temat bromu też widzę nie jest Ci obcy . No cóż w pewnym wieku to nawet i cioty muszą po niego sięgać Very Happy Stąd pewnie wiesz , że osoba obsługująca w aptece zwyczajowo jest nazywana magistrem . Że też to zapamiętałeś Very Happy W kwesti co to jest brojler i jak powstaje wykład zupełnie zbędny . To , że kury mięsne krzyżyje się z kurami ogólnoużytkowymi wie każdy hodowca. Chociaż pewnie nie każdy wie , że tak naprawdę kura White Rock trafiło do Polski w roku 1960 , a to co Ty nazwałeś Cornish w rzeczywistości nazywa się Dominant White Cornich i jest rasą powstała w wynku tzw. przerasowywania . Nie będę się dalej rozpisywał na temat pochodzenia "naszych " ptaków , heterozji i innych rzeczy bo to większości hodowców nie obchodzi , a i nie mam w zwyczaju nikomu udowadniać , że mój poziom wiedzy na temat drobiu i jego chowu jest wystarczający . . Większość drobiarzy interesuje dobry pisklak , dobra pasza i dobry wynik końcowy . Natomiast dlaczego jedna rasa nazywana jest cobbem , inna rossem , a jeszcze inna hybro kogo to???????? Zapamiętaj m.a.t.o.l.e , ze liczy się wynik . Wiedzę drobiarską zostaw dla kochasia do poduszki Very Happy Pisząc apro po posłuzyłem się fonetyczną formą a propos co Ty z lubością godną (słowo zostało usunięte)a raczyłeś mi wytknąć . W przeciwieństwie do Ciebie kończę tą chorą polemikę i z niecierpliwością czekam na Twój adres priva. Może będziesz miał okazję pokazać , że jesteś prawdziwym męższczyzną! Chociaż wątpię żeby z c.i.o.t.y zrobił się facet . K>O>N>I>E>C

Słuchaj brojler!!!.Nie obrażaj ludzi,nie wyzywaj.Jesteś agresywny,napastliwy.Nie podoba Ci się to nie pisz.Mam dosyć Twojego chamstwa i ubliżania innym.Możemy się nie zgadzać ze sobą,mieć inne zdanie
ale wyrażać to nie obrażając nikogo.
Powrót do góry
jestes kochany

PostWysłany: 11:55 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich ekspertow w tej branzy jak myslicie jaka cena bedzie za trzy tygodnie? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kurka złotopiórka

PostWysłany: 09:56 Nie 14 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam tego medoxa trzeba usunąc stąd bo już mam dosyc proroctwa jak zapewne wy tez . szkoda mi go bo znowu sam celuje na święta
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 22:14 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolnośląskie 2,90-3,0 netto taką cene próbują narzucać ubojnie.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:42 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z przewidywaniami i stanem faktycznym mamy w handlu bardzo dużo "brazylii" . Kaszuby na poniedziałek przymiarka do 2,90 netto Evil or Very Mad W podobnej sytuacji są producenci wieprzowiny- sporo towaru wjeżdża z Węgier!!!
Powrót do góry
STAF58

PostWysłany: 19:03 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie zastanawiam kiedy sie opanujecie ? ludzie piszą że nie chcą ani waszych kłótni ani proroctw czytać jesteście chyba z tych którym sie w twarz napluje to powiedzą że deszcz pada potrzeba ceny4,0zł to wtedy zapomnicie o kłótniach i będziecie pisać jacy to z was negocjatorzy bo stawiacie ubojniom warunki ,macie teraz okazje zamiast opluwać sie nawzajem zadzwońcie na ubojnie i pokażcie im jacy jesteście twardzi pozdrawiam .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:46 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avilo magia nie działa tak ,że daje wykres ceny na każdy dzień tygodnia :lol: Daje tylko ogólną wizję,projekcję.
Nie chce wklejać po raz drugi swoich starych postów bo są 2 strony wcześniej.Mogę co najwyżej powtórzyć ,że pisałem ,że będzie po 2zł na poprzednie Boże Narodzenie i było,radziłem żeby potrzymać kurczaka do po świętach Wielkanocy 2007 gdzie spadło przed świętami na 3.15brutto i podniosło się po świętach podobnie było na weekend.Przeczytaj wklejone posty 2 czy 3 strony wcześniej.Więcej postów jest kilkadziesiąt stron wcześniej.Czasem bywają tzw wizje nieczyste jak wrzesień obecny ale z reguły je szybko koryguje.Natomiast generalnie co do ważnych momentów sprawdzalność jest b.wysoka 8) Zdolności paranormalne to nieodkryta tajemnica różnie to bywa ale najważniejsze momenty sie sprawdzają kolego.Gdyby mnie posłuchali i nie wstawili na Boże Narodzenie 2006 tylko wyszli w styczniu to jaka to kasa by była?Gdyby przytrzymali po świętach Wielkanoc 2007 to również, po weekendzie także.O końcówce tego roku też pisałem(wklejone 2 strony wcześniej)
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 18:46 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do póty nie będzie wodza zrzeszającego regionalnej hodowli drobiu, do póty nie będzie godziwych zarobków z hodowli brojlera drobiowego. I nic z tego że będziecie na wzajem się wyzywać!!! To tylko pokazuje wasze ograniczenie i niemoc w stosunku do mądrzejszych od siebie lub cfańszych od siebie. Proponuję nabyć tego pierwszego!!!
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 18:45 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do póty nie będzie wodza zrzeszającego regionalnej hodowli drobiu, do póty nie będzie godziwych zarobków z hodowli brojlera drobiowego. I nic z tego że będziecie na wzajem się wyzywać!!! To tylko pokazuje wasze ograniczenie i niemoc w stosunku do mądrzejszych od siebie lub cfańszych od siebie. Proponuję nabyć tego pierwszego!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:29 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Aha, Brojlerku. An NIE NAPISAŁ tych epitetów.
P.S.
Dobranoc. dobraaanoc, dobr......rrrrr! Brojler zasnął i już się nie obudzi. Ale będzie miło.
ziew................................ poczytaj g.ł.u.p.k.u co to oznacza w netykiecie / jeżeli wiesz co to jest Very Happy /
Powrót do góry
Avilo

PostWysłany: 18:09 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, powinieneś zająć sie polityką, albo pracować w PR przy kreowaniu wizerunku ludzi. Tam też zajmują się "stwórstwem". Fakty są takie że jesteś statystycznie poprawny. Abyś się o tym przekonał sprawdź co wróżyłeś na:
2 dekadę listopada 2006, początek roku 2007, koniec lutego 2007, WIELKANOC 2007 !!!! i wrzesień 2007. Jeśli ktoś Cię wtedy posłuchał - to stracił. Miej to na uwadze chełpiąc się swoimi prognozami popartymi częściową prawdą, ponieważ dla wielu hodowla jest jedynym źródłem utrzymania rodziny. Więc zastanów się nad tym.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
An

PostWysłany: 16:33 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, Brojlerku. An NIE NAPISAŁ tych epitetów.
P.S.
Dobranoc. dobraaanoc, dobr......rrrrr! Brojler zasnął i już się nie obudzi. Ale będzie miło.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:05 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz An.Będzie powtórka z zeszłego roku! 1.90 na święta 4 plus vat po świętach :lol: I bardzo,bardzo dobrze.Może paru forumowiczów posłucha i dzięki temu wytrzepiemy naiwnych leszczy którzy wyjdą na święta.Na święta to z karpiem a nie kurą.
Już dawno powinno wam dać do myślenia, że nie wprowadzam w błąd skoro dzięki moim poradom można było uniknąć potężnej wtopy w zeszłym roku na Boże Narodzenie i parę razy w tym roku sprzedać dużo drożej (Wielkanoc i weekend majowy)
I jeszcze raz przypominam: ile razy na 3miesiące przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia pisałem ,że będzie zwała na maksa.Też pisaliście "przestan już medox sam wstawiasz i ściemniasz" "masz chyba obsesje".Kto nie wierzy jak było niech się cofnie na forum do tego okresu!
Teraz będzie jeszcze gorzej bo koszty duuuzo wyższe.
W forum aktywnie uczestniczy kilka osób, niech czyta je 100 osób dodatkowo.To garstka.Ale ta garstka przynajmniej nas tutaj chcących coś zmienić jak nie wtopi to już dużo.A reszta niech wali na święta
:lol: :lol:
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2399, 2400, 2401 ... 2543, 2544, 2545  Następny
Strona 2400 z 2545

Skocz do: