Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:18 Pią 22 Sty 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2399, 2400, 2401 ... 2542, 2543, 2544  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K6

PostWysłany: 22:14 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolnośląskie 2,90-3,0 netto taką cene próbują narzucać ubojnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brojler kurzy

PostWysłany: 20:42 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z przewidywaniami i stanem faktycznym mamy w handlu bardzo dużo "brazylii" . Kaszuby na poniedziałek przymiarka do 2,90 netto Evil or Very Mad W podobnej sytuacji są producenci wieprzowiny- sporo towaru wjeżdża z Węgier!!!
Powrót do góry
STAF58

PostWysłany: 19:03 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie zastanawiam kiedy sie opanujecie ? ludzie piszą że nie chcą ani waszych kłótni ani proroctw czytać jesteście chyba z tych którym sie w twarz napluje to powiedzą że deszcz pada potrzeba ceny4,0zł to wtedy zapomnicie o kłótniach i będziecie pisać jacy to z was negocjatorzy bo stawiacie ubojniom warunki ,macie teraz okazje zamiast opluwać sie nawzajem zadzwońcie na ubojnie i pokażcie im jacy jesteście twardzi pozdrawiam .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 18:46 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Avilo magia nie działa tak ,że daje wykres ceny na każdy dzień tygodnia :lol: Daje tylko ogólną wizję,projekcję.
Nie chce wklejać po raz drugi swoich starych postów bo są 2 strony wcześniej.Mogę co najwyżej powtórzyć ,że pisałem ,że będzie po 2zł na poprzednie Boże Narodzenie i było,radziłem żeby potrzymać kurczaka do po świętach Wielkanocy 2007 gdzie spadło przed świętami na 3.15brutto i podniosło się po świętach podobnie było na weekend.Przeczytaj wklejone posty 2 czy 3 strony wcześniej.Więcej postów jest kilkadziesiąt stron wcześniej.Czasem bywają tzw wizje nieczyste jak wrzesień obecny ale z reguły je szybko koryguje.Natomiast generalnie co do ważnych momentów sprawdzalność jest b.wysoka 8) Zdolności paranormalne to nieodkryta tajemnica różnie to bywa ale najważniejsze momenty sie sprawdzają kolego.Gdyby mnie posłuchali i nie wstawili na Boże Narodzenie 2006 tylko wyszli w styczniu to jaka to kasa by była?Gdyby przytrzymali po świętach Wielkanoc 2007 to również, po weekendzie także.O końcówce tego roku też pisałem(wklejone 2 strony wcześniej)
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 18:46 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do póty nie będzie wodza zrzeszającego regionalnej hodowli drobiu, do póty nie będzie godziwych zarobków z hodowli brojlera drobiowego. I nic z tego że będziecie na wzajem się wyzywać!!! To tylko pokazuje wasze ograniczenie i niemoc w stosunku do mądrzejszych od siebie lub cfańszych od siebie. Proponuję nabyć tego pierwszego!!!
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 18:45 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do póty nie będzie wodza zrzeszającego regionalnej hodowli drobiu, do póty nie będzie godziwych zarobków z hodowli brojlera drobiowego. I nic z tego że będziecie na wzajem się wyzywać!!! To tylko pokazuje wasze ograniczenie i niemoc w stosunku do mądrzejszych od siebie lub cfańszych od siebie. Proponuję nabyć tego pierwszego!!!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 18:29 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Aha, Brojlerku. An NIE NAPISAŁ tych epitetów.
P.S.
Dobranoc. dobraaanoc, dobr......rrrrr! Brojler zasnął i już się nie obudzi. Ale będzie miło.
ziew................................ poczytaj g.ł.u.p.k.u co to oznacza w netykiecie / jeżeli wiesz co to jest Very Happy /
Powrót do góry
Avilo

PostWysłany: 18:09 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox, powinieneś zająć sie polityką, albo pracować w PR przy kreowaniu wizerunku ludzi. Tam też zajmują się "stwórstwem". Fakty są takie że jesteś statystycznie poprawny. Abyś się o tym przekonał sprawdź co wróżyłeś na:
2 dekadę listopada 2006, początek roku 2007, koniec lutego 2007, WIELKANOC 2007 !!!! i wrzesień 2007. Jeśli ktoś Cię wtedy posłuchał - to stracił. Miej to na uwadze chełpiąc się swoimi prognozami popartymi częściową prawdą, ponieważ dla wielu hodowla jest jedynym źródłem utrzymania rodziny. Więc zastanów się nad tym.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
An

PostWysłany: 16:33 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, Brojlerku. An NIE NAPISAŁ tych epitetów.
P.S.
Dobranoc. dobraaanoc, dobr......rrrrr! Brojler zasnął i już się nie obudzi. Ale będzie miło.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:05 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz An.Będzie powtórka z zeszłego roku! 1.90 na święta 4 plus vat po świętach :lol: I bardzo,bardzo dobrze.Może paru forumowiczów posłucha i dzięki temu wytrzepiemy naiwnych leszczy którzy wyjdą na święta.Na święta to z karpiem a nie kurą.
Już dawno powinno wam dać do myślenia, że nie wprowadzam w błąd skoro dzięki moim poradom można było uniknąć potężnej wtopy w zeszłym roku na Boże Narodzenie i parę razy w tym roku sprzedać dużo drożej (Wielkanoc i weekend majowy)
I jeszcze raz przypominam: ile razy na 3miesiące przed ostatnimi świętami Bożego Narodzenia pisałem ,że będzie zwała na maksa.Też pisaliście "przestan już medox sam wstawiasz i ściemniasz" "masz chyba obsesje".Kto nie wierzy jak było niech się cofnie na forum do tego okresu!
Teraz będzie jeszcze gorzej bo koszty duuuzo wyższe.
W forum aktywnie uczestniczy kilka osób, niech czyta je 100 osób dodatkowo.To garstka.Ale ta garstka przynajmniej nas tutaj chcących coś zmienić jak nie wtopi to już dużo.A reszta niech wali na święta
:lol: :lol:
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:02 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Brojler kurzy napisał:
An napisał:
M.A.T.O.Ł. , D.E.B.I.L. C.I.O.T.A - ANAL
Ziew............................................

.
Ziew.................
Powrót do góry
An

PostWysłany: 15:36 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
An napisał:
M.A.T.O.Ł. , D.E.B.I.L.

Człowieku, to określenia mojej osoby z Twoich postów. Tak się nudzisz własnymi epitetami, że ziewasz?. Oj, słabiutko z kimś jest, słabiutko.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 14:27 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
M.A.T.O.Ł. , D.E.B.I.L.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 13:57 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M.A.T.O.Ł. , D.E.B.I.L.. Brawo Brojler.
Swoją drogą, jak według Ciebie nazywa się facet , który mimo łopatologicznego "wykładu" ciągle nie rozróżnia RASY od LINII ? Zapamiętaj Ross, Cobb itd to LINIE. Jak uda Ci się to wreszcie spamiętać, odezwij się. Na pewno nagrodzimy brawami Brojlerka. Cieszę się ,że wreszcie napisałeś to magiczne słowo KONIEC. Trzymaj się tego

A na poważnie- Medox, zaczynam się z Tobą zgadzać. W Iłowie też są zwiększone zamówienia na I dekadę listopada. Na pytanie skąd wezmą jaja do nakładu usłyszałem , że wchodzą młode stada. Nie są też skorzy do obniżenia ceny piskląt , co potwierdza dużą liczbę chętnych.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:17 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po grudniowej zwale od początku stycznia (5 góra 10 styczeń) cena będzie minimum 4zł netto!

Możecie mnie lubić lub nie ,ale fakty są takie, że Ci którzy mnie posłuchali np podczas świąt BN w zeszłym roku ,podczas Wielkanocy w tym roku czy weekendu majowego w tym roku ZAROBILI KUPE KASY!!! bo to co powiedziałem sprawdziło się dokładnie w 100% a mówiłem to wszystko z dużym wyprzedzeniem.Takie są fakty.Jedyny moment gdzie przez chwilę (chwilę bo zaraz skorygowałem)czułem ,że będzie dobrze a było słabo to wrzesień.Pozostały czas to prawie 100% sprawdzalności.
Przypominam,że przewidziałem też zwałę pod koniec tego roku już parę miesięcy temu!
To wiadomości tylko dla wąskiego grona forumowiczów.
Nikomu nie mówić-wykorzystać i zarobić, bo czary w każdej chwili mogą przestać działać.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 13:08 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tytan napisał:
Wczoraj zdawałem do mniejszych ubojni w Wieikopolsce po 3,2net i tak utrzymują na przyszły tydzień natomiast StorteBoom 3,3net kontrakt kilka razy dzwonili jedni i drudzy żeby nie sprzedać ich ptaków komu innemu na to wygląda że zawiele ptaków nie ma czyżby białe światełko w tunelu ps lepiej powalczcie o ceny a nie tniecie się między sobom

rzeczywiście , informacje z kilku ubojni potwierdzają zmniejszoną podaż żywca na najbliższe 2-3 tygodnie
jednocześnie kończąca się zwyżka podaży oznacza , że ci , którzy zdawali do tej pory , będą wstawiać w ciągu najbliższych 2-3 tygodni , a więc na BN
znajduje to potwierdzenie w informacjach z wylęgarni o największym obłożeniu wstawieniami w okresie 20.X-5.XI co niestety bardzo urealnia wizję MEDOXA na grudzień/chyba , że wielkość wstawień zostanie ograniczona/
jego przepowiednia styczniowa jest prawdopodobna pod warunkiem , że wstawiający w okresie 25.XI-10.XII też te wielkości zmniejszą do ilości umożliwiającej odchów bez wcześniejszych ubrań , należy bowiem pamiętać o tym ,że spiętrzenie żywca na BN może spowodować przesunięcia ubojów nawet do 5-7.I i to kurczaka w b.wysokich wagach

przepraszam za "mentorski" ton moich postów , ale staram się chłodno oceniać sytuację sugerując stosowanie rozwiązań mogących mieć na nią wpływ
mam nadzieję , że inni hodowcy ,podobnie jak ja ,wyciągną z tego właściwe wnioski pozwalające im zarządzać produkcją stosownie do potrzeb własnego rynku
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 12:43 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes kochany napisał:
witam szanownych Państwo jestem nowy na forum i jeszcze nie bardzo wiem o co tu chodzi. Chciałbym sie ze wszystkimi przywitac Very Happy i zyczyc milego weekendu. Bardzo byl bym wdzieczny za informacje na temat ceny drobiu na dzien dzisiejszy w swietokrzysim z gory dziekuje i pozdrawiam

Witaj Kochany
Kaszuby 3 netto. Odwiedziłem dzisiaj kilka stoisk z mięsem, sprzedawcy twierdzą że po zastoju kurczak całkiem nieżle schodzi.
Pozdrawiam-tadek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tytan

PostWysłany: 11:29 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zdawałem do mniejszych ubojni w Wieikopolsce po 3,2net i tak utrzymują na przyszły tydzień natomiast StorteBoom 3,3net kontrakt kilka razy dzwonili jedni i drudzy żeby nie sprzedać ich ptaków komu innemu na to wygląda że zawiele ptaków nie ma czyżby białe światełko w tunelu ps lepiej powalczcie o ceny a nie tniecie się między sobom
Powrót do góry
Rysiu Ochucki

PostWysłany: 11:05 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hybro3 zgadzam się.
Zanim cokolwiek wystukasz na klawiaturze zastanów się, czy powiedziałbyś to "w realu", nawet po mocnej gorzale.

"Integracja branży drobiarskiej"?- patrz kilka postów poniżej...
Powrót do góry
Goky

PostWysłany: 10:59 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
alan napisał:
2R napisał:
Uwaga informacja nie jest sprawdzona ale podobno ceny drgnęły nawet o 0,15zł Okolice Tomaszowa Maz. i Kielc.
Czy ktoś potwierdzi?

Nie wiem skąd masz taką informacje ale ubojnie przesuwają odbiór kurczaka o kilka dni od umówionych.
z tego co wiem to kurczaka jest w sroc ,tylko w promieniu ok.5 km. od mojego kurnika po niedzieli wychodzi ok.90 000 szt kuraka .
Gdyby cena drgneła to byłoby super bo do tych 90.000 szt dokładam swoje 30000 bo zaczynam sprzedaż od poniedziałku

A CO TO OZNACZA?Że medox jak zwykle mial rację, bo to kurczak który potem wyjdzie w grudniu Laughing Laughing Laughing Laughing I będzie 2.00 brutto.A 10-15stycznia 4.20 plus vat na milion procent Laughing Laughing :lo buuu ha ha ha ha ha
Aktualnie 3.15-3.20 brutto

Medox-jako jedyny podajesz ceny brutto.Dostosuj sie,jeśli możesz i pisz netto.Pozdrawiam.
Powrót do góry
jestes kochany

PostWysłany: 10:55 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam szanownych Państwo jestem nowy na forum i jeszcze nie bardzo wiem o co tu chodzi. Chciałbym sie ze wszystkimi przywitac Very Happy i zyczyc milego weekendu. Bardzo byl bym wdzieczny za informacje na temat ceny drobiu na dzien dzisiejszy w swietokrzysim z gory dziekuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jestes kochany

PostWysłany: 10:54 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hybro3

PostWysłany: 09:57 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Tak to jest drodzy waszmościowie że internet jest anonimowy i tego czego przenigdy nie powiedzielibysmy w realu umieszczamy bez opamietania w necie.Zastanów sie nad tym szanowny Brojlerze.Nie lepiej wypuścic medoxa?Medox ,drogi przyjacielu mam rzut na święta razem z Tobą jak sadzisz czy zarobimy?Bo wokół wszyscy zasiedlaja.Świętokrzyske 3.0-3.05 netto.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:44 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alan napisał:
2R napisał:
Uwaga informacja nie jest sprawdzona ale podobno ceny drgnęły nawet o 0,15zł Okolice Tomaszowa Maz. i Kielc.
Czy ktoś potwierdzi?

Nie wiem skąd masz taką informacje ale ubojnie przesuwają odbiór kurczaka o kilka dni od umówionych.
z tego co wiem to kurczaka jest w sroc ,tylko w promieniu ok.5 km. od mojego kurnika po niedzieli wychodzi ok.90 000 szt kuraka .
Gdyby cena drgneła to byłoby super bo do tych 90.000 szt dokładam swoje 30000 bo zaczynam sprzedaż od poniedziałku

A CO TO OZNACZA?Że medox jak zwykle mial rację, bo to kurczak który potem wyjdzie w grudniu :lol: :lol: :lol: :lol: I będzie 2.00 brutto.A 10-15stycznia 4.20 plus vat na milion procent :lol: :lol: :lo buuu ha ha ha ha ha
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:44 Sob 13 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alan napisał:
2R napisał:
Czy ktoś potwierdzi?

A CO TO OZNACZA?Że medox jak zwykle mial rację, bo to kurczak który potem wyjdzie w grudniu :lol: :lol: :lol: :lol: I będzie 2.00 brutto.A 10-15stycznia 4.20 plus vat na milion procent :lol: :lol: :lo buuu ha ha ha ha ha
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2399, 2400, 2401 ... 2542, 2543, 2544  Następny
Strona 2400 z 2544

Skocz do: