Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:40 Sob 16 Sty 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2408, 2409, 2410 ... 2536, 2537, 2538  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hodowca broilerow

PostWysłany: 10:25 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: ortografia Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Panowie myślę ,że powinniśmy otworzyć nową stronę pt. CENA ŻYWCA DROBIOWEGO . Bo to co się dzieję na już istniejącej stronie jest śmieszne . To ubliżanie ,szyderstwa,wróżbiarstwo cenowe(kiedy robić wstawienia,żeby nie trafić na większe święta ) no i bardzo ważna sprawa , jeżeli chodzi właśnie o tę stronę Ortografia .To zaczyna być nudne i nie poważne Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Embarassed Embarassed

jaroslaw a propos ortografi "nie powazne" powinnes napisac razem wg zasady nie z przemiotnikami piszemy razem.... Laughing
a tak na marginesie to nie przsadzaj z tym respektowaniem ortografi na forum..no chyba ze byles kiedys nauczycielem polskiego w podstawowce Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
An

PostWysłany: 10:11 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jarosławie, zgadzam się z Tobą całkowicie. Na marginesie - "nie" z przymiotnikami piszemy razem. Laughing
Kaszuby w dalszym ciągu 3,30 zł netto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
StaśStaś

PostWysłany: 09:18 Sro 12 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jakie ceny na Śląsku i w okolicy?
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 21:29 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie myślę ,że powinniśmy otworzyć nową stronę pt. CENA ŻYWCA DROBIOWEGO . Bo to co się dzieję na już istniejącej stronie jest śmieszne . To ubliżanie ,szyderstwa,wróżbiarstwo cenowe(kiedy robić wstawienia,żeby nie trafić na większe święta ) no i bardzo ważna sprawa , jeżeli chodzi właśnie o tę stronę Ortografia .To zaczyna być nudne i nie poważne Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Embarassed Embarassed
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:24 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam na jutro jestem umuwiona w lubuskim 3 50 netto w ubojni kul- drob to jest najlepsza ubojnia . pozdrawiam
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 18:21 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,3-3,4 Kujawy, Kaszuby. Zaczynam zdawac, wykonalem kilka telefonow. Wezma ale udaja ze laske robia np. w Zalewie: moze sie pan zapisac jak pan chce na piatek:) Bede probowal wycisnac cos wiecej jak mi sie uda dam znac.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 17:40 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

k2 napisał:
Cena na dziś Kolonia Zawada, Bogusławski 3,40 netto.
Hodowcy zaczynają negocjować wyższą cenę. Zobaczymy co będzie w następnych dniach.
Pozdrawiam

zdaje się , że niektórym udało się już wynegocjować ceny o 10-15 gr wyższe/tylko dla nich i nic nie mówić/ bo tak dziwnie brak wpisów

prosimy o potwierdzenie jutro/po uboju/
Powrót do góry
An

PostWysłany: 17:39 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy32 napisał:
broiler czerwony i an to gang przekretow drobiowych maja esbeckie metody na usuwanie postow i nie tylko ,jesli chodzi o drob ludzie nie dajcie sie on z was kpinki robi wyczuwa a sam sie chwali ze robi imprezy z sb ubojowcami z ta siatka gangsterow ,wiem ze tutaj jest bardzo malo normalnych chodowcow bo upadli

I chwała Bogu że upadli. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie "wymrą" podobne Tobie mastodonty. Niepiśmienne, niedouczone, nie rozumiejące gospodarki rynkowej etc.. Dzisiaj "normalny hodowca" musi rozumieć mechanizmy rynkowe, a nie nosić d...ę wyżej głowy i myśleć, że jak za Gierka wystarczy wyhodować, a pod bramą walącego się kurnika ustawią się długie kolejki ubojniarzy. Gospodarka rynkowa w odróżnieniu od planowanej jest rynkim konsumenta, czy to się Tobie podoba , czy nie. Im prędzej to zrozumiesz, tym większe masz szanse na przetrwanie. Inwektywy nie poprawią Twojej sytuacji. W tym właśnie jest pies pogrzebany w naszej branży. Polskie piekiełko i zawiść. Sądzę, że jesteś typem człowieka którego bardziej cieszą porażki sąsiada niż własne sukcesy. Żal mi Ciebie. A swoją drogą, nie myślałem, że można mieć tak popaprany umysł. Ty naprawdę wierzysz w to co mówisz?
Kaszuby 3,30 zł netto
Powrót do góry
An

PostWysłany: 17:38 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy32 napisał:
broiler czerwony i an to gang przekretow drobiowych maja esbeckie metody na usuwanie postow i nie tylko ,jesli chodzi o drob ludzie nie dajcie sie on z was kpinki robi wyczuwa a sam sie chwali ze robi imprezy z sb ubojowcami z ta siatka gangsterow ,wiem ze tutaj jest bardzo malo normalnych chodowcow bo upadli

I chwała Bogu że upadli. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie "wymrą" podobne Tobie mastodonty. Niepiśmienne, niedouczone, nie rozumiejące gospodarki rynkowej etc.. Dzisiaj "normalny hodowca" musi rozumieć mechanizmy rynkowe, a nie nosić d...ę wyżej głowy i myśleć, że jak za Gierka wystarczy wyhodować, a pod bramą walącego się kurnika ustawią się długie kolejki ubojniarzy. Gospodarka rynkowa w odróżnieniu od planowanej jest rynkim konsumenta, czy to się Tobie podoba , czy nie. Im prędzej to zrozumiesz, tym większe masz szanse na przetrwanie. Inwektywy nie poprawią Twojej sytuacji. W tym właśnie jest pies pogrzebany w naszej branży. Polskie piekiełko i zawiść. Sądzę, że jesteś typem człowieka którego bardziej cieszą porażki sąsiada niż własne sukcesy. Żal mi Ciebie. A swoją drogą, nie myślałem, że można mieć tak popaprany umysł. Ty naprawdę wierzysz w to co mówisz?
Kaszuby 3,30 zł netto
Powrót do góry
k2

PostWysłany: 17:32 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena na dziś Kolonia Zawada, Bogusławski 3,40 netto.
Hodowcy zaczynają negocjować wyższą cenę. Zobaczymy co będzie w następnych dniach.
Pozdrawiam
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 11:22 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowy32 napisał:

na tym forum niepotrzebna jest dyskusja na poziomie "komitetów wyborczych "
rynkiem rządzi podaż i popyt , więc nauczmy się do tego prawa stosować przez ograniczanie w odpowiednim momencie wielkości produkcji , a nie wstawiać na siłę , bo "harmonogram " albo "sąsiad nie wstawia to ja wstawię więcej"
umowy kontraktacyjne też nie mogą nas zmuszać do producji poniżej kosztów

ceny na dziś praktycznie w całym kraju na poziomie 3,4 netto +- 5gr
zaintersowanie kurczakiem na koniec tego tygodnia i następny/ ubojnie też czekają na wzrost popytu/

środa - czwartek wytwórnie sygnalizują kolejną podwyżkę cen paszy
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 09:14 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Brojler kurzy nie, nie przestane "filozować" Very Happy

Tuszka 5,10 5,20 netto zejscie zaczyna być normalne.
Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 08:50 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
MD

PostWysłany: 08:01 Wto 11 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małopolska 3,55 brutto
Powrót do góry
BRUNO

PostWysłany: 23:18 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!Cena na dzisiaj na Śląsku 3.3 a 3.4+vat.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 22:43 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Brojler kurzy napisał:
Prośba do Admina: zbanuj nowego32. To forum i tak jest zaśmiecone różnego rodzaju informacjami nie związanymi z tematem strony więc nie potrzeba tu jeszcze jednego śmiecia!

A może warto wiedzieć kto nas czyta? kto zagląda na to forum?
Może usuwać posty np trzy dni po edycji lub zachowywać na jakiś czas ?
Kiedyś był tu niejaki "buisnesmen" czy cos takiego. Pamiętacie?
Były takie tabliczki na radiostacjach nadawczych.
Pamiętaj !! Wróg podsłuchuje!!!
R2 nie "filozuj" Very Happy
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 21:26 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Prośba do Admina: zbanuj nowego32. To forum i tak jest zaśmiecone różnego rodzaju informacjami nie związanymi z tematem strony więc nie potrzeba tu jeszcze jednego śmiecia!

A może warto wiedzieć kto nas czyta? kto zagląda na to forum?
Może usuwać posty np trzy dni po edycji lub zachowywać na jakiś czas ?
Kiedyś był tu niejaki "buisnesmen" czy cos takiego. Pamiętacie?
Były takie tabliczki na radiostacjach nadawczych.
Pamiętaj !! Wróg podsłuchuje!!!
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 21:20 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka cena w swietokrzyskim ??????????
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kurka złotopiórka

PostWysłany: 17:07 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam cena bez zmian ale pytają o kurczaka na 17 wrzaśnia
Powrót do góry
k2

PostWysłany: 14:48 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena na dzisiaj Tomaszów Maz.3,35 netto. Z rozmów z ubojniami można wnioskować że cena będzie wyższa - zobaczymy.Jutro się odezwę.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 13:12 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
nowy32

PostWysłany: 13:02 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An frajerze ty masz inne ceny i klasyfikacje itd bo jestes polaczony ukladami z ubojowcami czerwony psie sb
Powrót do góry
Scoia_tael

PostWysłany: 23:37 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
nie wejdzie jakaś Brazylia, a moim zdaniem weszła na milion procent

Wchodziła, wchodzi i wchodzić będzie. Brazylia, Argentyna i takie tam nie maja wg mnie wiekszego znaczenia w tym momencie. Brak podaży i tyle jak co roku we wrześniu (oczywiście były wyjatki, ale ogólnie tak jest zawsze). Głowy do góry, za niebawem ceny wzrosną, bo kurczaków jest deficyt. Pozdrówka
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:37 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj medox z twoimi prognozami napisz jutro co dalej tam słyszysz po ubojniach ?
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:03 Nie 9 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K.u.r.w.a mać pisałem ,że "jaka prawda nie wiem" i że piszę co mówiły ubojnie.Czytajcie dokładnie.
A co do prognoz to fakt :oops: dlatego nie wierzę w coś takiego jak nagły brak ruchu,musiało coś wejść i tyle - nie wierzę ,że jest inaczej.Zresztą pisałem w prognozach ,że będą aktualne jak nie wejdzie jakaś Brazylia, a moim zdaniem weszła na milion procent
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2408, 2409, 2410 ... 2536, 2537, 2538  Następny
Strona 2409 z 2538

Skocz do: