Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:06 Sro 3 Mar 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2415, 2416, 2417 ... 2574, 2575, 2576  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
W11

PostWysłany: 10:55 Czw 8 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
W 11 ciesze sie bardzo ,ze ty przynajmniej jests kreatywny w tym ,co robisz ale ja Ci nie zazdroszcze tego , ani tej fantastycznej ceny ,oczywiscie nie podasz do jakich ubojni oddawales ?
Oczywiście że nie podam tych ubojni, bo dzięki temu mogę lepiej sprzedać.Chyba jest to oczywiste, że gorliwość w tym przypadku była by gorsza od faszyzmu.A tak naprawdę to uważam że to forum działa w dwie strony i niektórym zbyt dużo informacji robi tylko szkodę!.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Barbara

PostWysłany: 10:30 Czw 8 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11 ciesze sie bardzo ,ze ty przynajmniej jests kreatywny w tym ,co robisz ale ja Ci nie zazdroszcze tego , ani tej fantastycznej ceny ,oczywiscie nie podasz do jakich ubojni oddawales ?
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 09:51 Czw 8 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbara napisał:
Do jakich ubojni oddawales w malopolsce ,bo ja obdzwonilam przynajmniej 15 ubojni w maloplsce i na Slasku i nikt takiej ceny nie placil.Rozmawialam tez z hodowcami w moim terenie ktorzy oddawali w tamtym tygodiu i w tym i nikt w takiej cenie nie oddawal.Ubojnie juz od poniedzialku wykazywaly tendecje spadkowa.Cos mi tu nie pasuje w tym co piszesz.Najwyzsza cena ,czyli 3 .7o brutt byla przez 3 dni tamtego tygodnia.
Jeżeli twój biznes opiera się tylko na hodowli i obdzwanianiu, to se otwórz ''gorącą linie'' chociaż tu też trzeba wykazać minimum kreatywności. Wiedz jedno, że jak robisz jedno tak robisz wszystko!
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 08:55 Czw 8 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jakich ubojni oddawales w malopolsce ,bo ja obdzwonilam przynajmniej 15 ubojni w maloplsce i na Slasku i nikt takiej ceny nie placil.Rozmawialam tez z hodowcami w moim terenie ktorzy oddawali w tamtym tygodiu i w tym i nikt w takiej cenie nie oddawal.Ubojnie juz od poniedzialku wykazywaly tendecje spadkowa.Cos mi tu nie pasuje w tym co piszesz.Najwyzsza cena ,czyli 3 .7o brutt byla przez 3 dni tamtego tygodnia.
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 08:31 Czw 8 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie jedno..... Dlaczego Ci co tak tanio sprzedają się na to godzą i nawet nie próbują rozeznać się i poznać 10 -15 prywatnych ubojni odległych do 200 km. by mieć szersze pole manewru na rynku.... Może ktoś z nich odpowie mi dlaczego swoją niezaradnością psują budżety tym którzy chcą sprzedawać drożej? Zaznaczam, że wczoraj zakończyłem sprzedaż i średnia cena to 3.65 (netto) Małopolska W pełni byłbym usatysfakcjonowany gdyby pasza była o 40% tańsza....Tak jak to było kiedyś....:-/
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 22:31 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 napisał:
Dotyczy ostatnich trzech postów. Ludzie!!! wam należy się głębokie współczucie ,bo nie jesteście wstanie nic pojąć . Cieszy mnie tylko jedno że bez względu na to kto kim jest teraz, czy to będzie kontraktowicz, wolny rynek, ubojnia itd... To i tak wszystkie drogi prowadzą do trumny, a wtedy napewno wszyscy będziemy podobni do siebie....Ja sprzedaję w tej chwili cały czas po 3,70 netto.

mam nadzieję , że jest więcej tych , którzy odróżniają oddawanie żywca od jego sprzedaży
tych ostatnich proszę o więcej informacji
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 22:08 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotyczy ostatnich trzech postów. Ludzie!!! wam należy się głębokie współczucie ,bo nie jesteście wstanie nic pojąć . Cieszy mnie tylko jedno że bez względu na to kto kim jest teraz, czy to będzie kontraktowicz, wolny rynek, ubojnia itd... To i tak wszystkie drogi prowadzą do trumny, a wtedy napewno wszyscy będziemy podobni do siebie....Ja sprzedaję w tej chwili cały czas po 3,70 netto.
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 21:34 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Re: cena Odpowiedz z cytatem

Yon napisał:
ZD Opole 3.25 netto / jaj zwykle proszę o inform. ile płacą inne duże zakł.
Wojtii napisał:
dolny śląsk 3,2 netto i nikt więcej nie da...próby wytargowania 3.3 zakończone odmową odbioru. Rolling Eyes

Drobimex 3,16 zł netto. Prawdopodobnie od poniedziałku coś w górę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Yon

PostWysłany: 21:29 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

ZD Opole 3.25 netto / jaj zwykle proszę o inform. ile płacą inne duże zakł.
Wojtii napisał:
dolny śląsk 3,2 netto i nikt więcej nie da...próby wytargowania 3.3 zakończone odmową odbioru. :roll:
Powrót do góry
Wojtii

PostWysłany: 21:27 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dolny śląsk 3,2 netto i nikt więcej nie da...próby wytargowania 3.3 zakończone odmową odbioru. Rolling Eyes
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 21:23 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Ponoć p.Konkol od jutra płaci 3,40 netto. Czy ktoś może to potwierdzić?

taką informację podał właśnie Konkol hodowcy 2 dni temu (a konkurencja jak juz pisałem dawała bez łaski 3,6n) a on sam dawał tak naprawde 3,6 n
Nie przejmował bym się co mówi Roman bo jak zwykle kłamie i próbuje oszukać ludzi. Zaczynam nienawidzić kłamców!!!!!
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 18:17 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie dlatego tyle płaci bo ma naiwnych hodowcow ktorzy lubią robić za darmo.... Mojemu znajomemu też ubojnia z którą zawsze współpracował dawała mniej o 20 groszy niż jest na rynku bo myślala, że hodowca będzie się jej trzymać, efekt był taki, że znajomy zmotywowany złością zaczął się rozglądać i sprzedał cały kurnik o 25 groszy więcej. Łatwo sobie policzyć ile to jest na 27 tyś sztuk. Pozdrawiam i życzę nie robić się w balona.

[/quote]Ponoć p.Konkol od jutra płaci 3,40 netto. Czy ktoś może to potwierdzić?[/quote]
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 17:58 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:

czy to jedyna ubojnia w kraju ????????
wszystkie bazują na przyzwyczajeniu hodowcy do zakładu , dlatego , przy braku żywca jeżdżą dalej , płacą więcej ale innym , by "swoich " nie rozpaskudzać wyższą ceną
więc zagrajcie tą samą kartą , poszerzcie swoje rynki zbytu i sprzedajcie żywiec dalej do nowych ubojni/a przecież szukają/ nawet w tej samej cenie , by swoich nie rozpaskudzać niską ceną/najwyżej niech sobie kupią gdzieś tuszkę do rozbioru-jak napisał W11/
Powrót do góry
An

PostWysłany: 16:47 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
W11

PostWysłany: 11:02 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Rozumiem. Pytam dlatego, że do mnie też docierały sprzeczne informacje o cenie, ale akurat pośrodku tzn.3,50 netto. Wiem, że Wiczlino w poniedziałek płaciło 3,70 netto,a p. Gosz 3,50 do 3,60. Z drugiej strony jutro ubojnia p.Konkola ponoć stoi, bo nie może sprzedać magazynu??? Mówią, że "wielcy" wjechali z niską ceną i muszą sprzedawać tuszkę po 4,90. Jak to interpretować?
Z podobnym bajerem zadzwoniono do mnie, ja im poleciłem żeby w takim razie nie bili wcale , żeby kupili sobie gotowca w pełnym zapotrzebowaniu od ''wielkich'' i niech ubojnie zamienią w hurtownie- porcjowalnie.Po co będziemy męczyc sie wzajemnie??? Efekt jest taki że dalej sprzedaję po 3,70 netto
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:57 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczak581 napisał:
we wtorek Gosz brał od kolegi po 3,55 i nie chciał dać po 3,6 bo powiedział że 3,6 to cena z kosmosu,a cena paszy ich nie interesuje

więc niech nas nie interesuje cena tuszki , to ich problem-
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 09:54 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Rozumiem. Pytam dlatego, że do mnie też docierały sprzeczne informacje o cenie, ale akurat pośrodku tzn.3,50 netto. Wiem, że Wiczlino w poniedziałek płaciło 3,70 netto,a p. Gosz 3,50 do 3,60. Z drugiej strony jutro ubojnia p.Konkola ponoć stoi, bo nie może sprzedać magazynu??? Mówią, że "wielcy" wjechali z niską ceną i muszą sprzedawać tuszkę po 4,90. Jak to interpretować?

Myśle ,że Konkol (dokładnie pomocnicy) strasznie kłamią i nie mają pełnego magazynu(uważam że właśnie oni są mistrzami w okłamywaniu hodowców). Konkolo to mądry człowiek i prowadzi politykę ukierunkowana na UBOJNIE , a my powinniśmy przeczekać kilka dni tak żeby przestój przestał im sie opłacać i dali 4 nrtto czyli tyle co trzeba
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 09:54 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka cena dziś na kaszubach,czy ktoś wie coś konkretnego??
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 09:51 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

we wtorek Gosz brał od kolegi po 3,55 i nie chciał dać po 3,6 bo powiedział że 3,6 to cena z kosmosu,a cena paszy ich nie interesuje
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 09:39 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję was, że dziś w nocy sprzedaję po 3,70 netto. Pozdrawiam... Szkoda tylko, że pasze już prawie po 1300zł :-/
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:25 Sro 7 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:

być może po prostu nie mają co bić , a przyznać się nie mogą bo zaraz cena skoczyłaby na 4
interpretację podałem , teraz sprawdż po czyjej stronie racja i daj znać
Powrót do góry
An

PostWysłany: 23:05 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 22:57 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
Rufus, w poście z tematu "cena" napisałeś, że Kaszuby płacą 3,40, a po kliku godzinach piszesz o potwierdzonej 3,60 zł netto?
Z czego wynika ta różnica?

już tłumaczę: rano o 8 dostałem info od hodowcy o tej cenie(3,4nt) -człowiek wiarygodny (pewnie dzwonił do swojej ubojni i tak mu powiedziano,nie wiem).Po 16tej(po ubojach) dostałem tel z zapytaniem czy mam kurczaka i oferowali mi (szef ubojni 80km ode mnie) 3,6 netto .Telefon był do mnie na private mobile a nie na kurnik- oznacza to że ostro szukają.W związku z tym że nie mam nie próbowałem nawet pytać czy dają więcej.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 22:34 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rufus, w poście z tematu "cena" napisałeś, że Kaszuby płacą 3,40, a po kliku godzinach piszesz o potwierdzonej 3,60 zł netto?
Z czego wynika ta różnica?
Powrót do góry
hubI

PostWysłany: 21:36 Wto 6 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka jest cena na lodzi i w swietokrzyskiem ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2415, 2416, 2417 ... 2574, 2575, 2576  Następny
Strona 2416 z 2576

Skocz do: