Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:19 Nie 28 Lut 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2415, 2416, 2417 ... 2571, 2572, 2573  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tasin

PostWysłany: 19:31 Sob 3 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ola1 napisał:
Aż miło poczytać. Rolling Eyes
Droga Tasiu nie musisz się ze mną zgadzać ale na prawdę nie rozumie czemu jest lepiej na umowie zwłaszcza jeśli ma sie 1 lub 2 kurniki a w ogóle to jakie wy macie ceny na tych umowach (jeśli możesz się podzielić taką informacją) bo nie wierzę żeby rozgarnięty człowiek podpisał umowę minimalną np. 3,20 netto to po prostu mija się z celem. Sory ja mam po prostu przykład sąsiadów którzy mają umowę z ubojnią i raczej słabo na tym wychodzą.Paszę mają o 80 zł droższą niż ja (z tej samej wytwórni) a cenę żywca niższą i nie mam pojęcia jak wychodzą na swoje. Ja nigdy nie byłam na umowie więc wytłumaczcie mi jak to się robi żeby z tego żyć i jeszcze odłożyć bo trzeba być super specem żeby tego dokonać. Pozdrawiam wszystkich hodowców. Wink

W drobimexie cena w tej chwili to 3,16 zł netto.
Mamy najtańszą paszę w regionie i najtańsze pisklę w regionie-w tej chwili...
Piszę dlatego w tej chwili, ponieważ NIE PODPISUJEMY ŻADNYCH UMÓW Z CENĄ MINIMALNĄ Exclamation Nie wiem dlaczego tak myślicie Shocked
Cena jest zmienna raz w tygodniu są zbierane dane, które są dostępne dla każdego hodowcy, z 10 największych zakładów ubojowych w Polsce. I według tego ustalana jest cena na pisklę i żywiec na cały tydzień.

Nie bronie Drobimexu, ale żałuję, że nie zaczęłam współpracować z nimi wcześniej, ponieważ wolny rynek o mało nie doprowadził mnie do zakończenia zabawy w drobiarstwo i pozbawiłby źródła mojego utrzymania. Dlatego nigdy tam nie wróce, jeśli zmienię ubojnię, to tylko i wyłącznie na równie dużą jak Drobimex.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zybin

PostWysłany: 17:31 Sob 3 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... a zgadnijcie ile chcą jeszcze płacić panowie tacy jak : Kulus ,Chlebowski ,Brychcy aż 3.3 netto :shock: :shock: :shock: może jeszcze znajdą frajerów ,którzy nie są w temacie - żal mi ich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurczak581

PostWysłany: 11:10 Sob 3 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na kaszubach chyba zaczyna brakować żywca bo sami zaczynają dzwonić,a nigdy tego nie robia jak mają u siebie duzo,czy ktoś zna sytuację???? i cenę w ubojni Gosz i Mielewczyk???
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 09:37 Sob 3 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie szukają kurczaka.Proponują 3,50netto i mówią że więcej dac nie mogą.Ale jak jesteś nieugięty płaca 3,70 netto.Bądzcie nieugięci!!
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 22:28 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3,5 cena wywolawcza. Telefony zaczynaja dzwonic.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 21:44 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 napisał:
Brojler kurzy napisał:
W 11! Spadaj mały kmiocie Very Happy Sam prowokujesz do tego , żeby tak się do Ciebie zwracać! Chłopcze idź do lekarza , ale takiego od głowy Confused
Brojler widzę że u ciebie ciągle to samo!! Nie łapiesz kontekstu, więc spróbuję prościej. Wiesz co czeka cie jutro?-Kolejny dzień pracy dla kogoś innego.Kolejny dzień, w którym bedziesz drżał o swoja przyszłość. No chyba że podniesiesz to co masz na szyji i zaczniesz pracować dla siebie. Na początek przeczytaj post pawell3131.
Ziew.......................... Nawet już nie chce mi się więcej pisać bo jak grochem o ścianę . Skup się na temacie tej strony patafianie!
Kaszuby dzisiaj jeszcze 3,50 i jakoś nic więcej nie można utargować . Ale myslę , że za dwa, trzy dni będą musieli dać więcej .
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 21:37 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie płacą po 3,65zl za żywiec???bo kaszubi nadal naginają na 3,50
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:18 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki
też mam takie odczucia , bo coś bardzo żałują , że pon. to za wcześnie
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:11 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
Tadek napisał:
Kaszuby-3.6-3.7netto
Braki żywca, przyszły tydzdzień wzrost

ceny , czy podaży żywca

Ceny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
W11

PostWysłany: 21:03 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
W 11! Spadaj mały kmiocie :D Sam prowokujesz do tego , żeby tak się do Ciebie zwracać! Chłopcze idź do lekarza , ale takiego od głowy :?
Brojler widzę że u ciebie ciągle to samo!! Nie łapiesz kontekstu, więc spróbuję prościej. Wiesz co czeka cie jutro?-Kolejny dzień pracy dla kogoś innego.Kolejny dzień, w którym bedziesz drżał o swoja przyszłość. No chyba że podniesiesz to co masz na szyji i zaczniesz pracować dla siebie. Na początek przeczytaj post pawell3131.
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:00 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
Kaszuby-3.6-3.7netto

ceny , czy podaży żywca
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 20:58 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawell3131 napisał:
witajcie!!!!! na wstępie wszyscy forumowicze ceny podajemy tylko netto !!!! bo kto z nas widział vat . toż to podatek dla Państwa który w kosztach każdy oddaje w zębach. łódzkie 3.50 netto ,a można więcej tylko troszeczkę zachodu np. wykonać odpowiedni tel. czasami powiedzieć ,,nie" ale to jeszcze całe wieki dla Większości........ bez obrazy ...... POZDRAWIAM!!!!! Wink Wink Wink

chyba zaczyna mocno brakować , skoro Godzianów płaci jeszcze więcej i nie próbuje kombinować z klasyfikacją
wielu hodowców oddaje po 3,5 , bo BN niedługo/wizja MEDOXA możliwa/ więc lepiej nie drażnić ubojni , chociaż daje to ten sam efekt co założenie wełnianej kamizelki dla ochrony przed kulami
cóż , oczekiwanie na właściwy rewanż jest jak nadzieja"matka głupich"

ta umiejętność mówienia "nie" to tylko Twoja , czy całej grupy????
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 18:54 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby-3.6-3.7netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
pawell3131

PostWysłany: 18:47 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajcie!!!!! na wstępie wszyscy forumowicze ceny podajemy tylko netto !!!! bo kto z nas widział vat . toż to podatek dla Państwa który w kosztach każdy oddaje w zębach. łódzkie 3.50 netto ,a można więcej tylko troszeczkę zachodu np. wykonać odpowiedni tel. czasami powiedzieć ,,nie" ale to jeszcze całe wieki dla Większości........ bez obrazy ...... POZDRAWIAM!!!!! Wink Wink Wink
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 18:17 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo prosze o podanie ceny netto w malopolsce.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 16:52 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 11! Spadaj mały kmiocie Very Happy Sam prowokujesz do tego , żeby tak się do Ciebie zwracać! Chłopcze idź do lekarza , ale takiego od głowy Confused
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 12:44 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W11 napisał:
rufus napisał:
W11 napisał:
Brojler kurzy napisał:
Polska to ponad 310tys. km2 i ceny w jej różnych regionach będą i są bardzo różne . Na Śląsku jak widzimy nie ma problemu uzyskać 3,50 tylko nie wiem czy netto , czy brutto bo to w tym przypadku róznica około 17groszy czyli bardzo dużo . Póki co na Kaszubach ponoć 3,40 i ani grosza więcej. Możesz sobie W11 walczyć ile chcesz Crying or Very sad Odpowiedź jest jedna - nie pasuje trudno nie sprzedawaj . Drobiu do uboju jest sporo i jak nie da ten to da tamten . I dają . Rynek musi być mocno niedotowarowany żeby skutecznie walczyć o cenę . Jak na razie nie ma takiej sytuacji> Ceny w okolicach Słupska w małych sklepach zaczynają sie od 5,40 za tuszkęi i około 14 za fileta . W dużych wczesniej były promocje , ale wczoraj w słupskim Realu tuszka 6,99!!!!!!!!!!!!! Rozbiór oczywiście robią sami . Nigdy nikomu nie liczę ile zarabia , ale jak słyszę , że są podpisoywane umowy na 3,2-3,3 , a cena w sklepie 7 to mnie zaczyna trafiać . Nie wiem po ile np.Drosed oddaje tuszkę do Reala , ale pewnie nie po 4,50 . Gnojki zarabiają krocie i doją hodowców ile się da . No własnie . Ile się da!!!!! Oj głupi hodowcy , niemoty , miernoty matematyczne i ekonomiczne . Dojne krowy Very Happy Sad
Szkoda brojlerku miły że twoja wiedza i mądre spostrzeżenia nie idą w parze , z ligą w której grasz!

powtórzę się co do tematu cen: sklep osiedlowy typu biedronka: pierś 60zł /kg
Rufus zapomniałeś dodać że ta pierś jest sprzedawana razem z dynią jako gratis bo dynie kupuje się teraz na Halloween!Więc po co hodujesz kury? Lepiej zasadż sobie dynie i udawaj że sprzedajesz brojlera! Jednak pamiętaj jedno że ''stres to zabujca numer jeden''.

Sorry zapomniałem dodać sklep osiedlowy w Belgii jakiś miesiąc temu -przecież nie w Polsce
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 11:41 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Chyba zbyt długo było landrynkowo :cry: Ty W11 jesteś jednak debil - wytłumaczę jeszcze raz bo widzę , że jesteś jak beton: jeżeli ubojnia ma 120-130% żywca do uboju bo oprócz "swoich" dzwonią też i obcy , bo ubojnia np.szybko płaci , a hodowca jest w potrzebie / jak zawsze :evil: / to możesz z.e.s.r.a.ć się na luźno :D i tak nic więcej nie dostaniesz jak proponuje Ci ubojnia . Czy to tak trudno zrozumieć? W tej chcwili jest żywca mniej to i cena zaczyna zwyżkować . Latem była sytuacja nodwrotna- na Kaszubach długo się cena trzymałą , a w innych regionach Polski spadało . Czy wtedy miałem krzyczeć do innych żeby brali viagrę? Lepiej będzie jak uwolnisz nas od "swoich mądrości" . W przeciwnym razie będziesz postrezgany jako głupi , tępy betonowy d.u.p.e.k
Widzę brojler że twoje wyrażanie uczuć zaślepia do reszty pozostałosci po systemie neuronowym,czyli w tym co masz na szyji ! I w przeciwieństwie do ciebie nie rozpisuje się na tematy które wszyscy znają odkąd istnieje drobiarstwo.Zeby właściwie to ująć ''zawsze byli i będą ludzie co do swojego życia przyciagają szajs, czyli ci co wszystko wiedzą a i tak nic nie mogą zrobić. Czy wiesz dlaczego? Odpowiedż jest chyba prosta!A jeżeli nie to zapytaj, ja z chęcią odpowiem!
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 10:52 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zbyt długo było landrynkowo Crying or Very sad Ty W11 jesteś jednak debil - wytłumaczę jeszcze raz bo widzę , że jesteś jak beton: jeżeli ubojnia ma 120-130% żywca do uboju bo oprócz "swoich" dzwonią też i obcy , bo ubojnia np.szybko płaci , a hodowca jest w potrzebie / jak zawsze Evil or Very Mad / to możesz z.e.s.r.a.ć się na luźno Very Happy i tak nic więcej nie dostaniesz jak proponuje Ci ubojnia . Czy to tak trudno zrozumieć? W tej chcwili jest żywca mniej to i cena zaczyna zwyżkować . Latem była sytuacja nodwrotna- na Kaszubach długo się cena trzymałą , a w innych regionach Polski spadało . Czy wtedy miałem krzyczeć do innych żeby brali viagrę? Lepiej będzie jak uwolnisz nas od "swoich mądrości" . W przeciwnym razie będziesz postrezgany jako głupi , tępy betonowy d.u.p.e.k
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 09:54 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tylko , że ekonomii nie oszukasz . Trzeba być konkretynym kretynem żeby uwierzyć , że przy 3,20 cokolwiek można zarobić :evil: albo świadomie i z premedytacją wprowadzać innych w błąd być może "piorąc" pieniądze . Chociaż kiedyś namaiwał nas przedstawiciel Drobimexu na podpisywanie umów / już nie pamiętam ile wtedy było / z ceną , która nie gwarantowała nawet zwrotu kosztów twierdząc , że ich hodowcy przy tej cenie zarabiają . Jak zrobiliśmy konkretną kalkulację to mocno się zmieszał i stwierzdił , że on tam nie wie , ale hodowcy zarabiaja i nawet stać ich na wczasy w Tunezji!!! Cóż tuy więcej można dodać . Kaszuby pewne 3,50 , ale myślę , że będą musieli jeszcze podnieśc.
Widzę brojler że na kaszubach zaczęliście zażywać chyba ''wiagrę''. Trzeba było to zrobic dużo wczesniej!!!
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 09:09 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tylko , że ekonomii nie oszukasz . Trzeba być konkretynym kretynem żeby uwierzyć , że przy 3,20 cokolwiek można zarobić Evil or Very Mad albo świadomie i z premedytacją wprowadzać innych w błąd być może "piorąc" pieniądze . Chociaż kiedyś namaiwał nas przedstawiciel Drobimexu na podpisywanie umów / już nie pamiętam ile wtedy było / z ceną , która nie gwarantowała nawet zwrotu kosztów twierdząc , że ich hodowcy przy tej cenie zarabiają . Jak zrobiliśmy konkretną kalkulację to mocno się zmieszał i stwierzdił , że on tam nie wie , ale hodowcy zarabiaja i nawet stać ich na wczasy w Tunezji!!! Cóż tuy więcej można dodać . Kaszuby pewne 3,50 , ale myślę , że będą musieli jeszcze podnieśc.

oni zawsze nie wiedza...wiedza dobrze ze trzeba dac cene po koszcie albo ciut nizej zeby sie hodowca nie wyrwal im z reki...jak nie bedzie mial kasy nmie bedzie dyktowal warunkow to oni beda dyktowac hodowcy...lachudry i tyle
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 09:08 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to "rozmowy o sexie" wyciszają nastroje i łagodzą obyczaje , proponuję od czasu do czasu powracać do tego tematu

dziś w nocy znajomy zdawał do Ilczaka po 3,65 netto
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 08:57 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko , że ekonomii nie oszukasz . Trzeba być konkretynym kretynem żeby uwierzyć , że przy 3,20 cokolwiek można zarobić Evil or Very Mad albo świadomie i z premedytacją wprowadzać innych w błąd być może "piorąc" pieniądze . Chociaż kiedyś namaiwał nas przedstawiciel Drobimexu na podpisywanie umów / już nie pamiętam ile wtedy było / z ceną , która nie gwarantowała nawet zwrotu kosztów twierdząc , że ich hodowcy przy tej cenie zarabiają . Jak zrobiliśmy konkretną kalkulację to mocno się zmieszał i stwierzdił , że on tam nie wie , ale hodowcy zarabiaja i nawet stać ich na wczasy w Tunezji!!! Cóż tuy więcej można dodać . Kaszuby pewne 3,50 , ale myślę , że będą musieli jeszcze podnieśc.
Powrót do góry
Barbara

PostWysłany: 08:15 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwie sie wcale ,ze jeden przy cenie 3.20 zl. zarabia sporo , a drugi doklada ,bo juz pare lat temu na zebraniach zwiazkowych mowili, ze fermy to doskonaly biznes dla nielegalnych interesow,mozna prac w ten sposob brudny pieniadz.
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 00:30 Pią 2 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż miło poczytać. Rolling Eyes
Droga Tasiu nie musisz się ze mną zgadzać ale na prawdę nie rozumie czemu jest lepiej na umowie zwłaszcza jeśli ma sie 1 lub 2 kurniki a w ogóle to jakie wy macie ceny na tych umowach (jeśli możesz się podzielić taką informacją) bo nie wierzę żeby rozgarnięty człowiek podpisał umowę minimalną np. 3,20 netto to po prostu mija się z celem. Sory ja mam po prostu przykład sąsiadów którzy mają umowę z ubojnią i raczej słabo na tym wychodzą.Paszę mają o 80 zł droższą niż ja (z tej samej wytwórni) a cenę żywca niższą i nie mam pojęcia jak wychodzą na swoje. Ja nigdy nie byłam na umowie więc wytłumaczcie mi jak to się robi żeby z tego żyć i jeszcze odłożyć bo trzeba być super specem żeby tego dokonać. Pozdrawiam wszystkich hodowców. Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2415, 2416, 2417 ... 2571, 2572, 2573  Następny
Strona 2416 z 2573

Skocz do: