Skocz do zawartości
janusz102

Opinie o firmie LIRA-pasze

Rekomendowane odpowiedzi

Był u mnie ostatnio doradca firmy LIRA. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o paszach tej firmy. Z góry dziękuję za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lira nie jest zła, ale nie do końca ufałbym ich przedstawicielom. Pasze robią ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradca z firmy LIRA twierdzi że ich pasze są dużo lepsze od konkurencji (Sano, Nutrena, Provimi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doradca z firmy LIRA twierdzi że ich pasze są dużo lepsze od konkurencji (Sano, Nutrena, Provimi)

Spytaj pozostałych i Ci to samo powiedzo. Ich pasza jest najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie znowu przedstawiciel LIRY i znów namawiał mnie do współpracy, musze chyba zaryzykować i spróbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak jest z silosami paszowymi,bo niektóre firmy dawają za to ze bedzie się brac od nich pasze,prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walduś pisałeś wczesniej że karmiłes przez dwa lata, więc masz dużo doświadczeń jesli chodzi o pasze tej firmy. Ja mam 150 tuczników w rzucie i szukam dobrej paszy i solidnej firmy, jeśli możesz napisz czy ta cała LIRA warta jest zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi jak jest z silosami paszowymi,bo niektóre firmy dawają za to ze bedzie się brac od nich pasze,prawda to?

 

Kupujesz pasze przez i płacisz 10 zł od tony

 

Janusz102. Na Lirze bardzo się zawiodłem. Z początku było bardzo dobrze. Ostatnie 2 rzuty (400 szt) to porażka (jak dla mnie) w zużyciu paszy i okresie tuczu i przyrostach. Taka jest moja opinia. Weź sobie 50 szt i karm je Lirą, a 100 inną. Porównasz wyniki po odstawie i sam zdecydujesz co dalej. Firm paszowych jest dużo więc jest w czym wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby nagle z dnia na dzień firma paszowa tak mocno obniżyła jakość swoich pasz. Może sie to zdarzyć na partii 1-5 ton ale nie w przypadku paszy dla 400 tuczników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem od nich w końcu tę paszę, narazie wydaje mi się bardzo dobra tylko na przywóz czekałem 2,5 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz102 jak rosną świnki. Dużo paszy zamówiłeś i jakiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 5 ton warchlaka i 10 ton tucznika. Narazie wszystko jest ok. świnki rosną zajebiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś brałem pasze tylko od liry przez pewien czas było dobrze le po ok 2-3 latach tuczniki zaczeły obgryzać ogony teraz kupuję tylko koncentrat do macior ale wadą jest to że to jest 8,5%

A mleko dae cielętą pod koniec odpajania bo małe dostają wzdęcia i jest ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...