Skocz do zawartości
Eryko.

Ciągnik Władimirec T-25.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm, prosze o jakies wksazowki dotyczace gdzie i za ile mniej wiecej mozna by bylo kupic blok lub silnik do T25A bo nie stety nie dawno wysiadl

Pozdrawiam

 

no wiesz dobrze paffa pyta co to znaczy wysiał co co skłania Cię do tego żeby zaraz kupować cały nowy blok masz pękniety??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie korbowod nie wyskoczyl tylko tuleja od walka od obciaznika sie rozsypala i taki maly waleczek z zebatka sie wygial i wszystko stanelo bo sie zakleszczylo,

i trzeba kadlub nowy bo sie powyrabialy otwory na tych walkach a jak zaloze nowa tulejke na walek to i tak nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kupisz go w Łukowie. Jest taki sklep z częściami do wszystkich rusków. Na jakiej to jest ulicy nie pamiętam (trafić tam trafię chyba Międzyrzecka tak mi coś świta) w każdym razie jest to przy bazarze. Jak chcesz to mogę Ci nr tel do nich skołować. Mają blisko siebie (w ulicy obok) hurtownie i tam mają wszyściutko

 

Jak mozesz to skoluj numer.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do paffa:

Prosilbym o numer kontaktowy do tego sklepu w Łukowie, a w miare ceny tam maja??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do paffa:

Prosilbym o numer kontaktowy do tego sklepu w Łukowie, a w miare ceny tam maja??

Pozdrawiam

Ceny maja tam bardzo przystępne i do tego wszystko oryginalne. To nie jakieś rzemieślnicze badziewia!!!

Teraz jestem w Wawie, ich wizytówkę mam na wsi Jeśli to nie pilne to numer do nich wyślę Ci na PW w niedzielę, ok

Pozdrawiam.

 

Nareszcie mój ziom się trafił na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bedzie konieczne bo po calej rozbiorce silnika tzn. zostal sam kadlub w komplecie z tlokami i walem okazalo sie ze otwory nie sa powyrabiane wiec wystarczy nowa tulejka, kolo zebate i skladac wszystko do kupy :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie bedzie konieczne bo po calej rozbiorce silnika tzn. zostal sam kadlub w komplecie z tlokami i walem okazalo sie ze otwory nie sa powyrabiane wiec wystarczy nowa tulejka, kolo zebate i skladac wszystko do kupy :D:D

Otwory gdzie Co się powyrabiało

 

Ja niedawno robiłem cały remont silnika, więc jak będziesz miał jakieś pytania to śmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o otworki na kola zebate w kadlubku,

spoko jakbym mial jakies zapytanka albo problemiki to napisze

Pozdro, dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki paffa Byłem w Łukowie pewnie w tym sklepie co mowiles, i zrobilem udane zakupy:) i teraz mozna skladac bo bedzie kapitalny remoncik ciągniczka T 25A i dalej mam nadzieje bedzie smigal 20 latek :p

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co się dzieje z moim Władziem ?

Od niedawna zacina mi się 6 bieg, po wrzuceniu na szósteczke pozostaje na swoim miejscu i ani rusz aby zmienic bieg. Dodam jeszcze, iz sie dzieje tak tylko i wyłącznie na tym jednym biegu. Co prawda rozblokowanie skrzyni nie stanowi problemu, ale...

W najbliższym czasie przymierzam się zajrzec do skrzyni co się tam dzieje, i w związku z zaistniałą sytuacją mam pytanie: czego tam się mogę spodziewać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie jakiś problem tkwi w zatrzasku może być wyrobiony i kulka za daleko wpada i potem nie możesz ruszyć ani wybić biegu...! kole miał podobnie w mtz jak włączył polowe tak już jeżdził na nich bo nie mozna było na szosowe przełączyć trzeba się było ostro naszarpać i u niego problem właśnie tkwił w zatrzasku...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Osobiście też obstawiam na wechanizm wodzikowy.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, dlaczego to powstało tak nagle, przed pierwszym "wbiciem" biegu nie odczuwałem jakichś zmian, utrudnionego wrzycania biegu etc.

No nic rozbiore to się wszystko okaże.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może pękła sprężynka i dlatego jest tak nagle...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze to tylko jakiś mały drobiazg np tak jak mówisz luki21 o pekniętej spręzynce. Rozbiorę to się okaze, tylko narazie cięrpię na brak czasu...

 

Co prawda to prawda leszek19621, tylko w moim przypadku jest to zdecydowanie za wcześnie - mój Władzio ma nie całe 1000 mth na liczniku, (od nowości oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co do poruszonego tematu musze powiedzieć ze w skrzyni za tą sytuacjie mozwe być odpowiedzialna tylko pierdółka, bo ta skrzynia nie jest tak skoplikowana jak wyglada. Wystarczy tylko sprawdzić czy moze pod dekielkiem tam gdzie sprezyna i kulka nic się nie stało, To znaczy ze mogła się sprezynka zaciać, skorodować i jak wbiłes to nie chce wyjsc. Dlatego polecam odkrecic ten dekielek na 4 śrubach i zobacz co tam sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miras czy chodzi o ten dekilek z góry (pod siedzeniem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WITAM CZY POMPę ZASILAJąCą MOZNA NAPRWIć CZY TRZEBA KUPIć NOWą

Zależy co się rozp....ło, jak pękła sprężyna tłoka, to możesz wsadzić nową, zaworki też możesz naprawić, uszczelnić, a jeśli pompa przepuszcza paliwo do korpusu pompy wtryskowej to tylko wymiana pompy zasilającej na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miras czy chodzi o ten dekilek z góry (pod siedzeniem)

 

Tak on jest z góry po prawej stronie jak siedzisz na siedzeniu i predzej bedzie on chyba nogami lub prezyzyjnie po prawej stronie od dzwigni zmiany biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba się rozumiemy, co do umiejscowienia tego dekielka.

W wolnej chwili zajrze co tam się dzieje.

 

Miras DZIĘKI za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do tatamarty...

Jesli w pompie wtryskowej tam gdzie ma być olej jest paliwo czy to wynika z nieszczelności pompki zasilającej czy też z winy pompy wtryskowej, Czy tę nieszczelność można usunąc samemu czy też wymaga to rozebrania pompy wtryskowej a zatem i regulacji na stole probierczym.

Oraz zapytam o sprzęgło - czy regulację sprzęgła wystarczy przeprowadzić na cięgle - czy też trzeba regulować luz pomiędzy dźwigienkami sprzęgła a łozyskiem wyciskowym. Zgrzytać poczęły biegi przy ich przełączniu , oraz przy ruszaniu chyba zbyt gwałtownie szarpie. Stwierdziłem na razie popękanie sprężyn dźwigienek , dzisiaj je kupiłem i w najbliższych dniach wymienię i będę próbował wyregulować luz tylko czy na cięgle pedału czy tez na dźwigienkach ?

[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli paliwo przedostaje się do korpusu pompy poprzez wyeksploatowaną pompke zasilającą, to wystarczy wymiana pompki zasilającej na nową, zrobisz to sam, ale jeśli paliwo przedostaje się poprzez sekcje tłoczącą, to sam nic nie zrobisz, daj pompe do pompiarza, on wymieni ci sekcje i ustawi ciśnienie na pompie, tylko kwestia gdzie to paliwo sie przedostaje do korpusu pompy? nie jesteś w stanie tego zbadać, ale wystarczy wymienic pompke zasilającą i wszystko sie wyjaśni. Natomiast co do sprzęgła, to aby nie szarpało podczas ruszania, to musisz wyregulować łapki, aby były równo ustawione w stosunku do łożyska, a na cięgle to się reguluje skok jałowy pedału.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma założone przy swoim władku opony bliżniacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...