Skocz do zawartości
drago11

Jak się moge dostać na ten kierunek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam własnie zdałem mature i chciałbym dostać się na studia ZAOCZNE na Akademie Rolniczą we Wrocławiu na ten kierunek lecz na maturze zdawałem Geografie a w spisach przedmiotów nie ma geografi co mam zrobić aby dostać się na ten kierunek oczywiście studia ZAOCZNE

 

TECHNIKA ROLNICZA I LEŚNA

Kierunek TECHNIKA ROLNICZA I LEŚNA Studenci uzyskują specjalistyczne wykształcenie obejmujące wiedzę w zakresie biologiczno-przyrodniczych podstaw rolnictwa, techniki (przykładowo: mechaniki i wytrzymałości, części maszyn, technologii materiałów, pojazdów i maszyn rolniczych, technologii napraw itp.) oraz nowoczesnych metod marketingu i zarządzania.

Zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że absolwenci są zatrudnieni w biurach konstrukcyjnych, zakładach produkcyjnych, handlu oraz organizacjach działających na rzecz rolnictwa.

 

Studia stacjonarne:

pierwszego stopnia 3,5-letnie inżynierskie

drugiego stopnia 1,5-roczne magisterskie

 

Studia niestacjonarne (zaoczne):

pierwszego stopnia 4-letnie inżynierskie

drugiego stopnia 1,5-roczne magisterskie

 

Specjalności na stacjonarnych studiach pierwszego stopnia (inżynierskich): inżynieria rolnicza i leśna, inżynieria rolno-spożywcza, informatyka w inżynierii rolniczej, technika motoryzacyjna w inżynierii rolniczej

 

Przedmioty rekrutacyjne – język polski, język obcy oraz jeden przedmiot do wyboru spośród: matematyki, biologii, fizyki i chemii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdawałem geografie na maturze i bez problemu przyjeli mnie na zaoczne na akademie rolniczą w szczecinie i na ten sam kierunek TRiL zadzwoń popytaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś musiałes zdawać czy jakieś kfalifikacje przechodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zadwałem złożyłem podanie swiadectow wpłaciłem wpisowe i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłeś do niech i opisałes problem to co ci napisali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uczelnie zawsze na każdym kierunku w trakcie naboru organizują dodatkowe egzaminy dla tych, którzy nie mają oceny na świadectwie maturalnym z któregoś z przedmiotów branych pod uwagę przy rekrutacji. czyli w czasie rekrytacji wezmą ci pod uwagę oceny ze świadectwa z polskiego i obcego oraz ocene z egzaminu/testu z jednego z tych przedmiotów do wyboru, o ile do niego podejdziesz. o szczególy musisz pytać jednak na tej uczelni, w dziekanacie lub sekretariacie. tam powiedzą ci dokładnie co możesz zdawać i w jakim terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...