Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:39 Czw 3 Gru 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2447, 2448, 2449 ... 2499, 2500, 2501  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
farmer

PostWysłany: 21:27 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAK CENA NA KASZUBACH I POZNANIU. PROSZE O WIADOMOSCI.......POZDRAWIAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wojtii

PostWysłany: 20:27 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K6 napisał:
Ubojnie na Dolnym Śląsku płacą maksymalnie 2,30

nie ,no ja jestem z Dolnego SlAska o najniższa cena to 2.45,od jutra bedą płacić .6-2.7
jak na razie 2.8 nikt nie chce dać Crying or Very sad

ale dzwonią wszyscy, Laughing facet z którym byłem umówiony ,nie chciał zluzować mi hali przed sylwestrem .mówił ze ma za dużo i moich nie ubije ,dziasaj nie dam mu nic,cieszy mnie to że mój stały odbiorca zmniejszyl termin płatności do 21 dni,znowu będe z nim handlował Very Happy
za kilka dni cena bedzie około 3 netto
czego sobie i wam życze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kurka złotopiórka

PostWysłany: 20:02 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczaki podrorzały kilka groszy i jeszcze cena nie rekompensuje ponieśionych kosztów a już wszyscy odrazu dzwonią do wylęgarni za pisklakami w lutym wielkie wstawienia z znowu poleci w duł
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 19:18 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paulo301 napisał:
Medox co o tym myślisz czy ta tendencja utrzyma się do początku lutego

pytanie tez zasadnicze kiedy teraz wstawiac?? moze ta zasrana BRAZYLIA sie skonczyla co mieli to juz wyslali niech sie ktos wypowie pozdrawiam
Powrót do góry
paulo301

PostWysłany: 19:09 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox co o tym myślisz czy ta tendencja utrzyma się do początku lutego
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 19:06 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Lubuskie najmniej płaci KUL--DRUB i kto mu daje kurczaka za 2 30 czy wy macie z głową żeby sprzedawac za tyle jak tendencja jest zwyszkowa.
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 18:58 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mnie wqrwiaja te skakanie cen jeszcze 2 tygodnie temu dostalem marne 2.10 a dzis cena w gore idzie...oby ta tendencja trwala caly rok pozdrawiam
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 16:30 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie na Dolnym Śląsku płacą maksymalnie 2,30
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:09 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A liczył kto koszty rzutu zimowego-koszty ogrzewania i pasza która za chwilę będzie po 1000zł jak tak dalej pójdzie[/list]
Powrót do góry
Wojtii

PostWysłany: 15:34 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dzisiaj 2,5 netto oferują ubojnie,mam kure 2.3 średnia, w piątek ma 6 tygodni ,wiec moge jeszcze kilka dni poczekać Cool ,powinno wyjść lekko na plusik,kokosów nie ma ,ale zawsze to coś
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 14:58 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale póki co cena tuszek 4,0 4,20 netto
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 14:57 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ksiaze napisał:
delfin napisał:
No hodowcy......kurczak juz po 2.80 brutto... I pewnie jeszcze zdrożeje... Informacja potwierdzona bo dzwoniły do mnie dzisiaj dwie ubojnie ze śląska... Nie wiem jak wy ale ja odwlekam sprzedaż Smile Powiedziałem im żeby odezwali się w przyszłym tygodniu.... Zróbcie to samo to zobaczycie jak rynek zareaguje.... na pewno zareaguje lepiej dla nas....pozdro i piszcie ceny!!

zybin napisał:
medox napisał:
Właśnie o to stary chodzi! - była taka masa żywca, że nie szło jej wybić! Mimo dużych jak twierdzisz ubojów!Gdyby szło to wszystko wybić to nie byłoby po 2zł!Nie kumasz tego?????
tak masz rację Embarassed

nie ma sie co cieszyc bo cena krotka bedzie stoi statek z karczakiem i filetem..takie mam sygnaly Sad(
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 12:14 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

delfin napisał:
No hodowcy......kurczak juz po 2.80 brutto... I pewnie jeszcze zdrożeje... Informacja potwierdzona bo dzwoniły do mnie dzisiaj dwie ubojnie ze śląska... Nie wiem jak wy ale ja odwlekam sprzedaż Smile Powiedziałem im żeby odezwali się w przyszłym tygodniu.... Zróbcie to samo to zobaczycie jak rynek zareaguje.... na pewno zareaguje lepiej dla nas....pozdro i piszcie ceny!!

zybin napisał:
medox napisał:
Właśnie o to stary chodzi! - była taka masa żywca, że nie szło jej wybić! Mimo dużych jak twierdzisz ubojów!Gdyby szło to wszystko wybić to nie byłoby po 2zł!Nie kumasz tego?????

nie ma sie co cieszyc bo cena krotka bedzie stoi statek z karczakiem i filetem..takie mam sygnaly Sad(
Powrót do góry
bankrut

PostWysłany: 11:17 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprzedałam wczoraj po 2,60 netto ale dużo ubojni proponuje jeszcze dużo niższe ceny nawet 2,15 jeśli komuś się nie spieszy to niech jeszcze poczeka. Kurczaka brakuje ubojnie same dzwonią do hodowców.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:40 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No delfin kolejny gość który nie wystraszył się początku roku i normalnie wsadził!Widzisz stary ile jestes do przodu niż gdybyś przyspieszał rzuty i wyszedł na święta?Dodatkowo pewnie premia - cały rok sprzedaży w zwyżkach bo pewnie też omijasz te duże wstawienia z początku stycznia i wkładasz w ostatnich dniach stycznia lub pierwszych dniach lutego.Już ci zazdroszcze.
Nie odpowiedzili mi nic ci co przyspieszali i celowo obsadzali na święta i jeszcze na dokładkę cały rok pójdą razem całą masą i zawsze będą sprzedawać wtedy kiedy dużo kurczaka.Jak nastroje??[/list]
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 08:35 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
medox napisał:
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 08:25 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
tak masz rację :oops:
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 07:47 Sro 3 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerwało tamę? 2,50 netto, tuszka powyżej 3,70 netto Laughing
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:17 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 20:56 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
No właśnie K2 widać jesteś jednym z nielicznych którzy nie przyspieszali wstawień po to żeby wyjść na święta tylko spokojnie za koleją wyszedłeś na początku stycznia gdzie niby nie ma ruchu a jednak byłeś jednym z nielicznych i kurczka mało i weżmiesz 50gr na kilogramie więcej niż ci którzy wycelowali na święta,więc jeśli masz np 50 tys ptaków w wadze 2.40 co daje 120tys kg to jesteś 60tys do przodu więć możesz pić 2tygodnie bo nie dość że nie wtopisz kupy kasy to jeszcze parę złotych zarobisz (parę złotych bo 2.60 przy tych kosztach to parę złotych może a jak pasza będzie drożeć i okres zimowy dojdzie to 2.80 to może będzie zero)
Na dodatek będziesz prawdopodobnie cały rok w trendzie takim ,że zawsze na twoim wyjściu będzie brakować kurczaka(pewnie wstawiasz w samej końcówce stycznia lub pierwszych dniach lutego)
Natomiast cała masa ze świąt nie dość ,że wtopiła totalnie na święta i straciła mnóstwo kasy to jescze może ją czekać cały rok kichy jak będą za koleją wstawiać pierwszy raz jak pisałem na początku stycznia czyli teraz i w ciągu najbliższych kilkunastu dni.Po prostu idąc za koleją zawsze będą wstawiać z tą całą masą której nie szło wybić na święta.
..." nie szło wybić na święta " - ty chyba nie wiesz że to było rekordowe zejście i ubojnie jechaly na 150% swoich mocy przerobowych , a cena to już inna bajka
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:12 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie K2 widać jesteś jednym z nielicznych którzy nie przyspieszali wstawień po to żeby wyjść na święta tylko spokojnie za koleją wyszedłeś na początku stycznia gdzie niby nie ma ruchu a jednak byłeś jednym z nielicznych i kurczka mało i weżmiesz 50gr na kilogramie więcej niż ci którzy wycelowali na święta,więc jeśli masz np 50 tys ptaków w wadze 2.40 co daje 120tys kg to jesteś 60tys do przodu więć możesz pić 2tygodnie bo nie dość że nie wtopisz kupy kasy to jeszcze parę złotych zarobisz (parę złotych bo 2.60 przy tych kosztach to parę złotych może a jak pasza będzie drożeć i okres zimowy dojdzie to 2.80 to może będzie zero)
Na dodatek będziesz prawdopodobnie cały rok w trendzie takim ,że zawsze na twoim wyjściu będzie brakować kurczaka(pewnie wstawiasz w samej końcówce stycznia lub pierwszych dniach lutego)
Natomiast cała masa ze świąt nie dość ,że wtopiła totalnie na święta i straciła mnóstwo kasy to jescze może ją czekać cały rok kichy jak będą za koleją wstawiać pierwszy raz jak pisałem na początku stycznia czyli teraz i w ciągu najbliższych kilkunastu dni.Po prostu idąc za koleją zawsze będą wstawiać z tą całą masą której nie szło wybić na święta.
Powrót do góry
k2

PostWysłany: 18:39 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczaka rzeczywiście brakuje. W przygotowaniu do sprzedaży wykonałem dzisiaj kilka telefonów i okazało się, że ubojnie chciałyby przyspieszyć odbiór kurczaka. W ubiegłym tygodniu na moje zapytanie o odbiór spokojnie potwierdzali (ubojnie) termin odbioru, a dzisiaj ???. Zadzwoniłem do jednej ubojni i powiedziano mi, że dzisiaj zaproponowali cenę 2,25 netto i ??? cisza w słuchawce (czytaj nikt nie chce sprzedać). Z drugiej ubojni zadzwonili sami i zaproponowali 2,4 netto, a trzecia ubojnia nie dość, że sami zadzwonili to na pytanie o cenę usłyszałem odpowiedź, że nie ona jest najważniejsza, ale to czy sprzedam wcześniej i ile. Wnioski nasuwają się same, a ich interpretację pozostawiam samym forumowiczom.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 17:27 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena wzrasta bo na święta masa kurczaka była a na po świętach nie ma.I jak się mają wszyscy Ci którzy specjalnie celowali na święta???????
Mało tego,teraz CAŁY ROK będą wychodzić w momentach kiedy kurczaka będzie masę dlatego ,że będą cały czas wstawiać z całą masą która wyszła na święta i wstawia na początku stycznia.
Więc ci którzy będą wychodzić niedługo i wstawiać w końcówce stycznia lub pierwszych dnaich lutego mogą już pić wódkę bo najprawdpodobniej szykuje im się dobry cały rok
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 15:36 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem dzisiaj kilka telefonów z małych ubojni ( wielkopolska i lubuskie),szukają kurczaka,bo nie mają co bić. Very Happy Niestety cena nadal 2,20 netto.Myślę, że jak tak dalej będzie,to za tydzień lub dwa cena wzrośnie na 2,5 - 2,6 netto.(ale to i tak mało przy obecnych kosztach produkcji) Evil or Very Mad Ja na szczęście mam wolne i nie liczę strat jak inni.Bacznie obserewuję sytuację i na razie nie śpieszy mi się do wznowienia produkcji Confused Pozdrowienia dla walczących.
Powrót do góry
K6

PostWysłany: 14:19 Wto 2 Sty 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno mówią o cenie 2,50, a rzeczywista cena to 2,10-2,20 zł
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2447, 2448, 2449 ... 2499, 2500, 2501  Następny
Strona 2448 z 2501

Skocz do: