Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:14 Wto 20 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2454, 2455, 2456 ... 2601, 2602, 2603  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goky

PostWysłany: 12:19 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich Very Happy
Kaszuby- duże ubojnie trzymają cenę 3,0. Szlag mnie trafia, jak słyszę, że płacą 20 gr. więcej "na wyjeżdzie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zybin

PostWysłany: 12:11 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ray napisał:
Sa oznaki ze w polowie przyszlego tygodnia zacznie sie poszukiwanie zywca. jak bedzie czas pokaze. W kazdym razie mialem juz pierwsze telefony.

Masz racje ubojnie z dolnego śląska też dzwonią, płacą dzisiaj 3,20 zł netto powinniśmy trzymać rękę na pulsie bo tylko od nas będzie zależeć wynegocjowana cena ubojnie same nie podniosą z dobrego serca. Dopóki uda im się kupić po niskich cenach u niezoriętowanych co się dzieje na rynku to nie będą się wyrywać z podwyżkami
Powrót do góry
pawell3131

PostWysłany: 12:01 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!!! łódzkie 3.10 netto i totalny brak kurczaka na następny tydzień ubojnie już dziś umawiają sobie odbiory z góry na kilkanaście dni do przodu z zapytaniem :,,czy będzie więcej dla nas". to może od poniedziałku 3.30netto.Kto jest za ??? Laughing
Powrót do góry
StaśStaś

PostWysłany: 09:53 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj sprzedałłem "z łaską" po 3,10 a ponieważ pod moją czaszką nie panuje "sahara" - następnych nie biorę.
Powrót do góry
Tytan

PostWysłany: 09:21 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś zdawałem na Wielkopolske bez problemu 3,2net i bez jakich kolwiek zbędnych dyskusi wszystkie ubojnie zaznaczają żeby nie obciąć im ilośći szt na niedziele uzgodnionea taka sama cena w przyszłym tygodniu raczej podniesie się napewno nie spadnie jest duże zainteresowanie
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 08:57 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
METAN napisał:
Goky napisał:
Kaszuby 3,0 netto. Ubojnie "zapchane" do czwartku przyszłego tygodnia. Nie chcą ruszać z ceną w górę.

to czemu wydzwaniali do hodowców z centralnej Polski/ kontakt po raz pierwszy , a więc na podstawie informacji z paszarni/

?????? Shocked

też "zrobiłem wielkie oczy"
ubojnie z łódzkiego "swoim" proponowały 3,0 , ale jechały 200km i dawały 10-20 gr więcej , widocznie żadne nie chcą pokazać na swoim rynku , że stać ich by płacić więcej
wczoraj cena ustabilizowała się na poziomie3,1 średnio z obietnicą nieokreślonej zwyżki od poniedziałku
Powrót do góry
Ray

PostWysłany: 08:36 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sa oznaki ze w polowie przyszlego tygodnia zacznie sie poszukiwanie zywca. jak bedzie czas pokaze. W kazdym razie mialem juz pierwsze telefony.
Powrót do góry
An

PostWysłany: 08:17 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
Goky napisał:
Kaszuby 3,0 netto. Ubojnie "zapchane" do czwartku przyszłego tygodnia. Nie chcą ruszać z ceną w górę.

to czemu wydzwaniali do hodowców z centralnej Polski/ kontakt po raz pierwszy , a więc na podstawie informacji z paszarni/

?????? Shocked
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 07:42 Pią 19 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goky napisał:

Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 20:45 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="janusz102"]A może to jest zdjęcie Sahary. Za te miliony może zrobić sobie operację plastyczną.[/quotenie chciałem imputować ,mam znajomą ,która twierdzi że zna królową Angielską (obecną ) i nie daję jej odczuć ,że wiem iż to nie prawda(każdy ma jakieś problemy),jednakże zdjęcie kolegi Sahara jest dla mnie problemem .Nie rozumiem kolegi
Powrót do góry
janusz102

PostWysłany: 19:26 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może to jest zdjęcie Sahary. Za te miliony może zrobić sobie operację plastyczną.
Powrót do góry
rufus

PostWysłany: 19:22 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[prośba zdruzgotanego forum-owicza do kolegi Sahara: zmień wizerunek bo nieprzyjemnie poruszać się po tym forum. Tyle fotek jest na necie.
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 18:35 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za te 3,6 mln idz sie leczyc. Na nogi bo na glowe to juz.... ehh ...bajkopisarz
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 16:26 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam MEDOX i z tym stwierdzeniem się z tobą zgadzam. zaczynasz mądże pisac . . Pogadajmy o cenach!!!!!!!!!! a ty Sahara jesteś naprawde pusty ciekawe jak zainwestujesz tą kase wirtualną
Powrót do góry
W11

PostWysłany: 15:44 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że skoro Sahara nauczył nas nowoczesnej hodowli pieniędzy , to pogadajmy o całkowitej równowadze , ubojnie zaczynają szukać towaru a hodowcy zaczynają umieć sprzedawać swój produkt a nie oddawać . Proponuję więc porozmawiać o paszach w rozumieniu że to też handel!!!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:12 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój , nie widzicie że wasz podpuszcza i robi se jaja.Kto przy zdrowych zmysłach chwali się ile zarobił (najczęściej ten kto nic nie zarobił :lol: ).Jak ktoś dużo zarabia to siedzi jak mysz pod miotłą i najwyżej udaje jak to ciężko mu jest i słabo idzie biznes
Powrót do góry
An

PostWysłany: 14:07 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciebie jednak ciężko pogięło. 288 ton żywca x 5 rzutów (w tym roku) x 0,475 zł=684.000 zł. Gdzie podziałeś brakujące 3mln? Zapomniałeś zabrać ze snu?[/quote]

Na hodowli w tym roku zarobiłem 1,7 mln , a pozostałe 1,9 mln ma pomnażaniu swoich oszczędności . Koniec tematu !!!!!!! Laughing Wink[/quote]

Wynika z tego, że masz 18 kurników i produkujesz jednorazowo 850 ton żywca. Pomnażanie oszczędności , chłopie, Ty jesteś lepszy niż Arka, giełda i złoto razem wzięte. Co Ty w ogóle robisz na kurniku i to jeszcze na "kontrakcie" z finansowanym pisklakiem,wyborem dostawcy paszy itd.
Pomnóż sobie raczej szare komórki z równą skutecznością i wtedy wróć na forum
.
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 13:30 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

An napisał:
O czym Ty piszesz , pisz na temat , a swoje uwagi zachowaj dla siebie .
Obecnie mam jeden problem , na co wydać 3,6 mln zł , które w tym roku zarobiłem .

Ciebie jednak ciężko pogięło. 288 ton żywca x 5 rzutów (w tym roku) x 0,475 zł=684.000 zł. Gdzie podziałeś brakujące 3mln? Zapomniałeś zabrać ze snu?[/quote]

Na hodowli w tym roku zarobiłem 1,7 mln , a pozostałe 1,9 mln ma pomnażaniu swoich oszczędności . Koniec tematu !!!!!!! Laughing Wink
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:22 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze bierze paszę z jednej z najdroższych wytwórni , ale zaraz powie że wynegocjował z nimi super warunki :lol: :lol:
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:20 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co w ogóle z nim dyskutować.Widać że to ubojnik bo inaczej takich bzdur by nie pisał.A koszty pracy?Jeden pracownik to prawie 2tys na miesiąc bo za 800zł nikt już nie pracuje.A gdzie zusy od pracowników, telefony,krusy,bieżące naprawy,śmieci,odpady i sto różnych innych rzeczy????O czym my w ogóle mówimy?O amortyzacji oczywiście nie wspominam bo gdzie tam.
Sahara pewnie pomylił obrót z dochodem, to się czasem zdarza tym hodowcom co mają zawsze super wyniki (znam nawet takich co twierdzą ,że mają 1.50 zużycie :lol: :lol: )super warunki i w ogóle są najlepsi.Specyficzna mentalność
Powrót do góry
An

PostWysłany: 12:42 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie mam jeden problem , na co wydać 3,6 mln zł , które w tym roku zarobiłem .[/quote]

Ciebie jednak ciężko pogięło. 288 ton żywca x 5 rzutów (w tym roku) x 0,475 zł=684.000 zł. Gdzie podziałeś brakujące 3mln? Zapomniałeś zabrać ze snu?
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 12:41 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HaGe RAIFPOL póki co Grower 2 trzyma na poziomie 1180 brutto. Sad
Powrót do góry
An

PostWysłany: 12:37 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i pomału zaczynasz używać kalkulatora. Jeżeli Twoje 2,805 netto uzupełnimy o o VAT - pisklęta i pasza 3 % , pozostałe tzn. energia, opał, wet. etc. -22%. Jeżeli uwzględnimy , że swoje 280 ton tuczyłeś w okresie letnim , to jasno wychodzi , ze poniesiony przez Ciebie koszt wyniósł 2,96 zł. brutto. I tylko tak możesz go podawać. Nie spieram się z Tobą o cenę sprzedaży i osiągnięty zysk, a jedynie o rzeczywisty koszt wytworzenia 1 kg żywca. Dodaj sobie do aktualnie prowadzonego tuczu kilka tysięcy na opał i leczenie (bo nie szczepione "szczęście" nie trwa długo, czego Ci nie życzę, aczkolwiek sugeruję żebyś szczepił chociaż na Gumboro po jak pier.....nie , to Ci nie tylko na Dubaj , ale nawet na wiślane łachy Twój zysk nie starczy.) i ....... hodujesz w cenach takich, jak reszta kolegów. I po co było się "mądrzyć"?
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 12:24 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

501 napisał:
Sahara!!!!!!!! Jeżeli to jest Twoje zdjęcie osobiste które widzimy z boku,to nic dziwnego że Masz problemy w życiu.

Obecnie mam jeden problem , na co wydać 3,6 mln zł , które w tym roku zarobiłem .
Powrót do góry
Sahara

PostWysłany: 12:11 Czw 18 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goky napisał:
Sahara -skąd kupujesz paszę?

Z Provimi - Rolimpex , za gotówkę , płatność 7 dni .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2454, 2455, 2456 ... 2601, 2602, 2603  Następny
Strona 2455 z 2603

Skocz do: