Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:48 Pią 29 Maj 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 2372, 2373, 2374  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 09:04 Sro 5 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/podatek-od-miesa-co-zrobi-parlament-europejski,180599.html

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/chlorowany-kurczak-powraca-czy-ue-otworzy-swoj-rynek-na-drob-z-usa,180583.html

Jeszcze raz polecam przeczytać ze zrozumieniem te dwa teksty.
Znam inwestycje po 2000 m2 które nie zostały odpalone przez dwa lata bo inwestor na szczęście miał głowę i zakończył straty na etapie budowy bez wchodzenia w produkcję. Zastanawia się nad zmianą przeznaczenia budynku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamil790

PostWysłany: 09:03 Sro 5 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CrazyKogut napisał:
filuś napisał:
Chłopie za 20 lat już większość hodowców będzie na to wszystko patrzeć z góry. Dużo ferm starych to ostatnie lata produkcji nikt tego nie będzie modernizowa

Tak to prawda, a nowych ferm nikt z dzieciaków nie chce przejąć i siedzieć w tym bagnie całe.zycie

Znam przypadki, że młodzi dostają takie bogactwa z 3 mln długiem!! Później młody człowiek brnie dalej w to gówno, a mianowicie stawia nowe budki!!
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:56 Sro 5 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą jeść weze i nietoperze bo tylko to mięso będzie nieopodatkowane
Powrót do góry
Kurczakos

PostWysłany: 08:43 Sro 5 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Jest w ch kur, tylko nie ma ukrainy, patrzycie przez wąski pryzmat i dlatego tego nie widzicie. Gdyby bylo mało i nie było ukrainy, to by było 4, a jakby PL nie była ograniczona sankcjami to 4.7netto. Niestety niezależnie od sytuacji kur jest zawsze albo bardzo dużo, albo w ch mega bardzo dużo i takich cen nie będzie juz nigdy w życiu

Po co cena 4, jak przy 3,2 zostaje 1,5 zl na sztuce?
Wróżycie z tymi kurami, a i tak jest ciagle inaczej. Miało być wypuszczanie do lasu a jest 3,2 Very Happy poza tym przyszłości w drobiarstwie nie ma. Jak juz mysla o podatku od mięsa to tylko kwestia czasu az cos wymyślą, żeby ludzie ograniczyli jego konsumpcje. Jak udalo im sie wmówić, ze co2 jest wszystkiemu winne, to i uda im sie wmówić ze mięso tez jest wszytkiemu winne...
Pozdrawiam
Powrót do góry
CrazyKogut

PostWysłany: 07:21 Sro 5 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Chłopie za 20 lat już większość hodowców będzie na to wszystko patrzeć z góry. Dużo ferm starych to ostatnie lata produkcji nikt tego nie będzie modernizowa

Tak to prawda, a nowych ferm nikt z dzieciaków nie chce przejąć i siedzieć w tym bagnie całe.zycie
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 21:54 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medi do jakiego ch Porównujesz tą ilość kur--- bo za chwilę będziesz się tłumaczył że o nie takiego ch ci chodziło postaraj się być bardziej precyzyjny. Ja tobie tłumaczę że w tej chwili są ogromne braki kurczaka, nie wiem jak to się ma do Twojego ch.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:51 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
medox

PostWysłany: 21:03 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w ch kur, tylko nie ma ukrainy, patrzycie przez wąski pryzmat i dlatego tego nie widzicie. Gdyby bylo mało i nie było ukrainy, to by było 4, a jakby PL nie była ograniczona sankcjami to 4.7netto. Niestety niezależnie od sytuacji kur jest zawsze albo bardzo dużo, albo w ch mega bardzo dużo i takich cen nie będzie juz nigdy w życiu
Powrót do góry
CrazyKogut

PostWysłany: 20:56 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie , koniec lutego 4zl Shocked Shocked Twisted Evil
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 20:28 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O proszę kolejny jasnowidz. Ciekawe dlaczego właśnie teraz mamy braki żywca (dołek) A za 5 tyg będziemy mieli morze żywca (gorka) czy to przez niesprzyjajaca konstelacji gwiazd ? Czy przez ludzi co myślą że mają dar przewidywania ceny. Teraz mielismy sytuację żywca brak ceny brak. I co Z tego waszego przewidywania ? Śmiać mi się chce z takich komentarzy. Ja jestem konsekwentnie regularnym hodowca i staram się aby tak było pod każdym względem przez to odbiorcy żywca postrzegają mnie jako stabilny punkt i podczas górki wezmą raczej odemnie (pomijając fakt że za gowniana cene) A nie od jasnowidza Macieja. Większe ubojnie nie przesuwają mnie tylko innych właśnie z tego względu. W obliczu braku zbytu jest to dość istotne.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:10 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Tylko, że nikomu nie będzie się xhciało kliknąć w link. Cały świat dąży do ograniczenia mięsa w diecie, a wy budujecie fermy na milion, bo pół to już za mało. Do tego Mercosour jeszcze. A w UE kosmiczne normy generujace koszty. Do tego demografia. Za 20lat w Polsce i UE i wielu rozwiniętych krajach świata ubędzie dziesiątki milionów ludzi, wskaźnik dzietnosci jest tam na poziomie 1.5
Ale przyrost będzie- Niger, Somalia,Uganda, Sudan, tam wskaźnik jest wysoki, tylko niestety oni nie zaplacą za mięso, bo nie mają czym
Powrót do góry
Klaudia

PostWysłany: 20:02 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dex napisał:
Najbardziej mnie wk****a jak się jasnowidz jeden z drugim zejdzie i myślą że fortuny się dorobia jak będą wstawiać jak wiatr zawieje raz co 7 raz do 10 tygodni... i teraz właśnie w tym, zeszłym i przyszłym tygodniu się zebrali imbecyle myślący że rozbili bank. Wylengarnie obcinaja 5 procent dostaw bo zamówień w brud oczywiście nie ma mowy o jakiejś selekcji bo trzeba każdemu dostarczyć, drugie 5% wypadnie w pierwsze 4dni. Ale bardzo dobrze niech jeden z drugim dostanie nauczkę i sprzeda później żywiec po 2.6 to mu się odechce manewrów ale czemu ja wstawiając rowniotko przez cały rok od 20 lat na tym cierpię...

Bo 20 lat wstawiania bez przerwy nie nauczyły cię, że tu trzeba wstawiać z głową :p
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:13 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/chlorowany-kurczak-powraca-czy-ue-otworzy-swoj-rynek-na-drob-z-usa,180583.html

I kolejny
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:10 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mięso staje się czarownicą XXI wieku ???
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:09 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.portalspozywczy.pl/mieso/wiadomosci/podatek-od-miesa-co-zrobi-parlament-europejski,180599.html
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 19:08 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szykuje się armagedon a i owszem
Powrót do góry
pool

PostWysłany: 17:55 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miko.Przepowiadanie katastrof,to Ty zostaw medoxowi.
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 17:03 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medi chciałem się podzielić z tobą pewną informacją, a więc wyobraź sobie bo wyobraźnię to ty masz bujną że w ziemię trafia meteoryt ginie cała populacja ludzkości i co się dzieje nagle nikt nie kupuje kurczaka cena spada prawdziwy Jak to ty mówisz Armagedon nawet nie ma ich kto wypuścić do lasu tragedia Ale pamiętaj kiedyś to może nastąpić i wtedy nie będzie nikogo kto by mógł sobie przypomnieć ,że miko to przewidział chyba się rozpłaczę więc teraz pomyślcie póki jeszcze istniejecie jaki ja jestem genialny taki sam jak Medox.
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 16:31 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medi Ja wiem że ty już też wiesz że średnia cena to 3.60 i że braki kurczaka są ogromne, ale nie martw się następnym razem pójdzie ci lepiej
Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 14:58 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

predator&obcy napisał:
Macie jakieś info o wylęgarni DANHATCH :?:

3 tygodnie przerwy od oficjalnego mycia i dezynfekcji ma stać pusto. A miałem tam wziąć pisklaka w lutym ale się zdecydowałem na inną wylęgarnie. Miałbym teraz młynek.
Powrót do góry
PadCooling

PostWysłany: 13:36 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety ta sama sytuacja w 100%....
Panowie i Panie !!! REGULARNOŚĆ !!!
Sami sobie strzelamy w stopę takim manewrowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dex

PostWysłany: 11:59 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie wk****a jak się jasnowidz jeden z drugim zejdzie i myślą że fortuny się dorobia jak będą wstawiać jak wiatr zawieje raz co 7 raz do 10 tygodni... i teraz właśnie w tym, zeszłym i przyszłym tygodniu się zebrali imbecyle myślący że rozbili bank. Wylengarnie obcinaja 5 procent dostaw bo zamówień w brud oczywiście nie ma mowy o jakiejś selekcji bo trzeba każdemu dostarczyć, drugie 5% wypadnie w pierwsze 4dni. Ale bardzo dobrze niech jeden z drugim dostanie nauczkę i sprzeda później żywiec po 2.6 to mu się odechce manewrów ale czemu ja wstawiając rowniotko przez cały rok od 20 lat na tym cierpię...
Powrót do góry
miko

PostWysłany: 10:56 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena od 3.40 do 3.60 a 3.70 oferują ubojnie które nie mają co robić jest jeszcze jeden wyjątek osoby typu Medox handlują po 3.20
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 10:50 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś info o wylęgarni DANHATCH Question
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 10:17 Wto 4 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie ceny na dzisiaj? Ja dzisiaj w nocy sprzedałam po 3,55 centrum
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 2372, 2373, 2374  Następny
Strona 116 z 2374

Skocz do: