Skocz do zawartości
Gość Piotr de 330

Wszystko o Ursus C-330

Rekomendowane odpowiedzi

że ledwo załozył koło do rowera a .. bedzie pyskował i gadał o c-330 niech sie lepiej na c-25 przerzuci c-330 bo to nie temat dla niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek mam dobrze naciągnięty dzisiaj ma być elektryk co robił całą elekktrykę i kolory pomieszał kabli a w regulatorze naoięcia patrząc z przodu od góry 2 kable środkowy 2 kable i dolny 1 kabel (kolory są pomieszane to nie podaje) regulator grzeje się nawet na wolnych obrotach a grzeje to mało powiedziane on sie prawie dymi a jak założyć bębny w c-330 to bardzo proste tylko samemu nie bardzo wychodzi bo ciężko z chamulacami robią takie kiepskie wykładziny że szok nawet mechanik nie daje gwarancji na chamulce ale jak zmieniłem dwa bębny to nawet zostawia czaerny ślad gumy na asfalcie ale ciągle się odkręcają zwolnice aż założyłem kontry to troche przestały. jak ma ktoś pytania o kosztach napraw to mogę podpowiedzieć gdzyż nie dawno wydałem około 7500zł na moje cacko które nie miało remontu od nowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO dobrze muwiz z regrelem nie ma żartów mi elektryk muwił ze jak ma złe ładowanie ze może elektrryke popalic ja sie z tym nie bawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz coś więcej o tym alternatorze i regulatorze od czego są. jeśli możesz zrób foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam prądnice ale niewiem czy nie załaatwie sobie alternatora ale prądnica jeszcze dobrze ładuje regrel rozprowadza ci cały prąd jaki idzie z akumlnatorów no jak to powiedzieć ....no nie rabie ci całego prądu naraz tylko w pewnym stopniu inaczej by ci mógł by ci nawet rozdupczyć akumlnatory bez tego akumlnatory trzymały by tylko 1//4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na odkrecajace sie zwolnice najlepszym sposobem jest przewiercenie sie do tych dziur od podwyzszania i jak wkrecisz tam sruby zwolnice nie puszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam prądnice ale niewiem czy nie załaatwie sobie alternatora ale prądnica jeszcze dobrze ładuje regrel rozprowadza ci cały prąd jaki idzie z akumlnatorów no jak to powiedzieć ....no nie rabie ci całego prądu naraz tylko w pewnym stopniu inaczej by ci mógł by ci nawet rozdupczyć akumlnatory bez tego akumlnatory trzymały by tylko 1//4 dni
artek14 idz sie pobawic do piaskownicy i nie zapomnij nakarmic kaczek jak dorosniesz i sie czegos nauczysz wroc na forum to pogadamy (drugi wari@torex)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie nie dawno elektryk i już ma chodzić banalny problem nie było przykręconej masy do regulatora napięcia i troszke musi się grzać bo ma z tyłu spirale. Więc już po problemie ale i tak chyba akumulatory mam kiepskie jeszcze troche pojeżdze i jak co to sie kupi nowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na odkrecajace sie zwolnice najlepszym sposobem jest przewiercenie sie do tych dziur od podwyzszania i jak wkrecisz tam sruby zwolnice nie puszcza.
nie wiem o jakie powyższenie ci chodzi możesz bliżej powiedzieć ja narazie mam dwie nakrętki i zdaje egzemain bez przewiercania a jak rozwiecisz pochwe to 300zł wyrzucone w błoto więc nie bardzo zdaje to egzamin?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam książki do c-330 mam starą ale jest w opłakanym stanie a mechnicy teraz biorą jak byśmy zarabiali jak Niemcy albo anglicy i trzeba czasami drobe naprawy samemu porobić z góry dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na odkrecajace sie zwolnice najlepszym sposobem jest przewiercenie sie do tych dziur od podwyzszania i jak wkrecisz tam sruby zwolnice nie puszcza.
nie wiem o jakie powyższenie ci chodzi możesz bliżej powiedzieć ja narazie mam dwie nakrętki i zdaje egzemain bez przewiercania a jak rozwiecisz pochwe to 300zł wyrzucone w błoto więc nie bardzo zdaje to egzamin?????
W zwolnicy są dwa zestawy nagwintowanych otworów, gdy podwyższysz - zmienisz prześwit - przykręcasz do innych. Tam gdzie jest uszkodzony gwint można przerobić na M-14, a tam gdzie są otwory przelotowe ja u siebie założyłem śruby od wału korbowego z nakrętką ( śruba z drobnym gwintem, a wytrzymałość kilku normalnych śrub ).

Też miałem z tym kłopoty, ąż go podwyższyłem bo na normalnym położeniu nie było do czego przykręcić, ale z lewej strony i tak po kilku latach musiałem wymieniać korpusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam prądnice ale niewiem czy nie załaatwie sobie alternatora ale prądnica jeszcze dobrze ładuje regrel rozprowadza ci cały prąd jaki idzie z akumlnatorów no jak to powiedzieć ....no nie rabie ci całego prądu naraz tylko w pewnym stopniu inaczej by ci mógł by ci nawet rozdupczyć akumlnatory bez tego akumlnatory trzymały by tylko 1//4 dni

 

nie ucz ojca dzieci robić....!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdole całe to forum razem z wami zgóry nadu MORY 1971 to przypał niech sie jego tary idzie do piaskownicy bawić luki też niech pomyśli za nim coś napisze twój ojciec chyba nie umiał tych dzieci robić!!!! Pobaw sie z rowerem i daj mi zdjecie bo składam rower i nie wiem jak wygląda pedał !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daj mi zdjecie bo składam rower i nie wiem jak wygląda pedał !!!

Od początku wiedziałem, że w domu nie masz lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pierwsze zdjęcia od góry nie działają z przyczyn technicznych ale reszta śmiga bez zastrzeżeń powtarzam swoją prośbę o książkę do c-330 i jak ktoś ma to do T-25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt niezly sam nad czyms takim mysle tylko widze ze malowales raczej w calosci bo z prawej strony kabiny widac lakier z blotnikow mogls to czyms przykryc skoro pistoletem malowales. Maska i silnik I Klasa ale filtr mogl byc czarny.

 

ogolnie kawal dobrej roboty wykonales a na jaki areal go uzywasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
efekt niezly sam nad czyms takim mysle tylko widze ze malowales raczej w calosci bo z prawej strony kabiny widac lakier z blotnikow mogls to czyms przykryc skoro pistoletem malowales. Maska i silnik I Klasa ale filtr mogl byc czarny.

 

ogolnie kawal dobrej roboty wykonales a na jaki areal go uzywasz?

 

Używałem go na 4ha teraz wziołem go na 7ha ale teść ma T-25 też po remoncie ale technicznym C-330 ma o wiele więcej siły niż T-25 teść miał T-25 od nowości i był pod wrażeniem że taki mały traktor ma takiego kopa. W tym roku woziłem pszenicę trzydziechą 2 przyczepy ciągneła ok 7ton na obu prawie cały czas na 6 biegu.Jak duża góra redukcja do 5. tylko remont był chyba zanim się urodziłem czyli koło 30 lat temu do 3cm brudu i smaru było na silniku karsher nie dawał rady najlepiej opkleić folią bo nie opyla się odkręcać błotników masz w nich całą instalację do świateł i kierunkowskazów .Najlepiej opkleić folia i taśma papierzana bo naprzykład w moim przypadku śruby można odrecić tylko gumówką.Jak myślicie tak dla ciekawości ile taka trzydziecha jest warta?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z filtrem powietrza w swojej trzydziestce po prostu olej z filtra jest zasysany do silnika. Mechanicy rozkładaja ręce i nie wiem co mam robić. W tym roku przeszla kapitalny remont silnika ale problem nie zniknął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ciapek zassał oleju kiedyś jak nie dokońca opuściłem odprężnik może w tam przyczyna, bo ostatnio obluzowała mi się tałapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klumb no to zes teraz powiedział 330 7t pod górke na 5.hahahaha.mam 330 po remoincie i 4 t pod górke to tylko 4.I prosze nie bajerowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...