Skocz do zawartości
tomaszgowin

WYNAJEM MASZYN ROLNICZYCH...

Rekomendowane odpowiedzi

Większość osób z pewnością wybierze opcję nr 1 - ja bym taką wybrał , wole widzieć co wybieram za taką kasę - osobisty przyjazd na miejsce i zapplata gotowka,przelew na konto firmy, choćby z tego względu że tu trzeba podpisać umowę a jak to w umowie bywa nie wszystko może być jasne i nasuwają się pytania, często bywa również dołączony do umowy regulamin; gwarancja itp. a przez telefon czy nawt przez internet nie wszystko da się załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak kombajny zbozowe znajda sie w ofercie naszego wynajmu-bardzo duzo osob o nie pyta-zwlaszcza na prv lub na maila.

Zgodze sie ze wiele osob bedzie chcialo dowiedziec sie co wypozycza-a nawet czesto dowiedziec sie czegos o jego wszystkich mozliwosciach-maszyny sa wybajerzone-sam jak siadam do stojacych na placu to czuje jak w symulatorze gier trzymajac jojstik w reku.

Dobra opcja rowniez chyba bedzie zalozenia pewnego forum na stronie-co o tym sadzicie-konkretne pytania odnosnie:

1.warunkow wunajmu itd

2.obsluga i eksploatcja maszyn

3.informacje dodatkowe-przydatne wypozyczajacemu

4.info o promocjach i nowosciach

5.inne pytania

Jakies galerie aby sie pryjrzec moze z opisami technicznymi maszyn.

A moze i dobre by byla mozliwosc wspolpracy z jakims bankiem w razie gdyby ktos chcial zalatwic formalnosci kredytowe u nas na wynajem maszyn.Co o tym myslicie.

Pozdrawiam zycze milego dnia- z tego co zauwazylem to raczej sie pojawiacie wieczorem-pewnie juz po pracy wiec:

milej nocy w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...)A moze i dobre by byla mozliwosc wspolpracy z jakims bankiem w razie gdyby ktos chcial zalatwic formalnosci kredytowe u nas na wynajem maszyn.Co o tym myslicie.

 

Ooooo właśnie,to jest pomysł.Nie wszyscy mają tyle pieniędzy,żeby zapłacić za wynajem natychmiast,a jakieś pieniądze będą mieli za jakiś czas,więc takie rozwiązanie jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum dobra rzecz. Bank jeszcze lepsza

Prosze o adres www angielskiej strony.

Jakich moge spodziewać się rabatów przy wynajmie ciągnika 80km na rok??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Równiez uwazam, ze forum to dobra rzecz.

Widze ze propozycja z bankami to moze byc dobry pomysl-mozna splacic po przyplywie wiekszych pieniedzy.

 

Pytanie od michalgin:

Jakich moge spodziewać się rabatów przy wynajmie ciągnika 80km na rok??

Jezeli chodzi na rok to podejrzewam iz moglaby to byc stawka okolo 140funtow tygodniowo.

Jezeli chodzi o adres strony to prosze pozwolic ze go jeszcze niepodam-powod-o planach w Polsce z firmy wie aktualnie okolo 5osob a liczne telefony moglyby spowodowac duze zamieszanie.Firma zatrudnia 500pracownikow lacznie(fizycznych i umyslowych)

Wynajmuje traktory,koparki, ladowarki,spychy, walce,wozidla-wielkie ciezarowy,maly sprzet budowlany, wyposazenie bydowy,kontenery na budowe,samochody, przyczepy kampingowe,prowadzi wlasne bydowle deweloperskie mieszkan oraz pojawia sie i osiedla domow, duza budowla na Jamajce.Prace w Anglii oraz Szkocji.Firma rodzinna-3pokolenie.Wlasciciel bardzo mily i pracowity-to trzeba przyznac.Firma dzieki temu bardzo rozwojowa.Na angielskim rynku lider w tych uslugach.Czolowka w Europie.Mam nadzieje ze w Polsce rowniez odniesie duzy sukces z korzyscia dla niej i klientów.Firma bardzo otwarta na klienta.Dobra wspólpraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialbym panstwu przedstawic nasza firme:

HAWK PLANT HIRE LIMITED

Jedna z największych angielskich firm, zajmujących się robotami ziemnymi oraz wynajmem maszyn równiez z operatorami.

Aktualnie poszukujemy operatorów sprzętu budowlanego:

-buldożerów

-wywrotek

-koparek

-walców

-traktorów

Długoterminowe prace na terenie UK.

Minimalny okres kontraktu-12 miesięcy. Doświadczenie niezbędne. Podstawowa znajomść języka angielskiego. Praca wiąże się z podróżami na miejsca pracy. Aplikant musi być przygotowany na zmiany miejsca pracy.

Więcej informacji pod numerem:

0044 1939 233730 - rozmowa mozliwa w języku polskim-prosić Tomasza Gowina-mozna dzwonic w godzinach 8-19 czasu polskiego.

Adres email na który prosimy wysyłać aplikacje: Fayeaskey@hawk-group.co.uk

lub tomaszgowin@googlemail.com

Adres firmy: Charleston House, The Grange, Loppington, Wem, Shropshire

SY4 5SY

Adres internetowy firmy: www.hawk-group.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dostepny angielski personel nic niewie o planach w Polsce poniewaz rozmowy sa prowadzone przeze mnie oraz kolezanke z kierownictwem.

Zapraszam do zwiedzania strony www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam takie pytanko. Moze ktoś wie ile mozna by bylo wziąsc za naladowanie ciagnikiem C-360 z Turem obornikiem z pryzmy rozrzutnika(zwyklego jedno osiowego). Z gory dzieki za odpowiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.

Mam takie pytanko. Moze ktoś wie ile mozna by bylo wziąsc za naladowanie ciagnikiem C-360 z Turem obornikiem z pryzmy rozrzutnika(zwyklego jedno osiowego). Z gory dzieki za odpowiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ja biore 10 zł, za mf 255 + ładowacz na tylny tuz (ale widły takie same jakw tur 1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mamnadzee iz wielu z Was obejrzalo podana przezemnie strone internetowa firmy w UK. W pazdzierniku wraz z kierownictwem firmy lecimy do Polski aby rozpocac pewne sprawy zwiazane z dzialalnoscia, kontraktami i moze wtedy jz bedziemozna przylozyc sie porzadneij do informowania was oraz do zaproszenia na strone www polskiego oddzialu.

Z najnowszych wiesci do prekazania mam jeszcze fakt iz prawdopodobnie w Polsce bedziemy rowniez zjmowac sie modernizcja naszyc polskich dróg. Firma prywatna ma duze szanse w tego typu prcach-patrzac nastan dróg angielskich moge powiedziec ze jest na wysokim poziomie. Mam nadzieje ze i u nas tak kiedys bedzie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiscie-strona angielska jest potwierdzajaca wasza dzialalnosc.Nawet ciekawe to musi byc i napywno dochodowe.Zreszta tyle maszyn to musi na siebie zarabiac.A slyszalem o was nawet od kolegi co wlasnie wrocil z angli.no to tym bardziej tu na was czekom.

mam jedno pytanie tylko.MOznaby powiedizec czy moge naprzyklad podpisac z z moimi kolegami z wami umowe na kilka lat np na rozne masyny ze w tym 2008 wezmiemy na 6miesiecy np 100km a w 2009 140km albo inne opcje zeby z gory bylo wiadomo ze wezmiemy maszyne tylko rozne?

wracom do naprawy mojego ciagnika teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W odpowiedzi na Pana pytanie:

Tak, jak najbardziej jest mozliwosc kontraktu kilkuletniego na rozne maszyny okreslone z góry-to nam pomoze obliczyc zapotrzebowanie na kolejne lata.

Dla Panów bo rozzumiem ze w kilka osob wynajmiecie to bedzie równiez atrakcyjniejsza forma gdyz przy kontraktach kilkuletnich ceny podlegac musza rabatowi.Wiec Rozne maszyny niestanowia problemu.

Mam nadzieje ze w pelni odpowiedzialem na Panskie zapytanie.pozdrawiam i zycze owocnej pracy.

Tomek G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otrzmuje wiele prywatnych maili z zapytaniem dlaczego sprawa ucichla na forum.Stara sie na nie odpowiadac.

Wiec przepraszam i juz odpowiadam.

Jestesmy jak najbardzej zainteresowani otwieraniem dzialalnosci w Polsce.

Troszke nasze rozmowy organizacyjne sie opozniaja-jest to spowodowane aktualnym rozpoczeciem kontraktu przy pracach przy budowie wioski olimpijskiej pod Londynem na Olimpiade Euro 2012.

Nasze rozmowy sa przesuniete na listopad.

Pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się styczeń i nadal cisza

A miało być tak pięknie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu pisze ,,jesteśmy największą firmą na rynku brytyjskim" a konto ma na WP.pl zamiast na firmowym serwerze. Pisze, że będzie rozmawiał z dyrekcją o cennikach i przeprasza, że jego komputer nie ma znaków funta. Dziwna firma, a może ktoś reflektuje na wynajem promu kosmicznego, podobno amerykanie się z tego wycofują będzie cena okazyjna. Taki prom idealnie nadaje się dla gospodarstw ekologicznych przy przelotach na niskim pułapie ma zastosowanie jako wypalarka do chwastów niezastąpiony także do płoszenia szpaków w sadach eko. Pozdrawiam ufnych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam za tak dluga nieobecnosc.

Jezeli chodzi o mojego maila to niejest on firmowy gdyz niejestem pracownikiem zatrudnionym na umowe o prace.

Aktualnie temat faktycznie ucichl - za co przepraszam.

Jest to duza inwestycja wiec niemoze zostac rozpoczeta bez zadnych analiz.

Aktualnie moge powiedziec iz wydaje mi sie ze w ty roku niewystartujemy.

Bardzo przepraszam te osoby ktore liczyly iz nawiaza z nami wspolprace jeszcze w tym roku.

Niemniej jednak mamnadzieje iz dzialalnosc bedzie rozpoczeta i przyniesie zadowolenie klientom.

Zycze milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze cisza temat bardzo ciekawy dopiero co go znalazłem i bardzo ciekawa koncepcja te wypozyczanie maszyn bo np taki kombajn zbozowy mógłby pracowac nawet prawie 4m-ce w róznych regionach w polsce poczowszy od rzepaku ozimego np.w opolskim skonczywszy na kukurydzy na mazurach a w miedzy czasie w zbozu u mnie i wszyscy byliby zadowoleni ale na taka mozliwosc jeszcze najwidoczniej poczekamy szkoda !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te stawki wydają się być dziennymi, czy w Polsce ktoś zajmuje się wynajmem maszyn rolniczych wraz z operatorem? ile to kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wynajmu maszyn rolniczych to znalazłem "Pol-Agra" w Płońsku,ale tak naprawdę nie ma zbyt dużo tego rodzaju wypożyczalni. W Polsce jest mimo wszystko wypożyczanie sprzętu od sąsiada...

_________________________

wynajem maszyn budowlanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...