Skocz do zawartości
luki79

Zatkane księgi!

Rekomendowane odpowiedzi

mam p[ytanie czy można wyleczyć krowę z zatkanymi księgami dodam że krowa powinna na dniach się ocielić proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli to na pewno ksiegi , tylko operujac , mozna miec pewnosc , ze przyczyna zostala usunieta . Leczenie zachowawcze - w zaleznosci od tego co w tych ksiegach jest , uda sie albo nie . Wysoka ciaza nie jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu operacyjnego.

A tak w ogole - na pytanie czy mozna wyleczyc nikt uczciwy z gory nie da twierdzacej odpowiedzi . W matematyce 2x2= 4 , w biologii- nie zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałam jałówkię z podejrzeniem przemieszczeniem trawieńca. niesprzedałam jej 3 miesiące postała na obserwacji byó różnóżnie raz jadła to i przestała mieć apetyt biegunka też występowała. zaryzykowałam i ja pokryłam i poprawiło się jej teraz normalnie pokryta jest juz 4 miesiąc. zobaczymy co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być przygotowana na cesarkę. Najlepiej jeśli będzie to doświadczony weterynarz, który już miał podobne przypadki. Możliwe jest też, że ma obce ciało w żołądku, wtedy może trafić się najgorsze. W trakcie skurczów porodowych może dojść do przebicia ścian żołądka i śmierć następuje dość szybko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...