Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:11 Pią 23 Sie 2019

unija kasa bez składki Krus???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Davidoff

PostWysłany: 12:18 Pon 17 Wrz 2007    Temat postu: Re: unija kasa bez składki Krus??? Odpowiedz z cytatem

iwona84 napisał:
Witajcie przejęłam gospodarstwo po rodzicach, pracuję więc opłacam składki w Zus-e, czy jednak mimo to mogę skorzystać np z młodego rolnika??? i czy ta składka która mogłabym płacić w Krus-e zdrowotna wystarczy mi ???? Bo całego Krusu nie mogę płacić Sad
Proszę pomóżcie i poradźcie coś!!

Poczytaj sobie na http://www.borekwlkp.home.pl/prrenta.htm

To odnośnie 'młodego rolnika'

Swoją drogą miałem podobny problem ale korzystam obecnie z doradztwa rolniczego. W pełnej nazwie :Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego źródło: favore.pl tam to znalazłem.

Pozdrawiam & życzę szybkiego rozwiązania problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kissmy...

PostWysłany: 21:01 Czw 13 Wrz 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym z wymogów wobec beneficjenta w programie "ułatwianie startu młodym rolnikom" jest podleganie ubezpieczeniu w KRUS (w pełnym wymiarze) oraz premii nie otrzyma rolnik, który prowadzi działalnośc rolniczą przez ponad 12 miesięcy
Powrót do góry
iwona84

PostWysłany: 07:17 Pon 10 Wrz 2007    Temat postu: unija kasa bez składki Krus??? Odpowiedz z cytatem

Witajcie przejęłam gospodarstwo po rodzicach, pracuję więc opłacam składki w Zus-e, czy jednak mimo to mogę skorzystać np z młodego rolnika??? i czy ta składka która mogłabym płacić w Krus-e zdrowotna wystarczy mi ???? Bo całego Krusu nie mogę płacić Sad
Proszę pomóżcie i poradźcie coś!!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: