Skocz do zawartości
limousine

Jałówki limousine

Rekomendowane odpowiedzi

sama praktyka nie poparta wiedzą teoretyczną (nie koniecznie wyniesionąze szkoły) jest niewiele warta bo ilu ludzi popełni błędy i nawet o tym nie wie i się nigdy nie dowie, a sama teoria nie poparta praktyką też nie robi z człowieka fachowca, aby odnieść sukces trzeba mieć jedno i drugie ale najpierw teoria.

 

No dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale niektorym ani praktyka ani teoria nic nie daje

A masz kogoś konkretnie z "wybitnych" lub "czołowych" hodowców polskich na myśli ?

Już się nie mogę doczekać na krajowa wystawę w Poznaniu / chyba koniec września ?/ aby " podziwiać" niektóre z przywiezionych tu "czempionów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam na mysli ale nieznasz.co do polagry to farsa z ta aukcja w zeszlym roku,ciekawe z czego teraz sie posmiejemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błażej właśnie o to mi chodziło ! Niby ziarno to ziarno , ale skład całkiem inny . Żyłem w błogiej nieświadomości że są takie duże różnice teraz nadrabiam zaległości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to masz sporo do nadrobienia jak od takich podstaw zaczynasz polecam 3 tomowa ksiazke zywienie zwierzat i paszoznawstwo.http://ksiegarnia.pwn.pl/4204_pozycja.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przerażaj mnie Mam te tytuły , tylko dane są mniej dokładne (starsze wydanie ) . Gdybym miał HF -y to bym bardziej się przykładał żeby arystokracji dogodzić . Jak będę miał problem to zapytam na forum , będzie taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to masz sporo do nadrobienia jak od takich podstaw zaczynasz polecam 3 tomowa ksiazke zywienie zwierzat i paszoznawstwo.http://ksiegarnia.pwn.pl/4204_pozycja.html

 

Jako startujący w hodowli bydła to powiem wam ze szkoda kasy na to dzieło - na temat zywienia bydła niewiele

Więcej profesjonalnej informacji w internecie ale tylko po angielsku albo francusku. Na szczescie nie mam problemów z tymi jezykami - męczyłem się tylko z terminologią fachową ale od czego są słowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ktos nie zna to tylko to pozostaje.rzeczywiscie malo tam konkretow.w internecie tez nie ma za duzo moze tylko na inra i institute elevage,no i moze jeszcze uniwerki amerykanskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mało konkretów, ale podstawy przydatne. Nasza prof zwykła mawiać: "Żebyście chociaż wiedzieli tylko to co jest w tej książce napisane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może i mało konkretów, ale podstawy przydatne. Nasza prof zwykła mawiać: "Żebyście chociaż wiedzieli tylko to co jest w tej książce napisane".

To jeszcze zależy kto co pisze w książkach

Jeżeli to tylko przetłumaczone na polski to co wyczytałem w internecie na stronach inra i amerykańskich i to co piszą ludzie na forach zagranicznych to chyba bez sensu zagłębiać sie w lekture takich dzieł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na tyle dobre podstawy, żeby wyciągać wnioski z innych informacji, to nie trzeba się w to zagłębiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz na tyle dobre podstawy, żeby wyciągać wnioski z innych informacji, to nie trzeba się w to zagłębiać.

Dziekuje Pani za cenną uwage. Czy Pani zajmuje sie hodowlą jako właściciel zwierząt czy może Pani jest zwiazana kontraktem z farmą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze to co na stronach inra w ksiazkach itd to i tak w praktyce jest zupelnie inacxzej bo dochodza jeszcze problemy inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem początkującym zootechnikiem i próbuję sobie jakoś radzić

Jeśli jesteś początkującym zootechnikiem to dedukuje że jesteś moją rówieśnicą, więc od tej pory zwracam się do Ciebie na ty - OK?

Życzę powodzenia w pracy i wierze że sobie poradzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...