Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 12:35 Sro 21 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2506, 2507, 2508 ... 2602, 2603, 2604  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
falanus

PostWysłany: 11:15 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka ubojnia tyle placi?

gosz dzisiaj dawał 3,25 netto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
antoniozoli

PostWysłany: 10:39 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3,30 netto.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 09:24 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tadek napisał:
Michał 24 napisał:
Mówisz i masz Tadek.Ubojnia Gosz z Sierakowic.Ale jeśli masz odwagę to ubojnia w Pomysku jest w stanie zapłcić 3,40.
[/img][/list][/list][/code]

Dzięki, już kiedyś dostawałem nawet 20gr. więcej a nakońcu nie dostałem nic za kilka stad i zostałem wydymany na taką kase że Byś nie Uwierzył.
Pozdrawiam
Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!![/quote]
Tak to właśnie ubojnia drobiu w Polanowie prowadzona przez moją rodzinę oszukała wielu chodowców, ale faktycznie nie dowiary jest to że wyjebali mnie, mojego brata i matkę (wybrali żywiec, pisklęta z wylęgarni a do tego wzieli na nas kredyty). Odpowiadam Ci bo pytasz, ale widocznie średnio orientujesz się w trenie jeżeli mówisz o kofabulaciach-niema to dlamnie żadnego znaczenia.
Andrzej Chojnacki-szkolony oszust z Elbląga(tam bankructwo ogromnej firmy kaletniczej, Polanowo a teraz prowadzi 'powarzne' interesy w Szczecinie) na prożby o zwrot pieniędzy wzywa policję i melduje że grożą mu śmiercią
Włodzimierz Goryszewski-złodziej zam.w Kartuzach posiada działki, dom kamieniczny oraz buduje największe centrum handlowe w mieście (zadowolei uśmiechnięci prowadzą życie dalej jkby nigdy nic sięnie stało)
A o trzecim gadzie nawet nie wspomnę.
Wyrobili sobie papiery na czubów i inne choroby.
Wzieli kloszarda z Warszawy którego też (oszukali), oddali mu firmę za złotówkę
, wykasowali pamięć w komp. ukradli papiery, poprzepisywali 2 razy swoje majątki zpobiegawczo pobiegli na policje żeby ich chroniła bo im grożą śmiercią
i gra-standard spółki zoo. Natomiast ja pierdole się teraz kredytami. Dobra już niemogę dalej piszć bo się zagotowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tadek

PostWysłany: 09:20 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tadek napisał:
Michał 24 napisał:
Mówisz i masz Tadek.Ubojnia Gosz z Sierakowic.Ale jeśli masz odwagę to ubojnia w Pomysku jest w stanie zapłcić 3,40.

Dzięki, już kiedyś dostawałem nawet 20gr. więcej a nakońcu nie dostałem nic za kilka stad i zostałem wydymany na taką kase że Byś nie Uwierzył.
Pozdrawiam
Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!![/quote]
Tak to właśnie ubojnia drobiu w Polanowie prowadzona przez moją rodzinę oszukała wielu chodowców, ale faktycznie nie dowiary jest to że wyjebali mnie, mojego brata i matkę (wybrali żywiec, pisklęta z wylęgarni a do tego wzieli na nas kredyty). Odpowiadam Ci bo pytasz, ale widocznie średnio orientujesz się w trenie jeżeli mówisz o kofabulaciach-niema to dlamnie żadnego znaczenia.
Andrzej Chojnacki-szkolony oszust z Elbląga(tam bankructwo ogromnej firmy kaletniczej, Polanowo a teraz prowadzi 'powarzne' interesy w Szczecinie) na prożby o zwrot pieniędzy wzywa policję i melduje że grożą mu śmiercią
Włodzimierz Goryszewski-złodziej zam.w Kartuzach posiada działki, dom kamieniczny oraz buduje największe centrum handlowe w mieście (zadowolen,i uśmiechnięci prowadzą życie dalej jkby nigdy nic sięnie stało)
A o trzecim gadzie nawet nie wspomnę.
Wyrobili sobie papiery na czubów i inne choroby.
Wzieli kloszarda z Warszawy którego też (oszukali), oddali mu firmę za złotuwkę
, wykasowali pamięć wkomp. ukradli papiery, poprzepisywali 2 razy swoje majątki zpobiegawczo pobiegli na policje żeby ich chroniła bo im grożą
i gra-standard spółki zoo. Natomiast ja pierdole się teraz kredytami. Dobra już niemogę dalej piszć bo się zagotowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wama

PostWysłany: 08:33 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum wszystkich podenerwowanych i tych spokojnych z natury... Very Happy Cena transakcji na wczoraj w naszym rejonie to 3.25 netto.Pozdrawiam i życzę udanych sprzedaży. Razz
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 08:19 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="jaroslaw1"]Zastanawiam się jaki interes mają Ci którzy piszą o cenach wirtualnych , tylko podnoszą adrenalinę tym którzy aktualnie zdają (3.70 -3.80 takiej ceny nie ma w kraju ) . czemu stresujecie kolegów po fachu , tylko pisanie prawdziwych cen ma sens , jeżeli chcemy, żeby ktoś normalny tu pisał no i oczywiście to czytał ,żeby to forum było żródłem prawdziwych informacji . MAZOWIECKIE 3.20-3.30 netto POZDRAWIAM![/quo
Widocznie mają dobrą zabawę z podpuszczania i wyzywania.Żałosne.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:51 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
Michał 24 napisał:

Pozdrawiam[/quote] Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!!
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:19 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
[/quote]
Pozdrawiam
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 20:44 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/img][/list][/list][/code][/quote]
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:32 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jaki interes mają Ci którzy piszą o cenach wirtualnych , tylko podnoszą adrenalinę tym którzy aktualnie zdają (3.70 -3.80 takiej ceny nie ma w kraju ) . czemu stresujecie kolegów po fachu , tylko pisanie prawdziwych cen ma sens , jeżeli chcemy, żeby ktoś normalny tu pisał no i oczywiście to czytał ,żeby to forum było żródłem prawdziwych informacji . MAZOWIECKIE 3.20-3.30 netto POZDRAWIAM!
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 19:40 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
Kaszuby 3.30

Cześć Michał, która ubojnia oferuje 3.3netto?
Jutro zdaję zestaw
Powrót do góry
Michał 24

PostWysłany: 18:57 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3.30
Powrót do góry
k2

PostWysłany: 16:35 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena na dziś 3,30 netto w Łódzkim. Ubojnie sugerują boniżkę ceny na przeszły tydzień. Zobaczymy!
Pozdrawiam forumowiczów Smile
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:36 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska zawsze jest tańsza.Wolniej rośnie wolniej spada.
Tuszki w hurcie 5,20-5,60 netto !!!! to policzcie sobie po ile może być żywiec.
A w zeszłym roku akurat w tym czasie był wzrost cen więc o co chodzi? A że później był spadek no cóż jak spadać to lepiej z wyższego pułapu. Czy mieszalnie w Wielkopolsce obnizyły ceny pasz? czy pisklak staniał?
NIe ma obowiazku sprzedawania po 3,80 ale jest okazja więc kto może niech korzysta.Pzdr.
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 10:53 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3,20 netto
Powrót do góry
501

PostWysłany: 10:34 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście chorzy wygłaszając w niebogłosy o tak wysokich cenach.Jestem ciekaw czy tak samo żeście się podniecali rok temu.Szybko się zapomina.Mam spore wątpliwości że ktoś taką cenę dostaje.Chyba że od ubojni która wie że się powoli wykańcza.Miłych transakcji FERMENCIARZE!
WIELKOPOLSKA 3.10.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 07:38 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
Jako pomysłodawca nagrody proponuje przyznać nagrodę publiczności dla ubojni która dała pierwsza 3,80!!! Laughing Laughing Laughing
Proszę zgłaszać kandydatury Very Happy

Chętnie zostanę pierwszym fundatorem nagrody i oddam już dziś całe stado w cenie nższej o 10gr, czemu nie 20
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 06:15 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako pomysłodawca nagrody proponuje przyznać nagrodę publiczności dla ubojni która dała pierwsza 3,80!!! Laughing Laughing Laughing
Proszę zgłaszać kandydatury Very Happy
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 22:59 Sro 9 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MD napisał:
dzisiaj 3,7 i 3,8 zł

netto czy brutto ????
a jeśli netto , to komu fundujemy nagrodę?
Powrót do góry
MD

PostWysłany: 19:23 Sro 9 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzisiaj 3,7 i 3,8 zł
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 17:57 Sro 9 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w "Biedronce" tuszka z kurczaka była po 6.99 .. Wiec sami zobaczcie kto na waszych kurczakach zarabia. Pozdro!
Powrót do góry
Kogut59

PostWysłany: 13:22 Sro 9 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkopolska i lubuskie na wolnym rynku 3.10 netto Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Yon

PostWysłany: 13:10 Sro 9 Maj 2007    Temat postu: cena Odpowiedz z cytatem

Opolskie ZD - 3.00 netto, płatność 28 dni. Paszę i piskle w kredycie.

Czy te ubojnie niżej rzeczywiście wam płacą ?

METAN napisał:
Daro6 napisał:
Litoćci medox i METAN jak czytam wasze posty mam wrażenie że cena 3,8 już funkcjonuje bardzo chętnie się dowiem kto tak płaci

proszę bardzo
3,5 netto Ilczak,Godzianów,Zalewo/transakcyjna/
3,4 Urban/transakcyjna/
3,3 to cena otwarcia także w Siniarzewie ,Kolonii Zawada , u Filipczaka/transakcyjnych nie znam/
również Piórkowscy dokupywali po 3,5
3,8 jeszcze nie ma , ale kto wie ??
Powrót do góry
hodowca123

PostWysłany: 06:24 Sro 9 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Małopolsce cena też oscyluje w granicach 3.40 - 3.50 (netto). Very Happy
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 21:43 Wto 8 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daro6 napisał:
Litoćci medox i METAN jak czytam wasze posty mam wrażenie że cena 3,8 już funkcjonuje bardzo chętnie się dowiem kto tak płaci

proszę bardzo
3,5 netto Ilczak,Godzianów,Zalewo/transakcyjna/
3,4 Urban/transakcyjna/
3,3 to cena otwarcia także w Siniarzewie ,Kolonii Zawada , u Filipczaka/transakcyjnych nie znam/
również Piórkowscy dokupywali po 3,5
3,8 jeszcze nie ma , ale kto wie ??
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2506, 2507, 2508 ... 2602, 2603, 2604  Następny
Strona 2507 z 2604

Skocz do: