Skocz do zawartości
martinus

Zagonowy czy obrotowy oto jest pytanie???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Panowie może ktoś użytkuje Ibisa , słyszałem dużo negatywnych opinii o tym pługu ,jak to jest . I jaka moc potrzebna do cztero skibowego ,czy Forterra 12441 do radę? Gleby raczej ciężkie.

 

ja mam Ibisa i jestm bardzo zadowolony. tyle ze ja mam pitki obrotowe. a to zalezy jakie czwrorki˝. jak sobie kupisy malutkie to bedziesz smigal. a jak wieksze to juz nie bedzie mial do smiechu z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie narzekam na orginalnych lemieszach plus dodatkowy komplet nakładek zaorałem 160 ha. żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprawia ktoś z was kukurydzę na ziarno? szukam dobrego pługa 4 skibowego obrotowego który sobie poradzi z resztkami po kukurydzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM PYTANIE DO użytkowników pługów z odkładnicami ażurowymi jak sie wam spisują i czy są aż takie dobre jak je reklamują mniejsze opory orki lepsze kruszenie itd jak ktoś ma taki typ odkładnic niech napisze jak się sprawują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowadziłem testy na odkładniach ażurowych dla pewnej firmy. przy takim samym rozstawie i tej samej głębokości można orać o jeden bieg wyżej ziemia jest lepiej rozkruszona tylko na piaskowej ziemi troche przelatuje między listwami, ale są o wiele lepsze od normalych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale elementy troche szybciej sie zużywaja chyba w ażurowych, choc dużym plusem jest wymian np tylko 2 najbardziej obciazonych listw z całej odkłądni A czy da sie ażurami orac na ziemiach piaszczystych IV V klasa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy szukam wszelkich informacji na temat czeskich pługów obrotowych Sukov sprzedawanych przez zetora. Konkretnie interesuje mnie model Junior Roto 4 skibowy. W szczególności ważne jest dla mnie to jak te pługi kryją Będę wdzięczny za wszelkie informacje również o innych modelach tej marki
No i nikt nic nie wie o tych pługach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem z lubelskiego a ziemie rózne w pełnym zakresie.Najwięcej klasy 4 i 5 średniozwięzłe.

toooo wszystko tłumaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ziemie 2-3-4 klasa częsciowo gliniaste ciekawy jestem jak by sie sprawował taki pług z ażurowymi odkładnicami bo mam zwykły pług obrotowy i mysle mad wymianą na ażurowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAKI pług byśćie wybrali do mf 5455

obrotowy ILE SKIP

Jaką moc ma ten MF?

a z tymi SKIPAMI to ładnie dałeś czadu, jeśli już to SKIBA, ale ładniej brzmi "ile korpusów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy w jakiej ziemi... bo u mnie to korpusy lubią zostawać w ziemi podczas orki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mój fesio 100 km max pług na 4 obrotowy.

zgadza się koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...