Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:30 Sro 21 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2506, 2507, 2508 ... 2603, 2604, 2605  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
medox

PostWysłany: 14:53 Pon 14 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z faktem ,że chciałem wymienić linię pojenia na jednej hali zacząłem obdzwaniać wszystkie firmy które handlują sprzętem i im więcej dzwoniłem tym moje przerażenie było wyższe.Otóż nie wymienię sobie poidełek bo każda firma najbliższy termin realizacji ma w najlepszym układzie na początku przyszłego roku!! :shock: I w każdej mówią to samo-że sami są zdziwieni dlaczego ludzie tak na potęgę budują kurniki :shock: :shock: :shock: Ale jaja
W związku z tymi telefonami i rozmowami maiałem wizję:
Była póżna jesień przyszłego roku 2008.Widziałem komorników przeskakujących przez opłoty okalające fermy i uciekających hodowców za pazuchą trzymających parę ostatnich groszy które z całego majątku- pięknych nowych ferm wybudowanych za kredyty MR im zostały i widziałem też fakturyy RR z cenami 1.80brutto.
Oj będzie się działo zobaczyta,najpózniej zimą 2008 .I myślę ,że po częsci wynika to - proszę spojrzeć na temat jak facet pyta czy opłaca się zainwestować 2mln w kurniki.Ktoś odpowiada żeby nie pytał nas na forum bo stanowi potencjalną konkurencję i nikt mu nie odpowie szczerze,na co nasz Tasin mowi,że przecież te 2 czy 3 dodatkowe kurniki niczego nie zmienią w ogólnym obrazie.I tak właśnie chyba myślą wszyscy i budują do bólu, bo przecież moje dodatkowe 50tys jakoś rynek wchłonie.Nie myślą ,że takich jak oni jest mnóstwo,a tego rynek już nie wchonie!!.Ciekawe do kogo wszyscy będą mieć pretensje że kurczak po 1.80.Weżcie trochę większy kredyt i postawcie wyższy płot co by komornik tak lekko nie przeskoczył!
Tym którzy będą mieli jeszcze komputer przypomnę ten post na przełomie 2008/2009.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
METAN

PostWysłany: 07:25 Pon 14 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurka złotopiórka napisał:
witam jutro sprzedaje do stortebom hamrol w kotowie w wielkopolsce 3 50 netto a inne ubojnie smolarek brychcyki kulus chlebowski płacą 3 10 netto

i to jest to , co podnosi nam poziom adrenaliny/a cenyw innych ubojniach też/
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 22:58 Nie 13 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki TYTANza odpowiedż ale GOSZ podobno jest z Sierakowic czy to blisko Gdańska. Jakie robią potrącenia i jakie terminy płatności dają. Jeśli ktoś oddaje do niego proszę o opinie. Powodzenia i bardzo wysokich cen życzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Tytan

PostWysłany: 22:18 Nie 13 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Oli numer do Gosza z Gdńska 507082417 to pewnak bez obaw
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:22 Nie 13 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jutro sprzedaje do stortebom hamrol w kotowie w wielkopolsce 3 50 netto a inne ubojnie smolarek brychcyki kulus chlebowski płacą 3 10 netto
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 10:31 Nie 13 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN napisał:
leszczaczek napisał:
Możecie Drodzy maklerzy powiedzieć czy ta cena utrzyma sie jeszcze bez 3 tygodnie???POZDRÓWKA

maklerem nie jestem , ale myślę , że cena 3,3/+ - 10gr/ utrzyma się dłużej
w dalszym ciągu piskląt mało i to nie najlepszej jakości

Cieszę się niezmiernie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
METAN

PostWysłany: 10:21 Nie 13 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leszczaczek napisał:
Możecie Drodzy maklerzy powiedzieć czy ta cena utrzyma sie jeszcze bez 3 tygodnie???POZDRÓWKA

maklerem nie jestem , ale myślę , że cena 3,3/+ - 10gr/ utrzyma się dłużej
w dalszym ciągu piskląt mało i to nie najlepszej jakości
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 00:19 Nie 13 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o opinie na temet ubojni GOSZ i o numer telefonu bo bardzo dużo piszecie o tej ubojni. Gdzie ta ubojnia się znajduje, jakie są potrącenia jakie terminy płatności i jakieś namiary. Będę bardzo wdzięczna. Życzę powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
leszczaczek

PostWysłany: 17:07 Sob 12 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

METAN jezdeś z wielkopolski
jo tysz hehe
Cytat:
Powrót do góry
leszczaczek

PostWysłany: 17:04 Sob 12 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 10:13 Sob 12 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2R napisał:
Cena 3,30 netto oczywiście obowiązuje ale informacje o cenach wyzszych są lub były prawdziwe.
Maksymalna cena w małopolsce osiągnięta w tym tygodniu to 4,00 brutto.
Nie widzę powodu aby nie pisać o wysokich cenach jeśli takie ktoś uzyskał.
A podnoszenie adrenaliny jest wskazane , stres jest stymulatorem który zmusza nas do szukania i potwierdzania informacji i nie sprzedawania zbyt tanio, czytają nas przecież ubojnie i hurtownie które czekają na leszczy sprzedających np za 3,00.
Ubojnie reaguja natychmiast na chwilowy zastuj na rynku jedyną propozycją i informacją " kurczak leci na łeb na szyję!!!" w maju?????!!
Wystarczy mniejsza sprzedaż we wtorek czy środę a już jest naganianie na niższą cenę co często nie ma żadnego uzasadnienia.
Hurtownie i zakłady rozbioru które są dodatkowym ogniwem zabierającym zyski hodowcom zawsze uważają że jest za drogo o jakieś 0,10-0,20 zł. niezależnie czy cena tuszki jest 5,60 czy 3,60.
Bardziej martwiłbym się informacjami że sąsiad dostał 2,60 niz informacją o że chłopina wynegocjował 3,80.
No ale jest takie zjawisko jak bezinteresowna zawiść że sąsiad ma lepszą furkę , ale na to nie ma lekarstwa.
Według mnie cena kontraktacyjna na poziomie 3,0 jest ustawiona i będziemy koło niej (wolnorynkowcy) oscylować z mniejszym lub większym powodzeniem.
Ja życzę wszyskim którzy są w branży stale jak najwyższych cen.
Atak w tym tygodniu na cenę 3,80 został przypuszczony, przyczólki zdobyte, chwała bochaterom!
Zejscie na koniec tygodnia bardzo dobre (ubojnie biły bardzo dużo )
Szkoda że nikt sie nie zgosił po nagrodę - przepada. Wink Wink

no właśnie , zgadzam się w pełni
wkurza mnie to "polskie - równaj do dołu" i zmartwienie , że sąsiad dostał 5gr więcej.
ten brak solidarności wykorzystują ubojnie
na przyszły tydzień brak żywca ,szczególnie pod koniec/informacja z Wlkp./
podobno wczoraj ostro ruszył dawny Hamrol /jeśli ktoś oddawał ,prosimy o parę słów/
Powrót do góry
2R

PostWysłany: 08:47 Sob 12 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena 3,30 netto oczywiście obowiązuje ale informacje o cenach wyzszych są lub były prawdziwe.
Maksymalna cena w małopolsce osiągnięta w tym tygodniu to 4,00 brutto.
Nie widzę powodu aby nie pisać o wysokich cenach jeśli takie ktoś uzyskał.
A podnoszenie adrenaliny jest wskazane , stres jest stymulatorem który zmusza nas do szukania i potwierdzania informacji i nie sprzedawania zbyt tanio, czytają nas przecież ubojnie i hurtownie które czekają na leszczy sprzedających np za 3,00.
Ubojnie reaguja natychmiast na chwilowy zastuj na rynku jedyną propozycją i informacją " kurczak leci na łeb na szyję!!!" w maju?????!!
Wystarczy mniejsza sprzedaż we wtorek czy środę a już jest naganianie na niższą cenę co często nie ma żadnego uzasadnienia.
Hurtownie i zakłady rozbioru które są dodatkowym ogniwem zabierającym zyski hodowcom zawsze uważają że jest za drogo o jakieś 0,10-0,20 zł. niezależnie czy cena tuszki jest 5,60 czy 3,60.
Bardziej martwiłbym się informacjami że sąsiad dostał 2,60 niz informacją o że chłopina wynegocjował 3,80.
No ale jest takie zjawisko jak bezinteresowna zawiść że sąsiad ma lepszą furkę , ale na to nie ma lekarstwa.
Według mnie cena kontraktacyjna na poziomie 3,0 jest ustawiona i będziemy koło niej (wolnorynkowcy) oscylować z mniejszym lub większym powodzeniem.
Ja życzę wszyskim którzy są w branży stale jak najwyższych cen.
Atak w tym tygodniu na cenę 3,80 został przypuszczony, przyczólki zdobyte, chwała bochaterom!
Zejscie na koniec tygodnia bardzo dobre (ubojnie biły bardzo dużo )
Szkoda że nikt sie nie zgosił po nagrodę - przepada. Wink Wink
Powrót do góry
tomala1

PostWysłany: 21:15 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaroslaw1 napisał:
Zastanawiam się jaki interes mają Ci którzy piszą o cenach wirtualnych , tylko podnoszą adrenalinę tym którzy aktualnie zdają (3.70 -3.80 takiej ceny nie ma w kraju ) . czemu stresujecie kolegów po fachu , tylko pisanie prawdziwych cen ma sens , jeżeli chcemy, żeby ktoś normalny tu pisał no i oczywiście to czytał ,żeby to forum było żródłem prawdziwych informacji . MAZOWIECKIE 3.20-3.30 netto POZDRAWIAM!

Jarosław1 dokładnie to co piszesz.
Ja dzis z kolegami zrobiłem szybka telekonferencję i cena w różnych regionach (Łódź, Kielce, Częstochowa) jest na poziomie 3,30 netto.
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:36 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO KOKOSZKI zgadzam się z Tobą ale to smutne w końcu , to jedziemy na tym samym wózku .
Powrót do góry
jaroslaw1

PostWysłany: 20:27 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kondratowicz na dzisiej 3.20 + vat Pozdrawiam !
Powrót do góry
METAN

PostWysłany: 18:51 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Yon"]No właśnie Panowie ...
dlatego wg mnie najlepsza strategia na dzisiaj, jak ktoś lubi ryzyko, to dzielić produkcję na wolny rynek i kontraktację z poważną ubojnią
Opolskie ZD - 3,00 netto / pisklę 1.15 netto / pasza średnio 950 netto

też tak myślałem i robiłem, dopóki nie wyrównali mi ceny do wolnorynkowej przez klasyfikację poubojową
w dalszym ciągu takie praktyki są stosowane w "poważnych" ubojniach

jak mam dostać 2,1 to chcę też 3,8
Powrót do góry
Yon

PostWysłany: 16:28 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie Panowie ...
dlatego wg mnie najlepsza strategia na dzisiaj, jak ktoś lubi ryzyko, to dzielić produkcję na wolny rynek i kontraktację z poważną ubojnią
Opolskie ZD - 3,00 netto / pisklę 1.15 netto / pasza średnio 950 netto

Tadek napisał:
Brojler kurzy napisał:
Tadek napisał:
Michał 24 napisał:
Mówisz i masz Tadek.Ubojnia Gosz z Sierakowic.Ale jeśli masz odwagę to ubojnia w Pomysku jest w stanie zapłcić 3,40.
[/img][/list][/list][/code]

Dzięki, już kiedyś dostawałem nawet 20gr. więcej a nakońcu nie dostałem nic za kilka stad i zostałem wydymany na taką kase że Byś nie Uwierzył.
Pozdrawiam
Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!!

Tak to właśnie ubojnia drobiu w Polanowie prowadzona przez moją rodzinę oszukała wielu chodowców, ale faktycznie nie dowiary jest to że wyjebali mnie, mojego brata i matkę (wybrali żywiec, pisklęta z wylęgarni a do tego wzieli na nas kredyty). Odpowiadam Ci bo pytasz, ale widocznie średnio orientujesz się w trenie jeżeli mówisz o kofabulaciach-niema to dlamnie żadnego znaczenia.
Andrzej Chojnacki-szkolony oszust z Elbląga(tam bankructwo ogromnej firmy kaletniczej, Polanowo a teraz prowadzi 'powarzne' interesy w Szczecinie) na prożby o zwrot pieniędzy wzywa policję i melduje że grożą mu śmiercią
Włodzimierz Goryszewski-złodziej zam.w Kartuzach posiada działki, dom kamieniczny oraz buduje największe centrum handlowe w mieście (zadowolei uśmiechnięci prowadzą życie dalej jkby nigdy nic sięnie stało)
A o trzecim gadzie nawet nie wspomnę.
Wyrobili sobie papiery na czubów i inne choroby.
Wzieli kloszarda z Warszawy którego też (oszukali), oddali mu firmę za złotówkę
, wykasowali pamięć w komp. ukradli papiery, poprzepisywali 2 razy swoje majątki zpobiegawczo pobiegli na policje żeby ich chroniła bo im grożą śmiercią
i gra-standard spółki zoo. Natomiast ja pierdole się teraz kredytami. Dobra już niemogę dalej piszć bo się zagotowałem.[/quote]
Powrót do góry
falanus

PostWysłany: 11:15 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka ubojnia tyle placi?

gosz dzisiaj dawał 3,25 netto
Powrót do góry
antoniozoli

PostWysłany: 10:39 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszuby 3,30 netto.
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 09:24 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tadek napisał:
Michał 24 napisał:
Mówisz i masz Tadek.Ubojnia Gosz z Sierakowic.Ale jeśli masz odwagę to ubojnia w Pomysku jest w stanie zapłcić 3,40.

Dzięki, już kiedyś dostawałem nawet 20gr. więcej a nakońcu nie dostałem nic za kilka stad i zostałem wydymany na taką kase że Byś nie Uwierzył.
Pozdrawiam
Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!![/quote]
Tak to właśnie ubojnia drobiu w Polanowie prowadzona przez moją rodzinę oszukała wielu chodowców, ale faktycznie nie dowiary jest to że wyjebali mnie, mojego brata i matkę (wybrali żywiec, pisklęta z wylęgarni a do tego wzieli na nas kredyty). Odpowiadam Ci bo pytasz, ale widocznie średnio orientujesz się w trenie jeżeli mówisz o kofabulaciach-niema to dlamnie żadnego znaczenia.
Andrzej Chojnacki-szkolony oszust z Elbląga(tam bankructwo ogromnej firmy kaletniczej, Polanowo a teraz prowadzi 'powarzne' interesy w Szczecinie) na prożby o zwrot pieniędzy wzywa policję i melduje że grożą mu śmiercią
Włodzimierz Goryszewski-złodziej zam.w Kartuzach posiada działki, dom kamieniczny oraz buduje największe centrum handlowe w mieście (zadowolei uśmiechnięci prowadzą życie dalej jkby nigdy nic sięnie stało)
Wzieli kloszarda z Warszawy którego też (oszukali), oddali mu firmę za złotówkę
, wykasowali pamięć w komp. ukradli papiery, poprzepisywali 2 razy swoje majątki zpobiegawczo pobiegli na policje żeby ich chroniła bo im grożą śmiercią
i gra-standard spółki zoo. Natomiast ja pierdole się teraz kredytami. Dobra już niemogę dalej piszć bo się zagotowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tadek

PostWysłany: 09:20 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Tadek napisał:
Michał 24 napisał:

Pozdrawiam
Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!![/quote]
Włodzimierz Goryszewski-złodziej zam.w Kartuzach posiada działki, dom kamieniczny oraz buduje największe centrum handlowe w mieście (zadowolen,i uśmiechnięci prowadzą życie dalej jkby nigdy nic sięnie stało)
Wzieli kloszarda z Warszawy którego też (oszukali), oddali mu firmę za złotuwkę
, wykasowali pamięć wkomp. ukradli papiery, poprzepisywali 2 razy swoje majątki zpobiegawczo pobiegli na policje żeby ich chroniła bo im grożą
i gra-standard spółki zoo. Natomiast ja pierdole się teraz kredytami. Dobra już niemogę dalej piszć bo się zagotowałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wama

PostWysłany: 08:33 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam na forum wszystkich podenerwowanych i tych spokojnych z natury... Very Happy Cena transakcji na wczoraj w naszym rejonie to 3.25 netto.Pozdrawiam i życzę udanych sprzedaży. Razz
Powrót do góry
kokoszka

PostWysłany: 08:19 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="jaroslaw1"]Zastanawiam się jaki interes mają Ci którzy piszą o cenach wirtualnych , tylko podnoszą adrenalinę tym którzy aktualnie zdają (3.70 -3.80 takiej ceny nie ma w kraju ) . czemu stresujecie kolegów po fachu , tylko pisanie prawdziwych cen ma sens , jeżeli chcemy, żeby ktoś normalny tu pisał no i oczywiście to czytał ,żeby to forum było żródłem prawdziwych informacji . MAZOWIECKIE 3.20-3.30 netto POZDRAWIAM![/quo
Widocznie mają dobrą zabawę z podpuszczania i wyzywania.Żałosne.
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 07:51 Pią 11 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tadek napisał:
Michał 24 napisał:

Pozdrawiam[/quote] Tadzio! Jakieś dwa-trzy lata temu ubojnia drobiu w Polanowie / Polandrob/ prowadzona między innymi przez osobę o takim samym nazwisku jak Twoje / tak , tak to rodzina / wydymała jak to określiłeś sporo hodowców . Czyżby rodzina dymała rodzinę???????? Trochę konfabulujesz kolego!!!
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 21:19 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał 24 napisał:
[/quote]
Pozdrawiam
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 2506, 2507, 2508 ... 2603, 2604, 2605  Następny
Strona 2507 z 2605

Skocz do: