Skocz do zawartości
basik

UBOJNIE -> pytania, rady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

SZD - pewniejszy termin płatność niż EKO gril (z doświadczeń własnych) no i mają fajny załadunek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załadunek ptaka w kontenery w ktorym są "szuflady" - wózek widłowy wwozi na kurnik kontener pod ptaki, potem wstawia na samochód i bierze następny kontener - potrzeba mniej ludzi i czasu na załadunek (wózek widłowy jest przewożony na podnośniku za samochodem). Sam się przekonaj i sprzedaj im z jeden samochód - na dzisiaj ostro potrzebują kurczaka i można negocjować warunki

 

a co takliego fajnego w tym zaladunku bo nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy załadunku wózkiem SZD jeden może być problem - wózek jest na 3 kołach i jak w kurniku bardzo mokro słabo sobie radzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na załadunek do kontenerów u mnie potrzeba na 25tys. sztuk 9 osób obcych + jeden mój pracownik co liczy kurczaki i pokazuje wózkowemu gdzie ma kontener postawić. Ale wiem, że firmy łapiące u nas radzą sobie w mniejszym składzie. Biorą 0.03gr/szt + SZD 5zł netto biorą za załadunek 1 konteneta. Suma sumarum finansowo wychodzi podobnie jak w innych systemach łapania, ale szybciej i np u mnie łatwiej znaleźć do takiej pracy ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze powiedziec jakie ubojnie w polsce dysponuja takim zaladunkiem /z tymi kontenerami/...bo to jest super wyjscie w mojej sytuacji....bo u nas w zach.pom sa potezna problemy z ludzmi do tradycyjnego zaladunku do klatek ...slyszalem ze co niektorzy hodowcy placa za taki zaladunek 0.07gr. plus 120 zl dojazd do fermy i po kurze dla kazdego/ok 15 ludzi/i to jeszcze robia łaske ze wogole przyjada a nawet slyszalem ze jednemu hodowcy odmowili godzine przed przyjazdem samochodow z ubojni.!!!!!A jak jest w innych rejonach polski...bardzo prosze o opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"hej czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ubojni drobiu LINDROB w woj .zachodniopomorskaim ? a moze znacie solidna ubojnie w poblizu szczecina ? pozdrawiam"

 

"Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .

Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad"

 

 

Wygląda na to, że Państwo Lińscy zwijają interes, w 10 numerze "Hodowcy Drobiu" zamieszczone jet ogłoszenie, że sprzedają całą posiadłość (dom, ubojnia, gospodarstwo) za 4,500 000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o LINDROB(kwasowo) to nie wiem jak płacą,ale z plotek znam że słabo,ale wiem na pewno że ubojnie jest zgłoszona do sprzedaży w biurze nieruchomosci w koszalinie(sam widzialem ogłoszenie-4,500 000zł) to chyba nie jest za ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam mój post z marca I nie są to informacje ze słyszenia! Współpracowałem z nimi , a w zasadzie dawałem się dymać dość długo! Za długo!

 

 

 

 

 

Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .

Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"hej czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ubojni drobiu LINDROB w woj .zachodniopomorskaim ? a moze znacie solidna ubojnie w poblizu szczecina ? pozdrawiam"

 

"Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .

Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad"

 

 

Wygląda na to, że Państwo Lińscy zwijają interes, w 10 numerze "Hodowcy Drobiu" zamieszczone jet ogłoszenie, że sprzedają całą posiadłość (dom, ubojnia, gospodarstwo) za 4,500 000 zł.[/quote

Nie znam tej ubojni, natomiast znam mechanizm oszustwa który odczułem na własnej skórze , nie Dajcie się mamaić głupimi obietnicami, typu poczekajcie jeszcze troche a dostaniecie więcej, albo przejmą wasz dług w mieszalni (taki (słowo zostało usunięte) dostaniesz pieniądze)- czym prędzej wpisywać się na hipoteki o ile majątek jest jeszcze własnością spółki (Znacie status?) nie rozpisując się-prawnik i działać natychmiast!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Państwo Lińscy zwijają interes, w 10 numerze "Hodowcy Drobiu" zamieszczone jet ogłoszenie, że sprzedają całą posiadłość (dom, ubojnia, gospodarstwo) za 4,500 000 zł.

 

 

Chyba cosik przypiliło Pana Lińskiego, bo z 4,500 000 zszedł na 3,360 000 zł (ogłoszenie z 12 nr "Hodowcy Drobiu")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

czy ktos handlowal z ubojnia Biodama ze Sławna?

chodzi mi i te ubojnie http://www.biodama.pl

chodzi mi glownie o terminy platnosci i czy sie z nim wywiazuja

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

czy ktos handlowal z ubojnia Biodama ze Sławna?

chodzi mi i te ubojnie http://www.biodama.pl

chodzi mi glownie o terminy platnosci i czy sie z nim wywiazuja

pozdrawiam

Kolego takiej ubojni w Sławnie nie ma . Owszem jest ale w miejscowości Sława - kierunkowy telefonu 068- czyli gdzieś tam za Poznaniem chyba w stronę Zielonej Góry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam!

czy ktos handlowal z ubojnia Biodama ze Sławna?

chodzi mi i te ubojnie http://www.biodama.pl

chodzi mi glownie o terminy platnosci i czy sie z nim wywiazuja

pozdrawiam

Kolego takiej ubojni w Sławnie nie ma . Owszem jest ale w miejscowości Sława - kierunkowy telefonu 068- czyli gdzieś tam za Poznaniem chyba w stronę Zielonej Góry .

 

Masz racje...moj blad...chodzi o miejscowosc Slawa a nie Slawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki HOdowcy.

czy możemy porozmawiać która ubojniaoczukuje i na czym ???

zdając kury będziemy wiedzieć na co zwracać uwagę itd.

czekam na info . info dla wszystkich.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wystawienie opini

Ubojnia Lindrob(Kwasowo)

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .

Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka

 

Odpuść ich sobie... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat ubojni Wyrębskiego z Wróblewa k Sieradza bodajże, jakie terminy, jakie ważenie itp. Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć coś o ubojni KIELDRÓB w KIELCACH.jakie terminy i jakie ubytki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! chciała bym ostrzec wszystkich przed ubojnią LINDROB. Są

nie wypłacalini mi zalegają na dzień dzisiejszy 40 tyś., od stycznia ! odbyła się juz sprawa w sądzie teraz czekam na jakieś pieniadze ale pewnie bez komornika sie nie obędzie . Nie dajcie się omamić na jego słówka mnie zbywał z tygodnia na tydzień . Teraz wiem że Brojler kurzy miał racje co do tej firmy nie posłuchałam go i słono za to płace - dosłownie . pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może coś powiedzieć o ubojniach: Sadrob Płock i Exdrob Kutno? Słyszałem, że to poważne firmy? Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...