Skocz do zawartości
sana25

JAK ZLIKWIDOWAĆ WSPÓŁWŁASNOŚĆ

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 3 działki które wsómie liczą 0.3ar i czy mogię zrzec się 2 dziaek na rzecz 1 i tak ja będę właścicielem 1 a druga osoba 2. tylko szkopół w tym ,że ta druga osoba wszystko blokuje i co wymyślę t ona mi na przekór.jak można pozbyć się tej współwłasności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz jej odpowiednio wycenić i sprzedać temu upartemu sąsiadowi?

Niestety taka zamiana jak proponujesz opiera się na pełnej dobrowolności współwłaścicieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam 3 działki które wsómie liczą 0.3ar i czy mogię zrzec się 2 dziaek na rzecz 1 i tak ja będę właścicielem 1 a druga osoba 2. tylko szkopół w tym ,że ta druga osoba wszystko blokuje i co wymyślę t ona mi na przekór.jak można pozbyć się tej współwłasności?

 

popieram kolegę .Mam podobny problem i to w rodzinie -tyle ,że 5 osób na 0,5 ha i to wąskie i dłuuuugie - po 1m szerokości przypada na 1 osobą - i jedna z osób chce się rzekomo budować....heheh wyraziłam zgodę( tyle że pozostałe osoby oddały mi swoje części'') oczywiście pod warunkiem zachowania odpowiednich praw budowlanych.tj ,że od budynku będzie z każdej strony granicy najmniej 3 m odległości..Ja tam nie jestem złośliwa .Ale powiem Ci ,że gdyby nie honor to oddałabym jej wszystko - gdyby mnie poprosiła - nawet bez płacenia- szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...