Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ładowaczach czołowych

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje nie ma sensu przepalcac, zastanawialem sie tez nad krokodylem z AGRO-maszu ale zrezygnowałem z niego bo cena 3600zł a wykonanie okropne, tamdeta totalna słome da rady jeszcze tym ładować ale w oborniku to by pewnie zaraz sie rozpierdzielił... ja kupilem 8 kutych kłów, porzyczylem od goscia orginalnego krokodyla, pojechalem do znajomego spawacza zdjelismy wymiary z orginału i zrobil mi dwa razy solidniejszego krokodyla a kosztowało mnie to w sumie z silownikami, material i szczęka górna 2300zł, jestem zaadowolony z niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest chyba najlepsze wyjscie TEz mam takich dwóch znajomych slusarzy mam kuzyna co ma oryginalnego krokodyla traclifta i tez moge z niego zdjac wymiar. tylko że ja bede kupował na PROW wiec wolałbym kupic i tak bedzie mnie kosztował 40%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
krokodyl 1,4 metra 3770 łycha 1,8 metra 1040 netto
a jaka masz szerokosc ciagnika lepiej zeby lyzka byla szersza od ciagnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki najlepszy ciągnik do tura : zeby był oszczędny i w miare komfortowy ??

do 30tys zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zetorze jest maks chyba 185cm po zew. jak dobrze pamietam wiec szufla 180 powinna byc w sam raz
Lepiej zeby lyzka byla szersza skoro zetor ma 185cm wady wyjda przy zgarnianiu ziemi , sniegu itd. jezeli lyzka bedzie wezsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały cherkules czy polmot 4 jest mniejszy i który by lepiej leżał na rollerze/lampo?

 

Mam Rollera 60 z turem Stolla. Myślę,że jest to najlepszy tur do tego ciągnika. Jest lekki (ok300 kg), wytrzymała stal (drobnoziarnista), bardzo łatwy demontaż i montaż. W serwisie mówili, że polskiego tura będą montować 3 dni, a montaż Stola trwala 4-5 godz. Jest dobrze dopasowany to tego typu ciągnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar w niedalekiej przyszłosci wymienić MFa na JD i tu pytanie czy opłacasię brać JD z ładowaczem JD?? jeśli tak to jakie wyposażenie one mają w standardzie i opcji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cena stolla bedzie prawie x2 wiem bo dzis byłem u dealera i miedzy czeskim trac lift ( tez dobre ) i stoll jest róznica 6tys w samej ramie bez osprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za Stolla bez osprzętu zaplaciłem 20 tyś. Jest to najprostrza wersja bez poziomowania, ale 3-sekcyjny i sterowany jojstockiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zetorowski chwytak do bel i krokodyl kosztuje, czy dało by rady samą rame a reszta jak najtańsza na prow brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokałdnie tak robi wiekszosc delaerów ja kompletowałem to zetoroska szufle bo tania i przystawke do bel 4000zł brutto ( mandam 3000zł ale na jeden siłownik a wiem że zetoroska jest oki) krokodyl zetoroski 6000 a mandam 5000 można kupic jakis innych firm za 3000 ale ciekawe jak z jakoscia ogladałem tego mandam to elegancko wyglada isolidnie. na allegro jest gopsc z łomży co produkuje po 3000zł krokodyle i przystawki na wzór zetora ale nie wiem czy ma certyfikaty CE i B potrzebne do prow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś link z foto tura 3 z polmotu i cenę, lub ceny turów pirat, lub ceny turów hydramet giżycko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do czego ci tur 3 ??? Bo nawet na lampo zakłądja tura 4 Jest tur 3 na allegro używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do czego ci tur 3 ??? Bo nawet na lampo zakłądja tura 4 Jest tur 3 na allegro używany.

 

Sorki pomotało mi się trochę myślałem że tur 3 to jakiś troche mniejszy od tych z polmotu, a to z giżycka na mf 255, jeszcze raz sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a orientuje się ktoś ile kosztuje tur do zefira produkowany przez pronar ?????????

 

To będzie tur 3 tak? Jak pronar nie stawia warunków co do producenta tura, to jakieś takie żemiosło lub używkę może lepiej? Zawsze to z 10 tyś można zaoszczędzić, a nie wydaje mi się żeby te polskie pronarowskie tury były takie dużo lepsze od made in stodoła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a orientuje się ktoś ile kosztuje tur do zefira produkowany przez pronar ?????????

Ja się orientuję

Ładowacz LC3 - 18 178,00 zł brutto

Paweł Kostiuczuk z Pronara podał mi taką cenę jakieś 3 tyg. temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czym różni się tur 3 od 4 i dziękuję za podanie ceny tura Lc -3 i pozdrawiam

a orientuje się ktoś jaki tur będzie pasował do Zefira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym różni się tur 3 od 4 i dziękuję za podanie ceny tura Lc -3 i pozdrawiam

a orientuje się ktoś jaki tur będzie pasował do Zefira

 

No własnie ten łc 3 jest do zefira (sprawdz sobie na stronie pronaru lub ściągnik kwartalnik pronar jak nie wierzyż)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...