Skocz do zawartości
raqu46

zootechnik 2007 ciekawa koncepcja

Rekomendowane odpowiedzi

widzieliscie tylko dlaczego pobierac trzeba z dbrych programów a nie ze strony producenya?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrzy ludzie - może ktoś wie jak skonfigurować bazę SQL do Zootechnika? Bez tego nie mogę nawet obejreć programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już pisałem do firmy i kazano mi czytać instrukcję i tyle. mam ten sam problem. jak miałem na testach ten program to też sie menczyłem i sam niewiem jak go wkońcu włączyłem

Pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dochodzę do takiego momentu, że muszę utworzyć nową pustą bazę danych i jakąkolwiek nazwę nie podam, to on mi odpowiada, że "Baza o podanej nazwie już istnieje". I żadnej nazwy nie pozwala podać.

 

Ktoś to ćwiczył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Instrukcja obsługi programu zootechnik2007 znajduje się tu:

 

http://agropower.pl/index.php?m=9

 

Osoby, które mają problem z wejściem do programu mogli wcześniej mieć zainstalowany SQL i po prostu nie pamiętają nazwy administratora i hasła do niego. Utworzenie nowego użytkownika przy nieznanych danych administratora nic nie pomoże. Jeśli już jest zainstalowany jakiś program, który działa z SQL to trzeba się spytać osoby instalującej SQL o dane administratora.

W przypadku braku programu korzystającego z SQL odinstalowałbym najpierw zootechnika, następnie SQL (Net Framework), następnie ponownie uruchomić komputer. Wgrać w pierwszej kolejności SQL, zrestartować komputer i wgrać zootechnika. Powinno działać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...