Skocz do zawartości
osa21

Jakie piwo pijecie??

Rekomendowane odpowiedzi

Jako lokalny patriota Perła (Mocna także). Chętnie piję Tyskie a ulubione to Dębowe Mocne 8) Paniom polecam Gingersa - moim znajomym płci żeńskiej bardzo smakuje :D

 

sam se pij gingrsa to rzygowiny a nie piwo. Ja to mam taką dewizę " Ludzie z miasta piją Piasta ludzie z wiochy piją szczochy " a tak serio piast, tyskie heineker, casbery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sam se pij gingrsa to rzygowiny a nie piwo.

Se nie będę se pił bo mi nie smakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gingera to wypije bo jak mi pić sie chce a wiem ze bede musiał gdzieś jeszcze jechać to wypije dla ochłody i promili we krwi nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja gingera to wypije bo jak mi pić sie chce a wiem ze bede musiał gdzieś jeszcze jechać to wypije dla ochłody i promili we krwi nie bedzie

 

No ciekawe.Tylko sie nie ździw jak każą Ci dmuchnąć...Poczytaj etykietę to się dowiesz,że to gówno (nie lubie) ma 4,2%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po piwie co ma dopiero powyżej 5% alkomat miwykazuje 0,2 a po gingerze do 0,15 bo mam alkomat policyjny w domu. To bardziej jest dla mnie napój niż piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.browar-amber.pl/ - spróbujcie znaleźć w swojej okolicy to piwo, to przestaniecie dyskutować o innych. To jest prawdziwe, naturalnie warzone piwsko, bez domieszek żadnych alkoholi czy spirytusu, bez dodatków CO2. pozdrawiam i mam nadzieję że uda Wam się kupić chociaż jedną buteleczkę "Kożlaka". Życze smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.browar-amber.pl/ - spróbujcie znaleźć w swojej okolicy to piwo, to przestaniecie dyskutować o innych. To jest prawdziwe, naturalnie warzone piwsko, bez domieszek żadnych alkoholi czy spirytusu, bez dodatków CO2. pozdrawiam i mam nadzieję że uda Wam się kupić chociaż jedną buteleczkę "Kożlaka". Życze smacznego.

wczoraj udało mi sie kupić to piwko i potwierdzam naprawdę dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że uda Wam się kupić chociaż jedną buteleczkę "Kożlaka". Życze smacznego.

Udało mi się kupić nawet kilka. I polecam. Naprawde pyszne! Jestem w tej szczęśliwej sytuacji, że kilometr od domu ma sklep piwny.

A że wolę piwa ciemne, to często tam zaglądam. Na szczęście w bliższym (800 m) Careffourze mam ciemne Wojaka. Równie dobre co inne, a tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasztelan "Jasne Pełne"

a poza tym wszystkie inne które znamy z reklam.

Made in Biedronka odpada

 

Nie wiem czy wiecie, że co piąte piwo w Polsce produkowane jest przez browar Tyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tyskie pije w koncu poczatek weekendu... ale lechem zubrem warka zywcem tez nie pogardze dobrze zeby bylo butelkowe a nie z puszki nie za cieple nie za zimne piwo z biedronki odpada jest krytyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
piwo z biedronki odpada

Nie jesteś prawdziwym Mocarzem

jezeli to jest kryterium to nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie, że co piąte piwo w Polsce produkowane jest przez browar Tyski.

A prawie cała reszta przez bodaj dwa koncerny. Cała ta trójka to masówka, niegosdna nazwy piwa. Istnieje nawet podejrzenie, że to co wciskają (słowo zostało usunięte)m dzięki reklamie jako piwo, w ogóle piwem nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pilem ale te "mocne" piwa mi nie wchodza maja taki slodkawy posmak a w piwie lubie goryczke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obok siebie lokalny browar Strzelec,ale jeszcze go nie spróbowałem Ale ponoć b.dobry może lepszy od "masówek" hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sentymentalnie kupuję sobie piwo PERŁA, wracam myślami do swojej młodości, bo to pierwsze piwo, które spróbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

http://www.browar-amber.pl/ - spróbujcie znaleźć w swojej okolicy to piwo, to przestaniecie dyskutować o innych. To jest prawdziwe, naturalnie warzone piwsko, bez domieszek żadnych alkoholi czy spirytusu, bez dodatków CO2. pozdrawiam i mam nadzieję że uda Wam się kupić chociaż jedną buteleczkę "Kożlaka". Życze smacznego.
nie wiem nie pilem jeszce,ale jesli bedzie okazja sprobuje jednak co do piwa warzonego w niemczech mam swoje wlasne zdanie mam na mysli markowe piwa spelniajace < reinheits gebot>[nakaz czystosci] a nie tanie siuski po 5euro skrzynka .nie wiem dlaczego ale nawet po dlugiej wieczornej degustacji poranny kociokwik jest znacznie mniejszy niz po polskich gatunkach a uwierzcie mi mialem sposobnosc testowac wiele roznych gatunkow tego zlocistego napoju nie tylko od znanych producentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...