Skocz do zawartości
kopojno

Agritechnica Hanover 2007

Rekomendowane odpowiedzi

targi to:

Od 13 do 17 listopada 2007

Międzynarodowa specjalistyczna wystawa techniki rolniczej DLG Agritechnica 2007, która odbędzie się w Hanowerze w dniach od 13 do 17 listopada 2007 r. (dni ekskluzywne 11 i 12 listopada), przyciąga producentów traktorów, maszyn i narzędzi rolniczych z kraju i zagranicy z większą siłą niż kiedykolwiek dotychczas. Opierając się na dotychczasowym stanie zgłoszeń organizator wystawy DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze) wychodzi z założenia, że ponad 1.800 wystawców z całego świata prezentować będzie w Hanowerze swoje nowości i udoskonalenia

 

źródło:

http://www.agritechnica.com/1521.0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym chętnie jechał ale nie mam z kim a samamu mi się nie opłaca bo i tak bym jechał tylko popatrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi to z tamtąd mógł bym prezywieść tylko wielki apetyt i depresje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli o mnie chodzi to z tamtąd mógł bym prezywieść tylko wielki apetyt i depresje

hej ludzie

 

hanover 2007 pojechalem po raz drugi na te targi i wszystkim je polecam jesli dam rade to mam ponad 500 zdjeć z hanoveru i jeszcze drugie 500 od moich kumpli

pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowalem wrzucc zdjęcia z targów na neta ale jest tego za dużo Jesli kos zainteresowany moge przesłac fotki oraz kopie płyty z targów w 2005 roku, itp

kontakt mailem k.krukowski@atr.bydgoszcz.pl lub gg 7681112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...