Skocz do zawartości
mariusz_farm

dopłaty bezpośrednie 2007

Rekomendowane odpowiedzi

a mozna jescze zmienic numer konta jak nie dostalam decyjzji?

 

kurcze obawiam sie ze jak zmienie to sie wydluzy czas oczekiwania na kaske :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana numeru konta nie ma wpływu na termin wydania dezyzji o dopłatach, co innego zmiana w polach, powierzchniach, działkach, itd, więc jak nie masz jeszcze decyzji, to śmiało możesz zmieniać, nawet po wydaniu decyzji możesz zmienić numer konta, ale to już w nieprzekraczalnym terminie 14 dni od daty otrzymania decyzji, po tym terminie decyzja nabiera mocy prawnej i jest wtedy więcej załatwiania przy zmianie numeru konta i wydłuża się okres oczekiwania na kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas decyzje dostali wszyscy, co nie maja rolno-środowiskowych oni(my) dostaną podobno po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa jakas myslalam ze bedzie chociaz naliczenie do swiat a tu widze ze jeszcze sobie poczekam

 

buuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie w to co mówią w telewizji że wszyscy tak szybko dostaną, ja tam jak zwykle dostanę kwiecień maj jak co roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wniosek złożyłem 2 dni przed ostatecznym terminem a decyzja przyszła tydzień temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzcie w to co mówią w telewizji że wszyscy tak szybko dostaną, ja tam jak zwykle dostanę kwiecień maj jak co roku
Witaj w klubie, co prawda rok temu dostałem styczeń i luty, ale śmieszy mnie gdy ludzie po forach się już teraz niecierpliwią że jeszcze nie ma decyzji, ja nigdy jej przed nowym rokiem nie dostałem. Jak dostanę dopłaty w marcu to i tak nie będzie to późno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta racja,na dłużej starczą.Dają małorolnym aby się pochwalić jaki odsetek rolników już dostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, tak było od początku. fajnie się chwalic że 90% rolników dostało dopłaty, tylko nikt nie wspomina że pozostałe 10% ma z 90% powierzchni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego roku wniosek złożyłem w pierwszy dzien przyjmowania wniosków, decyzje miałem w połowie grudnia, rok później decyzje złożyłem w ostatni dzień terminu składania wniosków, decyzje miałem wtedy... też w połowie grudnia, w tym roku wniosek złożyłem na początku terminu przyjmowania wniosków, decyzji jeszcze nie mam, więc nie ma reguły, termin składania nie ma wpływu na decyzje, trzeba czekać i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku są naliczane sprawy najprosztsze, tzn tylko sama płatność JPO i UPO, a dopiero później sprawy z ONW, PZ oraz pozostałe na z rolnośrodowiskowymi. Pozdrawiam oczekujących na upragnione decyzje.

Zdrowych i Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dostał już ktoś kto posiada rolno środowiskowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam naliczone rolnosrodowiskowego, ale listu jescez nie dostalam tylko w ARiMR mi sprawdzili w systemie. Naliczone mam rolnosrod. , bezposrednie tylko jescze ONW nie naliczone. czyli naliczaja juz rolnosrodowiskowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...