Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:44 Sob 19 Cze 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 2631, 2632, 2633  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LOBO

PostWysłany: 17:56 Nie 11 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
"Według ekspertów z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego liczba rzeczywistych przypadków koronawirusa w Polsce wkrótce może sięgnąć 80-200 tys. dziennie"

O tym mówisz filut? Powiększyć doły na przerośnięty żywiec na grudzień minimum dwukrotnie.Kopać już, bo ziemia miękka, koparkowy weźmie mniej kasy
P O J E B I E zaczęła się grypa sezonowa a te niby testy też to wykrywają że TA MIĘKA ZIEMIA TAKICH P.O J E B Ó W JAK TY MUSI NOSIĆ ty chyba masz jakąś kasę za sianie paniki o covidzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon330

PostWysłany: 15:23 Nie 11 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Podobno w Małopolsce cena na jutro już wzrosła.

Strajki to się dopiero zaczną bo chłopy co miały skorzystać to wzięły wnioski i teraz się już! Nie boją że Unia obetnie fundusze i będą mega Strajki bo każdy chce prowadzić gospodarstwo a nie ktoś mu będzie zamykał niech se w rzadzie redukują o połowę sejm i zlikwidują senat a nie lacza jakieś ministerstwa i ciemnotę wciskają jakie to oszczędności zrobili
rolniki suszowe, gradowe, zaraz bedzie myszowe, miesiąc temu ku.rwa sucho, teraz ku. rwa jak jęczmień siać bo mokro, do tego prow, dopłaty bezpośrednie i wszyscy na naszym utrzymaniu, ale rolniki juz zauważyli że jak hodowla padnie to i oni leżą i kwiczą... i to samo musi zayważyć chory umysłowo jaruś, nie ma hodowli, nie ma rolnictwa, transportu i wszystkich firm otaczających hodowle
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 12:40 Nie 11 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Według ekspertów z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego liczba rzeczywistych przypadków koronawirusa w Polsce wkrótce może sięgnąć 80-200 tys. dziennie"

O tym mówisz filut? Powiększyć doły na przerośnięty żywiec na grudzień minimum dwukrotnie.Kopać już, bo ziemia miękka, koparkowy weźmie mniej kasy
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 10:42 Nie 11 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matematyc y przewidują 200tys dziennie nowych przypadków w Polsce moce laboratorium 30-40 tyś wszystkich próbek glabie . A Ty miałeś wrócić baranie 10 listop i napisać brak ruchu bo 11 listopad i nie bija
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 10:14 Nie 11 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas mam kaftan, tylko oddziałowa nie zauważyła że za lekko pasek przyciągnęła, udało się uwolnić jedną rękę i pisze. A ty rozchylaj poślady, bo od rana rżnięcie, na czczo i bez znieczulenia
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 20:56 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Laughing Laughing Laughing Miałem nie pisać, ale nie mogłem się powstrzymać.Na specjalne życzenie R2 napisze więc- Brak taki, że duzi robią pół uboju Laughing Niestety z powodu spadku zamówień w eksporcie, nie z powodu braku kur.A to dopiero przygrywka do tego bedzie.A, i nie dopowiedziałem jeszcze jednego, żebyście pamiętali o przestrodze- umowy na cenę i ilość zostaną wypowiedziane, ponieważ nie ma ani pieniędzy ani miejsca na mrożenie.Zapiszcie sobie datę tego co teraz powiedzialem- przypomnę to w grudniu. Póki co- see you later robaczki...początkiem listopada konkretnie, najpóźniej 10ego

CHLOPIE USPOKUJ SIE WRESZCIE BO CI KAFTAN BEZPIECZENSTWA ZALOZA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
filuś

PostWysłany: 20:29 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oszołom ludzie będą jeść ziemniaki bo tanie czy za darmo na wsi rozdają a tamten rok na ziemniaka był taki że chłopy mówią że tyle zarobiły że kolejne trzy lata mogą być za darmo
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 20:22 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Miałem nie pisać, ale nie mogłem się powstrzymać.Na specjalne życzenie R2 napisze więc- Brak taki, że duzi robią pół uboju Laughing Niestety z powodu spadku zamówień w eksporcie, nie z powodu braku kur.A to dopiero przygrywka do tego bedzie.A, i nie dopowiedziałem jeszcze jednego, żebyście pamiętali o przestrodze- umowy na cenę i ilość zostaną wypowiedziane, ponieważ nie ma ani pieniędzy ani miejsca na mrożenie.Zapiszcie sobie datę tego co teraz powiedzialem- przypomnę to w grudniu. Póki co- see you later robaczki...początkiem listopada konkretnie, najpóźniej 10ego
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:13 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno w Małopolsce cena na jutro już wzrosła.

Strajki to się dopiero zaczną bo chłopy co miały skorzystać to wzięły wnioski i teraz się już! Nie boją że Unia obetnie fundusze i będą mega Strajki bo każdy chce prowadzić gospodarstwo a nie ktoś mu będzie zamykał niech se w rzadzie redukują o połowę sejm i zlikwidują senat a nie lacza jakieś ministerstwa i ciemnotę wciskają jakie to oszczędności zrobili
Powrót do góry
alek1981

PostWysłany: 20:06 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena 2.95 małopolskie kury brak
Powrót do góry
Agrrik

PostWysłany: 18:17 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

największym szkodnikiem dla Polski jest dyktatorek i jego dwór eunuchów

gdyby oni zrobili to za miliard € łapówki od Niemców, Holendrów czy innych Francuzów to jeszcze bym zrozumiał ale ci idioci robią to z głupoty

Janów Podlaski w makro skali, jak mamy coś najlepszego czego cały świat zazdrości trzeba rozpierdolić

kasa na rekompensaty... ta... może bardziej przydałaby się w służbie zdrowia?

wszyscy do Warszawy!
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 17:52 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 a po co Ci medox... ? Razz

"Absolwent liceum w Przasnyszu (1967). Studia odbył na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (magisterium 1972 z zakresu zoologii). Doktorat z nauk przyrodniczych na UW uzyskał w 1979 (rozprawa: Badania kopalnych embrionów i model ewolucji rozrodu ptaków). Habilitował się w zakresie nauk biologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim w 1996 (rozprawa: Mezozoiczna ewolucja i główne linie filogenetyczne ptaków)[1].

W latach 1972–1983 asystent i adiunkt na UW, następnie pracował naukowo w Stanach Zjednoczonych i Niemczech (1983–1998). Od 1998 do 2009 kierownik zakładu Zoologii Kręgowców Instytutu Zoologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2003 profesor tytularny[1]. Były pracownik Muzeum i Instytutu Zoologii PAN. Obecnie związany z wydziałem „Artes Liberales” Uniwersytetu Warszawskiego, który skupia badaczy reprezentujących różne dyscypliny nauk humanistycznych i społecznych[2]."
Czytaj Marksizm Kulturowy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_El%C5%BCanowski

Kim jest aktualnie minister rolnictwa ?
- Zoologiem.

Jakieś pytania ?

Mi wystarczą tutaj 3 rzeczy:

1) Alma Mater UW (sorry ale mam bardzo złe zdanie o absolwentach tej uczelni, bardzo mocno podbudowani ideologicznie, zwłaszcza osoby z wyższymi tytułami naukowymi tam.

2) Pracownik naukowy PAN - toż to muzeum socrealizmu, nie znam z mojej dziedziny osoby szanowanej w towarzystwie stamtąd Wink Takie tam towarzystwo wzajemnej adoracji. Niewiele ma wspólnego z nauką chyba ostatnimi czasy - co innego przytulanie grantów.

3) Wypowiadanie się z zakresu wykraczającego za obręb jego specjalności naukowej powołując się dodatkowo na tytuł naukowy jest to zasadniczo czyn z tego co pamiętam etycznie nie dopuszczalny, ba teoretycznie grożą za to konsekwencje... ale co ja tam mogę wiedzieć...
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 17:07 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mgr dr hab prof robi się z danego tematu nadając coś dziwnego to jak ktoś z tytułem może mieć pojęcie o wszystkim
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:47 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-rolnicze/20771-prof-elzanowski-o-protestujacych-rolnikach-nastapilo-zjednoczenie-sil-ciemnoty-chciwosci-i-prostactwa

To już wiadomo dlaczego tak niewielu hodowców było na blokadach. Ze względów etycznych.😡😡😡😡😡
Większość blokad dzięki rolnikom z traktorami obrabiają szczególnie ci których PIS zdradził w sposób skrajnie perfidny.

Naiwność ma szansę przejzec na oczy . Glupota potrzebuje wiecej czasu.
Medox pisz ja lubie czytac 👍
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:38 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postawiłem 200 tysia na wygraną swiatek mendo dobrze zrobiłem
Powrót do góry
lysonzi1

PostWysłany: 16:38 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest to ściema czy nie to nie mi to oceniać, choć mam zdanie na ten temat. Faktem jest że powoduje ograniczenia i wpływa na obecną sytuację na rynku.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:24 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Covit to sciema to tak jakby na srake testy przeprowadzili ale już 60 plus wyeliminowanie z różnego rodzaju do robienia na strozowce
Powrót do góry
LOBO

PostWysłany: 15:27 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Pierwsza taka doba w Europie od początku pandemii. Stwierdzono ponad 100 tysięcy zakażeń jednego dnia - informuje agencja Reuters. W Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji od trzech dni zgłaszanych jest ponad 10 tysięcy nowych infekcji.

Sypiecie gó wnem na kogoś kto was ostrzega już trzeci raz w tym roku, więc będę słuchał waszego jęczenia i skamlenia za dwa miesiące bez żalu
Ale nikt Cię p o J e B ie oto nie prosi żebyś ostrzegał w y p i e r d a l a j z tego forum psychopata napisz to na fb to Cię ludzie śmiechem zabiją
Powrót do góry
lysonzi1

PostWysłany: 14:56 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kury będzie na pewno dużo mniej ale czy cena będzie to również wątpię. Rynek się zapcha kura w październiku i w grudniu zatem wzrostów jakiś dużych nie widzę przy obecnej sytuacji z covidem w europie
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:09 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, spotykamy się tu na forum cwaniaczki 3 razy, za każdym razem będzie ubaw po pachy:
1 raz - powiedzmy 10listopada- szukanie żywca bo brak
2 raz - Powiedzmy 10 grudnia - początek kopania dołów w lesie na wywalanie 3.5kg ptaków których 20grudnia nie odbierze nikt.
3 raz - powiedzmy 10stycznia - szukanie żywca bo brak.
Narka, papa , do pierwszego spotkania 10listopada Laughing
Powrót do góry
j p

PostWysłany: 12:54 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie z powodu covidu nie może się dostać do psychiatry i z każdym dniem się stan umysłu się pogarsza w zawrotnym tempie.
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 11:09 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
No dobra cwaniaczki, zatem do grudnia, zobaczymy czy będziecie tacy cwani czy też będziecie jak w kwietniu skamleć i opiera.dalać pento przez telefon na ubojni- weź mi błagam cię, choćby po 1zł ale weź, bo nikt nie chce, ja nie mam co z tym zrobić. I za chwilę żonka to samo ze łzami w oczach, my błagamy , wezcie choć solówkę.

A ten znowu swoje...co cie to g..wno obchodzi kto skamle kto opierdala kto blaga...wez se daj juz spokoj z tym ostrzeganiem NIKT CIE NIE SLUCHA TY JUZ OBLEDU DOSTAJESZ OD TYCH WYLICZEN PRZEWIDYWAN DAJ JUZ SE SPOKOJ BO CIE PSYCHIATRA BEDZIE MUSIAL WZIASC W OPIEKE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuń

PostWysłany: 10:19 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agroleń napisał:
lysonzi1 napisał:
Wyjść trzeba, jest to obowiązek każdego hodowcy, jednak obecna cena nie jest spowodowana tylko i wyłącznie 5 Kaczyńskiego. Niestety nasza duża produkcja plus covid i blokada całego świata musiała w końcu zatrzymać ten budowlany wyścig. Niestety ale tak jest.

Wyjść i co wylać gnojówkę urzedasom którzy siedzą za biorkiem nie mając Zielonego pojęcia nt rolnictwa. Tylko nienawiść to wzbudzi.
Trzeba wyjść z założenia kto chcę na tejże ustawie zarobić.
Trzeba odnaleźć wroga. I w niego uderzyć . Wrogiem są największe spółki w kraju które urastają do miana korporacji .
To one wymyślają haki które pomogą wyssać pieniądze od nas. Kupić tanio i wyeksportować , zabijając lub nie. Zrobic ciecie , aby wydusić wolny rynek.
Chodzi o monopol , to jest pycha.
JaSamJaSam!
Oczyeiscie beda odszkodowania za lolikwidacje produkcji i ktoś zgarnie niezadluzone miliony inny nic nie dostanie a zaplacimy my sami

Już rozumiem czemu jesteś Agro Leniem. Czlowieku, nawet jesli stoja za tym korporacje to rzad musi sie bać bardziej rolnikow niz korporacji. Jesli nie wyjdziemy to zniszcza cie milczacego. Daj sobie i innym szanse prztrwac. Moze armii uda sie cos zwojowac. Milczacej i leniwej jednostce, nigdy.
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 09:36 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lysonzi1 napisał:
Wyjść trzeba, jest to obowiązek każdego hodowcy, jednak obecna cena nie jest spowodowana tylko i wyłącznie 5 Kaczyńskiego. Niestety nasza duża produkcja plus covid i blokada całego świata musiała w końcu zatrzymać ten budowlany wyścig. Niestety ale tak jest.

Wyjść i co wylać gnojówkę urzedasom którzy siedzą za biorkiem nie mając Zielonego pojęcia nt rolnictwa. Tylko nienawiść to wzbudzi.
Trzeba wyjść z założenia kto chcę na tejże ustawie zarobić.
Trzeba odnaleźć wroga. I w niego uderzyć . Wrogiem są największe spółki w kraju które urastają do miana korporacji .
To one wymyślają haki które pomogą wyssać pieniądze od nas. Kupić tanio i wyeksportować , zabijając lub nie. Zrobic ciecie , aby wydusić wolny rynek.
Chodzi o monopol , to jest pycha.
JaSamJaSam!
Oczyeiscie beda odszkodowania za lolikwidacje produkcji i ktoś zgarnie niezadluzone miliony inny nic nie dostanie a zaplacimy my sami
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 09:28 Sob 10 Paź 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza taka doba w Europie od początku pandemii. Stwierdzono ponad 100 tysięcy zakażeń jednego dnia - informuje agencja Reuters. W Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji od trzech dni zgłaszanych jest ponad 10 tysięcy nowych infekcji.

Sypiecie gó wnem na kogoś kto was ostrzega już trzeci raz w tym roku, więc będę słuchał waszego jęczenia i skamlenia za dwa miesiące bez żalu
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 186, 187, 188 ... 2631, 2632, 2633  Następny
Strona 187 z 2633

Skocz do: