Skocz do zawartości
Andrzej21

Jaki zgarniacz obornika???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy może mi ktoś podać namiary na producentów zgarniaczy linowych na podlasiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad jest firma ale sie reklamowała na forum dromet, dramet czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej mam pytanko jeśli ktoś ma krowy luzem w oborze to czym wyrzuca obornik??

(tak myśle czy w krowy wjechać turem i ładować)??

doradzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej mam pytanko jeśli ktoś ma krowy luzem w oborze to czym wyrzuca obornik??

(tak myśle czy w krowy wjechać turem i ładować)??

doradzcie

ja mam wolnostanowiskową tobie chodzi o głebokiej ściułce czy płytkiej w legowiskach z korytarzem gnojowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam użytkowników!!!!! Jestem producentem UNIWERSALNYCH ZGARNIACZYOBORNIKA LINOWYCH jezeli jesteście zainteresowani prosze piszcie DAREKMACIAK@WP.PL lub dzwoncie 604505810. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony WWW.ZGARNIACZE.PL POZDRAwIAM
Skątaktuj się z tą firmą, jak się dowiadywałem to cena kąkurencyjna była!! Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej mam pytanko jeśli ktoś ma krowy luzem w oborze to czym wyrzuca obornik??

(tak myśle czy w krowy wjechać turem i ładować)??

doradzcie

ja mam wolnostanowiskową tobie chodzi o głebokiej ściułce czy płytkiej w legowiskach z korytarzem gnojowym

 

ja mam głęboką i wyworze raz na 5 miesięcy i też tylko srają w jednum miejscu

a stanowiska mam w osobnum budynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam pytanko, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego zgarniacza i jak się sprawuje w gospodarstwie

http://www.zgarniacze.pl/index.php?dzial=oferta

 

Bezproblemowy, tylko sterownik mam zaraz przy dźwiach i trochę mu zimą wilgoć przeszkadza. Pracuje u mnie juz chyba z 10 lat i nic nie wymieniałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3 wyciagi linowe (INNe od tego, inna technika działania) ale to chodzi na takiej zasadzie ze góra (na 2 kółkach w oborze) idzie lina az do słupa który stoi na zewnatrz hen daleko tak ze pryzma moze byc baaaardzo długa, i na tej linie mocowane są dwie linki które ciągna sanki, a tor ich ruchu robi sie sam w oborniku i jest dosc stabilny, sprawdza sie to calkiem dobrze mam chyba z 4 lata goscie z grajewa mi to robili. Mam 2x w krowach w oborze kazdy obsługuje po ok 23m pełnego kanału a u młodziezy w adaptowanym garazu mam chyba z 12 m kanału. za kazdy razem z robocizna płaciłem po 4 tys zł. zuzywaja sie tylko z czasem paski klinowe przy silniku który napedza przekładnie ktora rusza główna line i sporadycznie linki które trzymają sanki( kawalki dwa po metrze raz na rok czy dwa trza wymienic- robota na 5 minut) ogólnie awarii nie miałem. to taka alternatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest firma nazywa sie krystek która naprawia usuwacze łańcuchowe starego typu koła w rodzaju cos jak przy rozrzutniku oraz montuje usuwacze linowe krotoszyńskie 5 lat gwarancji a do tego na pilota szczegóły na stronie firmy.

 

tel do firmy 693-718-311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wyciąg taki jak "podlaski nowator" czyli tak zwany linowy i jestem z niego bardzo zadowolony w 10 minut mam obornik na pryzmie praktycznie bez awaryjny i szybki tania lina bo robie ją sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na stronę firmy agrounima.

Zgarniacz obornika praktycznie bezawaryjny i funkcjonalny

z gwarancją i certyfikatem CE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam zgarniacz szynowy. Montowało mi go niedawno firma Darmet. Solidna robota. U sąsiada też montowali taki sam i chodzi już 16 lat, nic się psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam również,

 

posiadam zgarniacz obornika szynowy w dwóch budynkach i jestem bardzo zadowolony z Firmy, która mi to zakładała. Co prawda miałem jedną awarię skrzynki sterującej ale następnego dnia była ona usunięta. Do tej pory chodzą bez zarzutu.

Polecam Firmę "Marco-Polo" Poniatowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kontakt do tych chłopaków od wyciągów jak by kogoś interesował to wam podam 500-11-60-40 Sprawdzona firma i robią dużo taniej niż inne firmy idzie się z nimi dogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten zgarniacz linowy 20m za który powiedzieli wam 9tyś to nie wiem co to za bardzo droga firma mi 22metry założyli tylko że szynowego zgarniacza który jest 10razy lepszy za tą kase i czekałem nie całe 2tygodnie i jest wszystko ok jestem bardzo zadowonony nie chce żadnego innego mam nawet nr. do tej firmy 500-11-60-40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Każdego zainteresowanego ZGARNIACZEM OBORNIKA zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej firmy. Przyjeżdżamy do klienta i bezpłatnie doradzamy oraz robimy wycenę. Zainteresowanych zapraszam do skorzystania z ofert i aktualnych promocji.

 

DARMET, DARIUSZ MACIAK

608 383 517

604 505 810

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam firme Darmet !!! po założeniu szynowego zgarniacza mialo byc wszystko pięknie ładnie a konstrukcja zgarniacza jest tak cienka z najtańszych chyba materiałów wszystko za budynkiem sie buja i trzęsie mało tego wiatr nie przewruci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nojmocniejszy a za razem najnańszy jest linowy górny a u dołu sanki nie do zdarcia i zimą nie ma problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny "jjuju" proszę nie ubliżać naszej firmie ani naszym klientom, każdy wie, że działamy głównie z polecenia i gdyby było tak jak Pan pisze to nie utrzymalibyśmy się na rynku tyle lat. Wiem, że konkurencji jest ciężko to znieść, że ktoś ma więcej klientów, jednakże to nie jest powód do takich słów oraz oczerniania nas u klientów próbując w ten sposób odbić go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...