Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:34 Czw 4 Cze 2020

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 2376, 2377, 2378  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 07:28 Pon 8 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tuszka 6,0-6.4 i faktycznie braki na hurtowniach.
Cena 4,0 4,2 żywiec,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Czupakabra

PostWysłany: 13:44 Nie 7 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny na jutro 4.4 wołać bez niczego kontrakty podpisane ,maja towar potrzebny nich płacą .
Jak iim za drogo niech renegocjują kontrakty na sprzedaż tuszki i elementów mocni są tylko jak hodowce trzeba walić w rogi.
A minrolowce niech nie zazdroszczą bo tylko wzrost ceny na wolnym pozwoli podnieść minrol. Ale połowa debili myśli ze jak na wolny rynku źle to lepiej dla nich Tak wiec nie bądź (słowo zostało usunięte) i podnoś cenę na maksa bo nikt ci nie da sam !!!!
Powrót do góry
kamil790

PostWysłany: 09:44 Nie 7 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filet widzę że na prezentera pogody się szykujesz. Przełom lipca i sierpnia ma być troszkę ciepłej 30 stopki a sierpień ma być standardowy czyli 26-27. Pogoda hmm ciężko powiedzieć co będzie za 5 dni a ty mówisz o sierpniu.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 09:29 Nie 7 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upał od sierpnia a lipiec z cyna 4 na lipiec ponoć obsady były 30 % mniejsze a co będzie czas pokaże wołowina wl dół
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 09:01 Nie 7 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką cenę proponują na wolnym rynku na Kaszubach w poniedziałek i w innych częściach Polski ???
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 10:41 Sob 6 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na niedziele 4,10-4,20
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 13:58 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś jeszcze wierzy choćby jednemu przedstawicielowi to jest debil do seś ianu . Oni kasę biorą od mieszalni i ubojni a o e zabierają nam wszystkie duże się nie przejmują bo nie inweztują własnej kasy więc mają wyjeba. ne Maja se być prezesem albo dyrektorem a reszta ma zapieprzac na warunkach przez nich ustalonych. Mercosur mercosurem a wiemy że wszyscy chcą nadal budować😂😂 Ja na jesień pasuje z produkcją jak w zeszłym roku. Je mam zamiaru stracić pieniędzy jak inni. Najwiecej zimą zarobiły chłodnie składowe o sprzedały towar kupiony po 2.6 😁😁😁😁 a wszyscy słyszeli od przedstawicieli wystawiajcie ruszają ubojnie wipasz animex i wuj wie kto jeszcze!!! Ale nikt ceny gwarantowanej nie dał wszystko na minrol MISTRZOWIE NAIWNYCH ROLOWANIA 😁🤣😁 każdy zarabia sam i każdy traci sam zanim merkosur wjedzie można dIs jutro i do końca wakacji zarobić a
Potem popatreć co dalej. Ja dziś sprzedałem po 4.00 po. Oddzieli wołam 4.40 filus nie h szef szykuje gotówkę.🤣🤣😁 Smierć frajerom
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 13:34 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jesień propnuję odmówić pisklęta i zachować kasè z lata. Tak zrobiłem w zrszłym roku. W tym poniżej 3.4 nie oddsłem. Niech minrolowce zspieprzają za frajer. Z rynkiem nie wygramy wyźej wuja nie podskoczysz a głupich nie sieką sami się rodzą medoc. To po ile sprzedałeś?
Powrót do góry
kamil790

PostWysłany: 13:25 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox przecież Amazonkę zaczęli wycinać pod rolnictwo. Kurniku mają tam stawiać, a rządza pieniądza spowoduje jej całkowite wycięcie. Amazona produkuje 20% tlenu naszej planety. Ciekawe rzeczy zaczynają się ogólnie dziać. U nas blokują, powstawanie a w Brazylii, Rosji, Białorusi, Ukrainie betonuja coraz więcej Very Happy
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 13:24 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście medox że to kurews.ki manewr książąt z unii na koniec kadencji. To już wiemy że szmaty nas sprzedali . Sprzedali ubojnie i wylęgarnie bo chyba przestaną produkiwać jak nie będzie chodowcuw nie? Czy będą robić paszę wytłumacz mi . Ale póki co kury nie ma i tym bardziej ciągnąć cenę bo to dla wielu ostatni papieros przed strąceniem. Więc uprzejmie proszę nie pierd. L już tylko daj zarobić jak kto może. Jakoś wipasze KPS cedroby się nie przejujà . Przestań straszyć bo jest już za późno jak w ruskom reaktorze atomowym
Jak ma jebnąç to jebnie o już. Baranów ma minrol napędzili a teraz straszysz mercosurdm. Daj na luz. Podaj lepiej po ile sprzedałeś bo ja dzuś po 4.00 i po niedzieli wołam 4.40
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 13:14 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NADAL NIE KUMACIE, ZE WŁAŚNIE POŚWIĘCONO DROBIARSTWO?
https://www.ppr.pl/wiadomosci/mercosur-na-koniec-kadencji-ke-otwiera-puszke-pandory
Podniecacie się, bo raz w roku przez 2tygodnie zobaczycie godziwą cenę i to głównie dlatego, że upał przetrzebił stada??? . W kolejnym roku kiedy dojdzie do kilkukrotnego zwiększenia kwoty kontyngentów między innymi z Brazylii po umowie z Mercosour, nawet latem nie zobaczycie więcej niż 3zł
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 08:30 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie stoją bez żywca. Hurtownie biorą towar bez gadania tuszka 6-6.3 . Ciągnięta cenę na wolnym bo w Europie nie ma . Menadżery uśrednią se minrolowcami. Znowu im wmówią że to chwilowe i po roku zobaczyłcie kożyść u nich z pewnością będzie😂😂😂😂 Ludzie jak oni lekko wydają waszą kasę. Pięknie dymają 😁😁😁
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 07:26 Pią 5 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie liczta na 5 zł a cyna 4-4,2 Neto utrzyma się dłużej bo zaraz na poniedziałek wtorek wróci na 3,8 max i znów zostanie wam czekanie geniusze roku na kolejną cynę
Powrót do góry
Czupakabra

PostWysłany: 15:38 Czw 4 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszenie w całej Europie podobno na lipiec braki że nawet Ukrainą nie zaspokoi a Brazylią nie dowiezie. Menadżery od zakupów martwią się bo po 4.8 trzeba będzie płacić. Ci co na minrolu wściekają się bo mają obroże.!Te umowy to dobry prawnik w godzinę za 400 zł podważa . No ale firmy wręcz straszą karami nasiali idiotów na 3.4 i tera młucą dupska aż wiury lecą.
Powrót do góry
edmox

PostWysłany: 14:21 Czw 4 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cena bedzie 4,20 braki braki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Kuń

PostWysłany: 11:02 Czw 4 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzis pierwsze 4 -ki sie pojawiły
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 10:30 Czw 4 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle ile wytargujesz . Wszędzie brak . Kwestia godzin. Cena rośnie jak temperatura w zeszłą niedzielę już 4.00 miejscami
Powrót do góry
Elion213

PostWysłany: 02:15 Czw 4 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ile teraz schodzi?
Powrót do góry
Zygi

PostWysłany: 22:30 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuń pisze prawdę.
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 17:30 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obnizyli ceny pasz czy koncetraty takze w doł?
Powrót do góry
Kuń

PostWysłany: 17:28 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbojkotujcie "Moje kurczaki" i przestancie tam kupowac. Maja uklady z ubojniami i bezczelnie zanizaja ceny.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:36 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie że to dopiero koniec czerwca był co przed nam?!!
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 15:31 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubojnie zaniżają ceny . Żywca nie ma i nie będzie nikt nam nie da na straty K systemy schładzania. Cała Europą ma problemy. Nie dać się okradać!!!! A minrol niech sobie w doope wsadza albo ma hakach powieszą !!!
Powrót do góry
pisklaczek

PostWysłany: 15:16 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widze na Moich kurczakach cene 3,5-3,6 to się zastanawiam kto po tyle sprzedaje.. Cena jest 3,85-3,9. Jak powiedziałam rano 4 zł to było marudzenie ale i tak sie zgodzili. Ludzie mamy lipiec, kiedy mamy zarobić? w grudniu? Jak sprowadzą z Brazylii i Argentyny to dopiero będzie cena. Tuszka ostro w górę, kurczaka nie ma a ludzie sprzedaja po 3,5. Tuszka po 12 była juz po 6 zł
Powrót do góry
PadCooling

PostWysłany: 14:18 Sro 3 Lip 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie potwierdza się powiedzenie, że Polak mądry po szkodzie. Miałem ostatnio parę zapytań od hodowców którzy nie przebrnęli ostatnich upałów tak gładko. Obecna sytuacja na rynku pokazuje jak ważne jest posiadanie skutecznego systemu schładzania. Ja obecnie rozpoczynam sprzedaż z pełną obsadą kurników, praktycznie zero upadków, zero przebiórek bo nie musiałem wypychać niedorośniętej kury po zaniżonej cenie. Dodam tylko że porównałem mój niedokończony system Pad Cooling z tradycyjnym zamgławianiem i tu osiągnięte temperatury były praktycznie takie same aczkolwiek wilgotność u mnie to 61-64% a przy zamgławianiu 80%. Chyba nie muszę tłumaczyć ze jest to kolosalna różnica. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 199, 200, 201 ... 2376, 2377, 2378  Następny
Strona 200 z 2378

Skocz do: