Skocz do zawartości
Gość jacekjj

Neorol

Rekomendowane odpowiedzi

pracuję w laboratorium i badam również soję bez GMO - jednak duża część tego komponentu pomimo daklaracji ,,GMO free" zawiera modyfikacje genetyczne. Wiem, że firmy paszowe deklarują to co pisze producent (dostawca) i niewiele prób badają w laboratoriach.... Więc nnawet kupując pasze GMO free nie można być niczego pewnym

 

Pracujesz widocznie w bardzo nowoczesnym instytucie j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soi bez GMO sieje się na świecie bardzo mało najczęściej jest przeznaczona dla przemysłu spożywczego żadna firma paszowa nie odważy się z tego mieszać paszę

bo szybko by zbankrutowała w laboratorium paszowym bardzo łatwo jest to wykryć - po cenie

ten co wymyślił by w Polsce odejść od GMO w paszach ma zamiar zniszczyć polską hodowlę nie fermy które i tak będą mieszać pasze z tanich komponentów ale indywiidualną hodowlę która zostanie zmuszona do zakupu drogich komponentów

i w tym wypadku nie będzie żadnej konkurencji duże fermy i import zniszczy do zera prywatne stada

Pomysł z odejściem od GMO jest porównywalny z olejem rzepakowym znowu pewnej grupie ludzi zależy na łatwych pieniądzach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem paszy gotowej dla opasów z neorolu co o tym sądziecie warto??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie nad zakupem paszy gotowej dla opasów z neorolu co o tym sądziecie warto??

Nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zdradzić jakąś ciekawą miksture dla opasów, mam problem z przyrostami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neorol to dobra firma możesz zamówic pasze według własnej receptury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...