Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:35 Czw 27 Cze 2019

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 1299, 1300, 1301  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misio8

PostWysłany: 01:10 Wto 7 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz proszę wszystkich zainteresowanych przepowiedniami niech poczytają moje posty sprzed ponad miesiąca. Ja na tych przepowiedniach zarabiam a większość z obecnych zamiast myśleć to płacze. Jakie nagle ożywienie na forum. Kura by się uśmiała. Wiecie co za dwa miesiace? Ja wiem i tym razem nie powiem Razz Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misio8

PostWysłany: 01:07 Wto 7 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ferma07 napisał:
Szkoda słów jak się czyta wywody takich”misiów” czy innych cwaniaczków !! Panowie robić swoje towaru za gówniane pieniądze nie oddawać hienom. My jeśli bedzie taniało to wycinka i tyle !! Nie będziemy się pogrążać aby nabijać kasę cwaniaczkom typu.... jajczorek i misio !! Porażka Wink ps. na szczęście przez lata wypracowaliśmy sobie uczciwych i ogarniętych odbiorców którzy doceniają naszą pracę i świeży dobry towar.

Hieny i cwaniaczka to sobie w domu poszukaj a później poczytaj moje posty, ceny jakie aktualnie płace (bez zmian) i zastanow się czy nie jestem tym twoim odbiorca (słowo zostało usunięte)ku.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 22:02 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JajkujeOd87 napisał:
Widać sami fermiarze tu siedzą, bo sobie sztucznie ceny nakręcacie.
2A 0,15-016 brutto
1A 0,19-0,20 brutto
Więc szkoda słów jak ktoś pisze że Mke po 0,19 sprzedaje, pobożne życzenia.

Czyli twierdzisz że w całym kraju M kosztuje tylko od 15 do 16 i nikt nie sprzedaje inaczej ciekawe ciekawe
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 22:01 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOL. HODOWCY OBUDZCIE SIĘ ………..
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 22:00 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BUDOWAĆ WIĘCEJ BĘDZIE JESZCZE TANIEJ .
Na Żurku M -0,11 do 0,13 byle by wyjechało 20 palet .
Powrót do góry
JajkujeOd87

PostWysłany: 16:38 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać sami fermiarze tu siedzą, bo sobie sztucznie ceny nakręcacie.
2A 0,15-016 brutto
1A 0,19-0,20 brutto
Więc szkoda słów jak ktoś pisze że Mke po 0,19 sprzedaje, pobożne życzenia.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 15:46 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ferma07 napisał:
Szkoda słów jak się czyta wywody takich”misiów” czy innych cwaniaczków !! Panowie robić swoje towaru za gówniane pieniądze nie oddawać hienom. My jeśli bedzie taniało to wycinka i tyle !! Nie będziemy się pogrążać aby nabijać kasę cwaniaczkom typu.... jajczorek i misio !! Porażka Wink ps. na szczęście przez lata wypracowaliśmy sobie uczciwych i ogarniętych odbiorców którzy doceniają naszą pracę i świeży dobry towar.

100% racji są jeszcze ludzie czy firmy które wiedzą co to jest współpraca

Czy co poniektórym nie jest głupio jak piszczą i jęczą niemal leżąc i prosząc o towar jak go brak a teraz trzeszczą 11 gr, może i bym to zrozumiał gdyby naprawdę takie ceny jeszcze były, ale w tej sytuacji czego ty człowieku ludziom życzysz, to nie rynek dyktuje taką cenę to ty sobie to takiej cenie marzysz, tyle ze jak już będzie po 11 to po 20 nie sprzedaż
Powrót do góry
ferma07

PostWysłany: 13:47 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 11:51 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bzdury nie słuchaj cię go i nie opuszczajcie do takich cen
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 10:47 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U kilku bardzo dużych w tych cenach a nawet pani Aleksandra tyle płaci Shocked
Ja nie kupuje mam dosyć swojego towaru.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 10:08 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że tak, nie wiem po co takie bzdury pisze i tak tanie nie kupi
Powrót do góry
ekofarmer

PostWysłany: 10:00 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Dobre Odpowiedz z cytatem

Witam

Co Wy tu panowie i panie wypisujecie.
Jestem zgodny z tym ,że od ponad roku nie ma ceny na jajo ale że
Mka po 11 czy 10 groszy to bzdura kompletna.
Sam dziś sprzedałem Mki 11palet ale nie po 10 czy 11,nawet nie po 15.
tylko 19gr bez wielkiego targu.
Nawet gdyby ktoś zakopał się tą mką starą to w klasie B sprzeda po 15.
Dziś dopiero pierwszy dzień po majówce ale nawet nie miałem telefonów
z takimi propozycjami 10 czy 11 więc o czym gadka....
Za to dziś już kilka telefonów za Xl i L

Pozdro
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 08:37 Pon 6 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma takich cena przestań kłamać
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 16:51 Nie 5 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a zapomniałem dodać na Wielkopolsce takie rarytasy Rolling Eyes
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 16:49 Nie 5 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie nie Cyna to akurat u hodowcy który ma 300 tysi + i ani jednej skrzynki nie potrafi sprzedać sam , u następnego można kupić po 0,11 to ceny z czwartku .
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 12:21 Nie 5 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczorek napisał:
M na poniedziałek 0.10 Laughing Laughing Laughing

Prosze bardzo yoyo masz przykład w jakich cenach sprzedaje się jak omijasz pośrednika
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 22:32 Sob 4 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
misio8 napisał:
Yoyo napisał:
Jeśli twierdzisz, że ja narzekam, to znaczy, że Twój kontakt z innymi drobiarzami (producent jaj to też drobiarz) ogranicza się tylko i wyłącznie do tego forum. Skoro handlujesz z różnymi regionami Polski, to z całą pewnością co najmniej obiłoby mi się o uszy nazwisko dużego handlarza, który wstawia towar do kilkuset sklepów, ma pięć innych biznesów wartych miliony i regularnie pisuje artykuły do rozmaitych czasopism różnych branż.
Myślę, że Ty nawet nie jesteś świadomy tego, jakie głupoty wypisujesz w swoich elaboratach.

Widzisz jak mało wiesz. Może wychyl dziobek poza kurnik 😉 sam mam przynajmniej trzech znajomych którzy maja więcej sklepów ode mnie i inne biznesy a Ty nie znasz ani jednego. No jak mi przykro. Ale tak to właśnie jest jak się nic nie wie o konkurencji. Znam producentów +200 tys w liczbie kilku którzy nie narzekaja. Reszta których znam to tak jak mowisz nabudowaliśmy byle więcej bez pomysłu na siebie. Nuca te same melodie co ty. Jak złe jak nie dobrze a handlarz to kur... Wiem ze trudno ci się pogodzić z faktami yoyo ale to już nie mój problem. Mówię- zmień branże. Przecież nawet jak masz kredyty i jesteś ich więźniem to lepiej ogłosić upadłość niz dokładać do biznesu powiększając długi.
Skoro jest taka tragedia w produkcji to nie wiem po co ludzie dalej budują? Wyjaśnisz ? Wszyscy tacy durnie ?

1. Znam wielu DUŻYCH handlarzy i przez ponad 30 lat produkcji z wieloma handlowałem. Żaden z nich nie jest jednak mitomanem.
2. Naprawdę nie masz pojęcia o rzeczach, na temat których piszesz swoje kolaboraty.
3. Już Ci mówiłem, ale widzę, że masz poważny problem ze zrozumieniem- o mój biznes to Ty się nie martw.

No widzisz jak nie doceniasz swojej konkurencji i jak mało o niej wiesz ?
Może ze mną tez już pracowałeś ? Zastanow się dobrze i poszukaj w zeszycie 😉
30 lat pracowałeś ze wszystkimi handlarzami- no nic tylko pogratulować.
Po pierwsze ze jednak tak cenisz handlarzy, po drugie ze robisz dla wszystkich a później zdziwiony ze g a nie cenę możesz uzyskać. Oszczędź bo sam sobie już zaczynasz zaprzeczać tak się pokręciłeś.
Napisz ceny na ten tydz.
U mnie bez zmian.
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 18:25 Sob 4 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M na poniedziałek 0.10 Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 11:31 Sob 4 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:
Yoyo napisał:
Jeśli twierdzisz, że ja narzekam, to znaczy, że Twój kontakt z innymi drobiarzami (producent jaj to też drobiarz) ogranicza się tylko i wyłącznie do tego forum. Skoro handlujesz z różnymi regionami Polski, to z całą pewnością co najmniej obiłoby mi się o uszy nazwisko dużego handlarza, który wstawia towar do kilkuset sklepów, ma pięć innych biznesów wartych miliony i regularnie pisuje artykuły do rozmaitych czasopism różnych branż.
Myślę, że Ty nawet nie jesteś świadomy tego, jakie głupoty wypisujesz w swoich elaboratach.

Widzisz jak mało wiesz. Może wychyl dziobek poza kurnik 😉 sam mam przynajmniej trzech znajomych którzy maja więcej sklepów ode mnie i inne biznesy a Ty nie znasz ani jednego. No jak mi przykro. Ale tak to właśnie jest jak się nic nie wie o konkurencji. Znam producentów +200 tys w liczbie kilku którzy nie narzekaja. Reszta których znam to tak jak mowisz nabudowaliśmy byle więcej bez pomysłu na siebie. Nuca te same melodie co ty. Jak złe jak nie dobrze a handlarz to kur... Wiem ze trudno ci się pogodzić z faktami yoyo ale to już nie mój problem. Mówię- zmień branże. Przecież nawet jak masz kredyty i jesteś ich więźniem to lepiej ogłosić upadłość niz dokładać do biznesu powiększając długi.
Skoro jest taka tragedia w produkcji to nie wiem po co ludzie dalej budują? Wyjaśnisz ? Wszyscy tacy durnie ?

1. Znam wielu DUŻYCH handlarzy i przez ponad 30 lat produkcji z wieloma handlowałem. Żaden z nich nie jest jednak mitomanem.
2. Naprawdę nie masz pojęcia o rzeczach, na temat których piszesz swoje kolaboraty.
3. Już Ci mówiłem, ale widzę, że masz poważny problem ze zrozumieniem- o mój biznes to Ty się nie martw.
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 22:02 Pią 3 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jajcoo napisał:
świetny cyrk Laughing prawie jak w sejmie Very Happy a tak na poważnie jeśli macie coś do siebie to wyjaśnić to poza forum, tutaj skupmy się na temacie cen a nie pisaniu o dup*e marynie ....

Aaaa przepraszam- ja pisze ceny wśród wszystkich innych poruszanych tematów- to chyba do yoyo powinien być apel
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 22:01 Pią 3 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:

Powrót do góry
jajcoo

PostWysłany: 15:02 Pią 3 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetny cyrk Laughing prawie jak w sejmie Very Happy a tak na poważnie jeśli macie coś do siebie to wyjaśnić to poza forum, tutaj skupmy się na temacie cen a nie pisaniu o dup*e marynie ....
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 14:33 Pią 3 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 14:06 Pią 3 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i nie bede wiecej z toba dyskutowal, bo ta dyskusja jest jalowa i do niczego nie prowadzi.

chcesz- pisz ceny, nie chcesz, to znajdz innego co bedzie z toba dyskutowal.

na koniec dodam, ze skoro dales sie wydymac posrednikowi wlasnym towarem to zwykla ciota jestes i tyle w temacie.

pozdrowienia z PORTO
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 14:03 Pią 3 Maj 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
misio8 napisał:
Tak samo jak do tego kiedy następuje moje zwiększenie zaangażowania kapitału jako pośrednika w momencie wyższej ceny. Yoyo serio zmień płytę albo branże.

Czy Ty w ogóle chociaż trochę zastanawiasz się nad głupotami, które wypisujesz ?
To, że o produkcji drobiarskiej nie masz żadnego pojęcia- to jest zupełnie jasne. Myślę, że z handlem również możesz mieć niewiele wspólnego.

yoyo naprawdę widzę, że masz problemy ze sobą. weź tabletkę. myślałem, że jesteś producentem jajek, a nie drobiu.

mówię ci- skoro tak zle i niedobrze to zmien branze, a jak sie zniewoliles kredytami (ktorych wcale nie neguje, bo czasami sa dobrym narzedziem jak inne zrodla finansowania) i nie wiesz jak z tego wyjsc lub nie wiesz czym innym moglbys sie zajac- to juz twoj problem.

w kazdej branzy jest konkurencja i liczne problemy. rozumiem, ze chcialbys byc sam na tej planecie tylko ze nie wiem komu swoje produkty bys sprzedal.
nudy piszesz i o mdlosci przyprawiaja.
napisz wreszcie jakie sa u ciebie ceny dla tych ktorych nienawidzisz i dla tych ktorych kochasz to moze ciut bardziej merytoryczny jestes.

jesli jestes taki przedsiebiorczy to nawet glupio bys sie nie wychylal, ze teraz jest taka i taka cena, bo kazdy przedsiebiorca podobnie jak i US patrzy na bilans roczny a nie miesieczny.
co do mnie- kupilbym cie za gotowke z calym inwentarzem wiec nie pyskuj Jaro, bo nie wiesz do kogo pyszczysz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 1299, 1300, 1301  Następny
Strona 18 z 1301

Skocz do: