Skocz do zawartości
gedii

Internet Explorer win XP

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj mój XP zapodał aktualizacje Internet Explorer'a jest on w wersji 7.0.5730.13 czy ktoś z was już tego używał i jakie są wasze wrażenia.

mi on wygląda tak jak by był pod opere robiony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt podobny do opery ale opera chodzi szybciej.

no dokładnie ja zostaje przy operze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie polecam uzywania IE w wersji 7 bo działa jak okno - ty widzisz internet a on ciebie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak sama nazwa wskazuje: Internet Explorer służy do przeglądania zawartości Internetu z komputera i na odwrót.....

 

Co do tego okna, o którym piszesz, to trzeba stosować choćby najprostszą zaporę (nie mówię o tej windowsowskiej).

 

Ja korzystam z router'a - bo dzielę internet na dwa komputery - dzięki temu nie są one bezpośrednio widoczne z Internetu (tzn widoczne są tylko poprzez porty, które musiałem otworzyć - jak ktoś korzysta z P2P to wie dlaczego). Zawsze to jakieś dodatkowe (choćby minimalne) utrudnienie dla potencjalnego hakera, mimo wszystko i tak najlepszą ochroną jest instalacja odpowiedniego oprogramowania.

Obecnie używam ArcaVir system protection (dawali do neo jak zamawiałem) i choć router zatrzymuje całkiem sporo ataków, to i tak nie ma dnia, żeby Arca nie wywaliła komunikatu o próbie ataku (korzystam z Firefox'a).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArcaVir może i dobrze chroni kompa, ale przy okazji go zamula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż...jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, zwłaszcza jak Arca była za darmo

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...