Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:47 Nie 7 Mar 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 2576, 2577, 2578  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
R2

PostWysłany: 11:52 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baffet kupił ostatnio za 44 miliardy akcje lini lotniczych za pół darmo które pare dni później były dofinansowane przez rząd.
Ciekaw jestem jutrzejszych cen tuszki.
Sklepy ruszyły ostro jeśli eksport odpali.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
R2

PostWysłany: 11:48 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez uprzedzeń do gazety najlepiej proszę . Zajmijmy się treścią.
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 11:46 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nasz głupi kraj tak stoi i wszystko zamknięte mam znajomą w Szwecji tam o koronawirusoe dostali tyłki informacje w skrzynkę na listy nic o tym nie mówią w tv ani nie piszą w necie my po prostu żyjemy w głupim kraju
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 11:44 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://plus.dziennikpolski24.pl/ty-zostanwdomu-oni-zbija-fortuny-kto-zarobi-biliony-na-koronakryzysie-rekiny-ruszyly-na-zakupy/ar/c1-14934588
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 10:58 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tesciu napisał:
W 2006 pamiętam ze mój dobry znajomy który bil pareset szt na tydzień i sprzedawal na targu, odbieral odemnie kury za 2,10 a na rynku było 1,90

To pamietna panika w Chinach z powodu pierwszych ofiar śmiertelnych przez ptasia grype.

w 1998 jak siegam pamiecia kiedy zrobilo się glosno bodajże o chorobie wscieklych krow i zaczela się panika to ceny mies tez poleciały na leb na szyje

Była jedna roznica i to bardzo znaczaca

Nie było takiej magii internetu i tylu fake news jak to nazywa mój syn
Oj nie zaczynaj bo nostalgia nas zeżre Crying or Very sad Moje pierwsze wstawienie listopad 1995 , sprzedaż styczeń 1996 po 3,10 Laughing , średnia waga chyba 2,12 , a spożycie nie pamietam dokładnie , ale poniżej 2 kg i to był rewelacyjny wynik ) ponoć dlatego , żŹ kurnik stał pusty pół roku ) , wszyscy gratulowali nie było zawiści ...ubojnia oczywiście umówiona na cały rok ( już 25 lat temu to praktykowałem!!! ) , ale bez oficjalnej umowy bo nikt nie wymagał . Ptaki ważone na mojej wadze, kasa od razu do ręki....... komu to przeszkadzało??? Później za sprawą Amerykańców trochę się€ zesra.ło i ceny były z czapy , ale chyba nie dołożyłem i co najgorzej wyszedłem na zero. Wejście do UE to pasmo fajnych cen i niekontrolowany rozwój branży ... i tak jest do dzisiaj. Z chowu brojlera bez kredytów i samemu zapina.alając od biedy da się wyżyć, ale lata prosperity pozostają mglistym wspomnieniem .
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 10:27 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/879833/czesi-smieja-sie-wirusowi-prosto-w-twarz-kolejne-zmiany-i-to-jakie
A nasi czekają jak niemcy rusza bo większość zakładów to niemieckie
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 10:11 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wstawiać 50% bo ceny do września nie będzie pow 3 .piskle oferują po 80 gr i mówią że też zarabiają dało się dało i dzwonią parę razy zeby tylko wziąść. kurnikow pustych od kwietnia stoi ok 30 % zależy od rejonu obsady o 20% niższe a ceny brak .uciekac z kura 2 kg bo po wyborach może być wzrost zgonów i zachorowań o czym teraz nie wiadomo jak statystyki mówią
Powrót do góry
dex

PostWysłany: 10:11 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://moneyv.wp.pl/gospodarka/drogi-drob-wolowina-i-mleko-rzad-reaguje-beda-kontrole-w-sklepach-6503295158535809v.html
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 09:40 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2006 pamiętam ze mój dobry znajomy który bil pareset szt na tydzień i sprzedawal na targu, odbieral odemnie kury za 2,10 a na rynku było 1,90

To pamietna panika w Chinach z powodu pierwszych ofiar śmiertelnych przez ptasia grype.

w 1998 jak siegam pamiecia kiedy zrobilo się glosno bodajże o chorobie wscieklych krow i zaczela się panika to ceny mies tez poleciały na leb na szyje

Była jedna roznica i to bardzo znaczaca

Nie było takiej magii internetu i tylu fake news jak to nazywa mój syn
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 01:48 Nie 26 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
medox napisał:
A wg mnie nie było takiego czasu Żeldrob, od ustania komunizmu jest tego non stop więcej niż potrzeba. Jedyny czas był w 2014 po wejściu do unii przez 1.5 roku
w branży jestem 25 lat dużo wiem, pamiętam więc nie mów mi, że nigdy takiego czasu nie było bo zwyczajnie mijasz się z prawdą

Prawda , był czas można określić dzikiego zachodu i ceny tak beznadziejnej ze kurniki stały puste przez zimę.
Ile w tym czasie ubojni ogłosiło upadłość i nie zapłaciło. Ile ubojni nie zapłaciło bo nie... a funkcjonują....do dziś .
Ale były to czasy ze trafial się 1 -3 rzutów z ceną 3,9-4,2 a to był inny pieniądz 3 x cięższy od tego teraźniejszego .
.. A teraz maks, 3,5 to kochany raj , za dobrze masz, trzymają zmownie z minrolem 3,3 ( mowa o Wielkopolsce) bo to jest tyle zysku co w pysku . .a nurkowanie poniżej 3 w dzisiejszych czasach i kosztach to pieniądz na a zawsze stracony .
Januszu pustaku nie idź tą drogą.
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:45 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za ubitego .jest za dużo na kurnikach przerostow
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 21:34 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczycie cena od poniedziałku idzie na 3,5 minimum do połowy maja
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 21:29 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z każdej strony manipulacja statystykami. Zakłamane media!!! Dlaczego nie napiszecie, że od początku roku na HIV/AIDS zmarło na świecie 533 tysiąceludzi, na choroby nowotworowe 2,606,720 mln, na malarię ponad 322 tysiące, 154 tysiące zmarło na grypę.To są wszystko dane z waszej kochanej WHO. Gdzie są te informacje w mediach?! Tylko korona świrusem straszycie. Wstyd!

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-na-swiecie-liczba-zgonow-przekroczyla-200-tysiec,nId,4460288#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 20:42 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy chcą ułatwień dla pracowników z Polski. Jest oficjalne pismo do rządu

dzisiaj, 60 minut temu

Niemcy już wszystko pootwieraja a nasi będą myśleli o wprowadzeniu stanu klęski na dwa dni zeby coś na wyborach ugrać.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 20:35 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Horeca działa ale inaczej jak wcześniej i jasno się określiła chce świeże a nie mrożony syf ludzie chcą zdrowo jeść a nie syf i chorować .
Horeca w 70 %to fast food nic nie związany z kurczakiem
jaki on jest ale jest i sprawdza się w dobie pandemii a ten jebox to cha..m pasożyt h..uj .
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 19:45 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luki135 napisał:
Jeszcze w przyszłym tygodniu przesunięcia z tego tygodnia a później do końca maja mniej żywca na rynku aż do końca maja. Pomału wszystko rusza ale to nie będzie szał. Mrożonkę będą wciskać na siłę ale kto ją weźmie..
Medi nie komentuj bo nie chce mi się tobie odpisywać.

Wszystko fajnie . Wszystko cacy, lecz Pani z Minrolu obniżyła konkretnie cenę w dół . I tak będzie się muliło całą majówkę 2,97 kiedy to ministerstwo świętuje dwa tygodnie i potem przypomną sobie w połowie maja że jeszcze jeden tydzień też był spadkowy i tak więc cenę ukiszą do czerwca . Refleks jak woda w klozecie. I kto na tym skorzysta? Ubojnie.
Powrót do góry
luki135

PostWysłany: 17:27 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze w przyszłym tygodniu przesunięcia z tego tygodnia a później do końca maja mniej żywca na rynku aż do końca maja. Pomału wszystko rusza ale to nie będzie szał. Mrożonkę będą wciskać na siłę ale kto ją weźmie..
Medi nie komentuj bo nie chce mi się tobie odpisywać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
R2

PostWysłany: 16:32 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś strąk na Śląsku ludzie młodzi chcą do pracy nie chcą jałmużny.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:29 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież na umowach jest 3 zł wiec jeśli im brakuje to powinni dać z wolnego rynku 3.1
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 16:24 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda to że ubojnie że Śląska na jutro pod stołem chcą płacić 2,6 a jeszcze w czwartek szukały frajera na 1,5 I UOK nie ma nic do tego
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 15:39 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
A wg mnie nie było takiego czasu Żeldrob, od ustania komunizmu jest tego non stop więcej niż potrzeba. Jedyny czas był w 2014 po wejściu do unii przez 1.5 roku
w branży jestem 25 lat dużo wiem, pamiętam więc nie mów mi, że nigdy takiego czasu nie było bo zwyczajnie mijasz się z prawdą
Powrót do góry
Goliathus

PostWysłany: 15:17 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka że cała Europa śmieje się z Polaków i tych naszych obostrzeń bo nigdzie za granicą tak nie jest jak u nas
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 14:39 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Horeca działa ale inaczej jak wcześniej i jasno się określiła chce świeże a nie mrożony syf ludzie chcą zdrowo jeść a nie syf i chorować .
Horeca w 70 %to fast food nic nie związany z kurczakiem
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 14:21 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W marcu było stosunkowo nie za dużo kury, to i w maju jest stosunkowo nie za dużo. W kwietniu było giga dużo , to i w czerwcu będzie giga dużo ( minus jakieś 4-5% w stosunku do kwietnia) Przecież to proste jak drut.
HoReCa nie ruszy nawet za pół roku, bo nikt nie pójdzie do skupisk ludzi, bo ludzie się BOJĄ, a hodowcy myślą, że zara odbije i będzie ćtyry.
NIE BĘDZIE. Chyba, że zejdziemy z produkcją o 30% bo na ten czas i to zapotrzebowanie jest tego za dużo i NIKT NIC NA TO NIE PORADZI CHOĆBY SIĘ ZESRAŁ
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 14:14 Sob 25 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włochy przygotowują się do ponownego otworzenia zakładów pracy. Ma to nastąpić 4 maja Rząd Włoch zamierza znieść część ograniczeń od 4 maja. Włosi mają wtedy móc wrócić do pracy. - Chcemy otworzyć większość fabryk i dużą część placówek handlowych - twierdzi premier Włoch Giuseppe Conte. We Włoszech obecnie odnotowuje się więcej wyzdrowień z COVID-19 niż nowych zakażeń.
Wszystkie restauracje będą serwować tylko na wynos
Covit to tylko grypa bardziej zjadliwa na której ucierpiał chinole
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 2576, 2577, 2578  Następny
Strona 241 z 2578

Skocz do: