Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 15:05 Sob 20 Lip 2019

Ceny jaj spożywczych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 1307, 1308, 1309  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jojometr

PostWysłany: 11:19 Pią 7 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny
XL - 30
L - 21
M - 17
S - 14
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jajcoo

PostWysłany: 11:19 Pią 7 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenaniemaceny napisał:
No tak a wszystkie duże pakownie płacą za M 0,20 .

z dużych pakowni kolego to wyjeżdża m-ka w paczce 2.5 luz 0,22 więc.....
Powrót do góry
jest cenaniemaceny

PostWysłany: 10:53 Pią 7 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak a wszystkie duże pakownie płacą za M 0,20 .
Powrót do góry
czarnej-jaja

PostWysłany: 10:20 Pią 7 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tym tygodniu tak kuipione,
L-20
M-17
s-14
Powrót do góry
wszystkodlajaj

PostWysłany: 06:17 Pią 7 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leżaki takie drogie 😁 przepłacasz gostek 😁
Powrót do góry
jajcoo

PostWysłany: 20:30 Czw 6 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkodlajaj napisał:
Czy są jeszcze po 0,15gr jakieś jaja???

s- 0,12 m-0.16-17 L 0,19-21
Powrót do góry
wszystkodlajaj

PostWysłany: 19:33 Czw 6 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są jeszcze po 0,15gr jakieś jaja???
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 15:42 Czw 6 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:
Demiurg napisał:
Co za zwierzaki z was wyłażą... Wink Misiu się zdenerwował bo mu miodu w zakopcu pewnie nie dali Very Happy
Misiu lepsze źródła powiadasz ? Very Happy Czyli kogo ? Panią Jadzie co robi obchody na kurniku czy może Oksanę co robi na sortowni ? - Pytanie retoryczne. Smile
Jeśli chcesz wiedzieć to pewne decyzje muszą zostać przez prezesa podjęte "osobiście". A uwierz mi, on aktualnie ma poważny ból głowy - jaki każdy by miał w jego sytuacji.
Co do wielkich co wpadają do Zakopca, widzę że jednak mało ich znasz tylko 3 inicjały nazwisk. Razz

Pozdrawiam

Miodu nie pije, tylko PORTO Smile
Jest jeszcze dział handlowy Razz
No jak to- podobno nie jeżdżą tam producenci Razz

Dobra koledzy i koleżanki. Proszę teraz żeby każdy napisał jakie u niego ceny, żeby forum było w końcu trochę merytoryczne.

U mnie
Xl- 0,32
L-0,24
M-0,20

Oferty
Xl-0,29
L-0,23
M-0,18
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 11:38 Sro 5 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
Co za zwierzaki z was wyłażą... Wink Misiu się zdenerwował bo mu miodu w zakopcu pewnie nie dali Very Happy
Misiu lepsze źródła powiadasz ? Very Happy Czyli kogo ? Panią Jadzie co robi obchody na kurniku czy może Oksanę co robi na sortowni ? - Pytanie retoryczne. Smile
Jeśli chcesz wiedzieć to pewne decyzje muszą zostać przez prezesa podjęte "osobiście". A uwierz mi, on aktualnie ma poważny ból głowy - jaki każdy by miał w jego sytuacji.
Co do wielkich co wpadają do Zakopca, widzę że jednak mało ich znasz tylko 3 inicjały nazwisk. Razz

Pozdrawiam

Miodu nie pije, tylko PORTO Smile
Jest jeszcze dział handlowy Razz
No jak to- podobno nie jeżdżą tam producenci Razz
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 21:30 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas również kontrole.
Powrót do góry
ferma1

PostWysłany: 21:22 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thunder13 napisał:
Demiurg napisał:

Pozdrawiam

Zakopiec, zakopcem. Ale musi być coś na rzeczy skoro zaczęli się czepiać producentów z mojego regionu o badania jaj dot. substancji niepożądanych (tj. antybiotyki, mączki, etc). Był spokój, teraz dostali z tym sraczki (tak jak przed wypływem każdej jednej afery z tego co można zaobserwować). Teraz jest jeszcze cicho, ale jak to wypłynie szerzej to będzie mała masakra i powtórka z rozrywki sprzed 2 lat....

Masz rację dostali sraczkę u nas również. Niedawno pobierali nam próby na substancje niedozwolone w jajach i salmonellę na jajach. To wszystko po tych ostatnich akcjach.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 21:21 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ceny ceny ceny do góry a wy piep.... o Zakopanem
Powrót do góry
thunder13

PostWysłany: 20:44 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:

Pozdrawiam

Zakopiec, zakopcem. Ale musi być coś na rzeczy skoro zaczęli się czepiać producentów z mojego regionu o badania jaj dot. substancji niepożądanych (tj. antybiotyki, mączki, etc). Był spokój, teraz dostali z tym sraczki (tak jak przed wypływem każdej jednej afery z tego co można zaobserwować). Teraz jest jeszcze cicho, ale jak to wypłynie szerzej to będzie mała masakra i powtórka z rozrywki sprzed 2 lat....
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 19:54 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam
Powrót do góry
jajeczny

PostWysłany: 15:04 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest cenanienaceny napisał:
Fajne to forum Rolling Eyes

Lepsze niż facebook. Brakuje tylko like'ów i edycji postów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jest cenanienaceny

PostWysłany: 10:50 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne to forum Rolling Eyes
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 09:11 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jajczorek napisał:
misio wszystko wie pan W dzieli się z nim informacjami Rolling Eyes ba jeszcze swoimi planami Laughing Laughing Laughing …………………..
Co do Zakopca tam już nie jeżdzą hodowcy tam są sami handlarze i przedstawiciele .

Taaak ? Ciekawe. Byłeś w weekend ?
Ja znam przynajmniej kilku prod. do 100tys którzy byli, więc Twoja teoria chyba jest błędna.
Czyżby następny "podobno", "słyszałem" ?

Co do W. - mam lepsze źródła w wielu kwestiach niż prezes, który wszystkim nie może się zajmować. Taka mała dygresja.
Powrót do góry
misio8

PostWysłany: 09:05 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
misio8 napisał:
Coś pięknego- słyszałem ze inni słyszeli. A ja słyszałem, ze tam gdzie wielka kasa to ludzi tylko krew zalewa i chcieliby jak kolega pisze wyzej i jeszcze słyszałem, ze jak wielka kasa to krew zalewa ze można więcej załatwić niż jak jej brak.

Pan W, M czy K jeżdżą do Zakopca ? Czy tylko mali chcący sie dowartościować i podpowiadać sobie historyjki 😁?

To ja może przypomnę, żeby nikt na forum nie zapomniał- misio obraca się tylko i wyłącznie w towarzystwie "najważniejszych graczy" na rynku, a wiadomości, które nam tu przekazuje zawsze pochodzą z "pierwszej ręki" lub z "samej góry" (cokolwiek by to nie znaczyło).

Oj widać syndrom zazdrości.
Nie, nie obracam się tylko wśród największych, ale nie opieram swojej wiedzy i informacji o teorie wyssane z palca pt. "słyszałem", "ktoś powiedział" a już na pewno nie wyciągam wniosków o informacje przekazane przez producenta co ma 6 tys kur i myśli, że zjadł zęby na produkcji i wie co się dzieje na rynku.
Prawda jest jednak brutalna- g. wie, g. widział, słyszy to co mu powie jeden czy drugi odbiorca, albo Pani na cukierni, albo sąsiad co ma 20 tys., ewentualnie pojedzie do Zakopca się podbudować w podobnym sobie kręgu zjadaczy zębów i pasz i wreszcie będzie mógł pisać mądrości na forum.

Poza tym, ktoś wcześniej pisał, że u W. wszystko w porządku i nie ma problemu bo byłoby 0,34 za L Very Happy

Tacy się teraz mądrzą i oddają L po 0,22 gdzie na zachodzie bez problemu 0,25 + transport. Ciekawe yoyo do których należysz ?

P.S.
Może 5% czytających lub piszących na forum to są znaczący gracze obojętnie czy pośrednicy czy producenci. Reszta- no cóż Very Happy
Powrót do góry
Jajczorek

PostWysłany: 07:51 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio wszystko wie pan W dzieli się z nim informacjami Rolling Eyes ba jeszcze swoimi planami Laughing Laughing Laughing …………………..
Co do Zakopca tam już nie jeżdzą hodowcy tam są sami handlarze i przedstawiciele .
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 06:49 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:
Coś pięknego- słyszałem ze inni słyszeli. A ja słyszałem, ze tam gdzie wielka kasa to ludzi tylko krew zalewa i chcieliby jak kolega pisze wyzej i jeszcze słyszałem, ze jak wielka kasa to krew zalewa ze można więcej załatwić niż jak jej brak.

Pan W, M czy K jeżdżą do Zakopca ? Czy tylko mali chcący sie dowartościować i podpowiadać sobie historyjki 😁?

To ja może przypomnę, żeby nikt na forum nie zapomniał- misio obraca się tylko i wyłącznie w towarzystwie "najważniejszych graczy" na rynku, a wiadomości, które nam tu przekazuje zawsze pochodzą z "pierwszej ręki" lub z "samej góry" (cokolwiek by to nie znaczyło).
Powrót do góry
jajeczny

PostWysłany: 05:35 Wto 4 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

misio8 napisał:

Ależ odpowiedź jest oczywista... Laughing Laughing Laughing . Sam sielanka tego kraju. Wzór przedsiębiorczości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
misio8

PostWysłany: 19:29 Pon 3 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fRYDERYK napisał:
Z tego cłyszałem w Zakopcu to jest duza zmiana nastawienia weterynarii do W. Kiedys różne problemy dawało sie rozwiazac. Teraz nie głównie dlatego, ze mimo że W. dostal w 2017 ogromne pieniadze od SP za Salke to wniosl sprawe do sądu o jeszcze wieksza kaske . I wyglada na to, ze Warszawka sie wkurzyła i wprowadzila program ZERO TOLERANCJI. No i sie zaczęło szukanie dziury w całym.

Powrót do góry
fRYDERYK

PostWysłany: 05:00 Pon 3 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego cłyszałem w Zakopcu to jest duza zmiana nastawienia weterynarii do W. Kiedys różne problemy dawało sie rozwiazac. Teraz nie głównie dlatego, ze mimo że W. dostal w 2017 ogromne pieniadze od SP za Salke to wniosl sprawe do sądu o jeszcze wieksza kaske . I wyglada na to, ze Warszawka sie wkurzyła i wprowadzila program ZERO TOLERANCJI. No i sie zaczęło szukanie dziury w całym.
Powrót do góry
jest cenanienaceny

PostWysłany: 20:46 Nie 2 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yoyo napisał:
Problemy Pana W. były do przewidzenia, bo prędzej czy później u KAŻDEGO hodowcy znajdą salmonellę- jak nie w gó.nach, to w wymazach z podłogi. A mówimy tu o nim tylko dlatego, że jest największym producentem na naszym rynku.
https://kipdip.org.pl/pl/monitoring-w-stadach-drobiu

Natomiast przy mączce w paszy nie ma "dużych argumentów na stole". Jest za to nakaz natychmiastowej utylizacji stada i towaru. I bardzo dobrze.

Nie jestem przeciwnikiem mączki w paszy, ale jestem ZDECYDOWANYM przeciwnikiem nierównej konkurencji. Jeśli nie wolno jej stosować- to nie wolno tego robić NIKOMU.
Koszty produkcji jajka przy stosowaniu mączki są nieporównywalnie niższe niż przy stosowaniu białka sojowego. Nie może być na rynku równych i równiejszych.

👍👍👍
Powrót do góry
Yoyo

PostWysłany: 20:24 Nie 2 Cze 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy Pana W. były do przewidzenia, bo prędzej czy później u KAŻDEGO hodowcy znajdą salmonellę- jak nie w gó.nach, to w wymazach z podłogi. A mówimy tu o nim tylko dlatego, że jest największym producentem na naszym rynku.
https://kipdip.org.pl/pl/monitoring-w-stadach-drobiu

Natomiast przy mączce w paszy nie ma "dużych argumentów na stole". Jest za to nakaz natychmiastowej utylizacji stada i towaru. I bardzo dobrze.

Nie jestem przeciwnikiem mączki w paszy, ale jestem ZDECYDOWANYM przeciwnikiem nierównej konkurencji. Jeśli nie wolno jej stosować- to nie wolno tego robić NIKOMU.
Koszty produkcji jajka przy stosowaniu mączki są nieporównywalnie niższe niż przy stosowaniu białka sojowego. Nie może być na rynku równych i równiejszych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 1307, 1308, 1309  Następny
Strona 18 z 1309

Skocz do: