Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 13:44 Czw 27 Cze 2019

skup królików w Czechach
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koko

PostWysłany: 19:16 Nie 25 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć WAM!Czy tu nie ma FORUM na temat hodowli KRÓLI????????????? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
paul

PostWysłany: 19:54 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli ktos chciałby sie zajac profesjonalną hodowlą królików mięsnych to proponuję zajrzec na stronke www.polrabbit.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karol P

PostWysłany: 11:42 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koko napisał:
witam miłosników Króli.To moze założyć jakąś grupe hodowców i negocjować ceny?

Zartujesz sobie ?? Namnożymy króli i bedziemy je trzymać bo nikt nie chce oddawać za darmoche a kupować po takich cenach jak byśmy chcieli to żadna ubojnia się nie kwapi. Już to przerabiałem nie chciałem oddawać króli po cenie proponowanej przez Animex to miałem pełne klatki i zamrażarke Crying or Very sad . To nie jest takie chop siup. Ostatnio proponują coś koło 3,5 za kg teraz może nawet mniej bo już chwile nie dzwoniłem. Przecież to parodia. Żeby król był rentowny to conajmniej 6/kg. A tyle nikt ci nie da. Teraz hoduje tylko francuskie srebrzyste. Ciekawi mnie tylko kto bedzie nastepny po hodowcach króli świń i bydła opasowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
koko

PostWysłany: 10:58 Sro 21 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam miłosników Króli.To moze założyć jakąś grupe hodowców i negocjować ceny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grażyna

PostWysłany: 06:27 Nie 18 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol P napisał:
Grażyna napisał:

Brzydki ten Twój ryj ,ale kochany.dzięki

Kto ma ryj to ma. A jak się emblemat nie widzi to czytaj nie patrząc na niego 8)

ok , zatem jesteś tylko kochany.Dziękuję
Powrót do góry
Karol P

PostWysłany: 14:30 Sob 17 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grażyna napisał:

Kto ma ryj to ma. A jak się emblemat nie widzi to czytaj nie patrząc na niego Cool
Powrót do góry
Grażyna

PostWysłany: 13:45 Sob 17 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol P napisał:
Grażyna napisał:
Jeśli to możliwe prosiłabym też o namiary na tę firmę .Jeśli byłbyś tak miły proszę napisz co robisz ze skórkami ? dopiero przygotowuję sie do hodowli i zbieram informacje o zbycie -wiem ,że u nas skupowane są skórki ale ...zbyt dużo tego ale

Zakopuje w ziemi nie chce mi sie bawic w garbowanie wyprawianie bo na skupie daja psie pieniadze
Odnośnie namiaru na firme to sprawdz sobie PM

Powrót do góry
Karol P

PostWysłany: 09:54 Sob 17 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grażyna napisał:
Jeśli to możliwe prosiłabym też o namiary na tę firmę .Jeśli byłbyś tak miły proszę napisz co robisz ze skórkami ? dopiero przygotowuję sie do hodowli i zbieram informacje o zbycie -wiem ,że u nas skupowane są skórki ale ...zbyt dużo tego ale

Zakopuje w ziemi nie chce mi sie bawic w garbowanie wyprawianie bo na skupie daja psie pieniadze
Odnośnie namiaru na firme to sprawdz sobie PM
Powrót do góry
Grażyna

PostWysłany: 07:06 Sob 17 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karol P napisał:
gutekaa napisał:
Karol może podasz mi jakieś namiary na tych czechów?

A najpierw napisz mi ile hodujesz królików i jaką ilość królików rzeźnych mogłbyś odstawić co miesiąc ?? Wiedz tylko że oni skupują tylko rasy mięsne i obowiązkowo z białym futerkiem, waga królika musi przekraczać 2,8 kg ale nie więcej jak 3,5 kg. Jeśli sam jesteś w stanie wyprodukować około 500 szt rzeźnych co miesiąc masz szanse sam podpisać umowe jeśli nie to trzeba podpisać z kimś kto już taką umowe ma na dostawy. Reszta na pm

Powrót do góry
Karol P

PostWysłany: 06:22 Pon 2 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gutekaa napisał:

A najpierw napisz mi ile hodujesz królików i jaką ilość królików rzeźnych mogłbyś odstawić co miesiąc ?? Wiedz tylko że oni skupują tylko rasy mięsne i obowiązkowo z białym futerkiem, waga królika musi przekraczać 2,8 kg ale nie więcej jak 3,5 kg. Jeśli sam jesteś w stanie wyprodukować około 500 szt rzeźnych co miesiąc masz szanse sam podpisać umowe jeśli nie to trzeba podpisać z kimś kto już taką umowe ma na dostawy. Reszta na pm
Powrót do góry
gutekaa

PostWysłany: 16:07 Nie 1 Lip 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Karol P

PostWysłany: 17:55 Wto 12 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze napisac sprostowanie bo juz dawno nie gadalem ze znajomymi z Polski i niestety cena królików sprzedawanych do Czech spadła ( przesycenie rynku ) i to znacznie Teraz proponuja okolo 1.35 euro czyli takie same grosze jak u nas tyle tylko ze tam podpisujesz umowe i kasa jest pewna
Powrót do góry
Karol P

PostWysłany: 00:08 Pon 11 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja hoduje w tej chwili srokacze niemieckie nowozelandy termondy i francuskie srebrzyste nie narzekam lubie to a w niedalekiej przyszlosci mam zamiar zainwestowac w to i rozwinac hodowle tak na oko na jakies 1000 sztuk w cyklu produkcyjnym
Powrót do góry
Ukasz52

PostWysłany: 21:24 Nie 10 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys bawiłem sie w króliki belgi i francuskie srebrzyste ale brak czasu i kasa niewielka..nawet na wystawy jeździłem heh ale zabawa w zwiazku KCHZ to dla emerytów.. Laughing heh placa po 12? niezle to juz sie oplaca 4 lata temu to po 6-7 niebylo chetnych...
Powrót do góry
Karol P

PostWysłany: 19:24 Nie 10 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjeżdzają raz w miesiacu i biora tyle ile im sie da płacą po 12 zl za kg kupuja tylko rasy miesne ale tylko z bialym futerkiem ( nowozeland, kalifornia, termond, popielnianski, dunski ) najlepszym rozwiazaniem jest opracowanie wlasnej krzyżówki która szybko przybiera na wadze ( samcem popielnianskim kryc termondy i kalifornie, albo kalifornia nowozelandy) niestety o dunskiej nic nie powiem bo nie mam dostepu do tej rasy choc usilnie poszukuje jej
Powrót do góry
marrcin

PostWysłany: 00:37 Nie 11 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dużo masz tych królików Question ja mam taka przydomową chodowle i sprzedaje po wybiciu między znajomych po 22zł za kilogram, waga od 2 do 3,5 kg i spokojnie ok 20 do 30 sztuk miesięcznie mógłbym sprzedać, jest zawsze pare złotych co nie? Very Happy
Powrót do góry
gwazdacz

PostWysłany: 14:54 Czw 8 Mar 2007    Temat postu: skup królików w Czechach Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś sie nie orientuje , gdzie mozna sprzedać króliki w Czechach, słyszałem że pewna firma przyjeżdża do Polski i odbiera od hodowców prosto z farmy. Ile ta firma płaci za kilogram obecnie, wiem jeszcze jedno, skupuja jedynie rasy typowo miesne.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: