Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:42 Sro 3 Cze 2020

Niepełnosprawny rolnik - refundacja składki KRUS z PFRON-u.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
millena86

PostWysłany: 15:10 Pią 24 Sie 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieaktualne, dziś dostałam pieniążki:) Chyba przez te kilka lat zmieniła się jednak jakość usług:) Jeśli ktoś tu jeszcze zagląda to poproszę o inf. ile czeka się na hasło i login.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
millena86

PostWysłany: 13:07 Pią 24 Sie 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat sprzed lat, ale ponieważ nigdzie w sieci nie znalazłam podobnego, chciałabym odświeżyć i zapytać czy w koncu uzyskali Państwo refundację składek i po jakim czasie? Złożyłam wniosek 2 tygodnie temu, na razie bez odzewu... Pozdrawiam
Powrót do góry
marek77

PostWysłany: 15:51 Wto 19 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja złożyłem wniosek w pefronie, ale z tym składaniem wniosków to jest jedna wielka tragedia, zrobili to tak aby tego po prostu nie zrozumieć, trzeba się doczytywać w ustawach... w ogóle nie mam słów... a piszą że rolnicy nie chcą... co za radziecka propaganda

znalasłem coś takiego:
http://www.pfron.org.pl/portal/pl/61/71/Termin_rodzaj_oraz_forma_skladnia_dokumentow_do_Funduszu_w_sprawie_refundacji_sk.html

nie dość że widać strona ma błędy w treści to nie chciało im się dodać linków do tych dokumentów:

ja znalazłem to:
Wn-U cz. I - http://www.mpips.gov.pl/userfiles/File/BON/akty%20prawne/rozporzadzenia/skladki/1.WN-u.pdf

Wn-U cz. II - http://www.mpips.gov.pl/userfiles/File/BON/akty%20prawne/rozporzadzenia/skladki/1a.INF-U-2.pdf

INF-U-A - http://www.mpips.gov.pl/userfiles/File/BON/akty%20prawne/rozporzadzenia/skladki/4.INF-U-A.pdf

jedna wielka tragedia, przecież ja nie będę tego wszytkiego składał... oni specjalnie tak zrobili aby nikomu się nie chciało
Powrót do góry
ania47

PostWysłany: 13:42 Wto 12 Sie 2008    Temat postu: refundacja KRUS-u Odpowiedz z cytatem

mam pytanie...czy komukolwiek z niepełnosprawnych rolników udało się zarejestrować w PFROM w W-wie i odzyskać refundację składki? Ja składałam w styczniu papiery, w kwietniu wysłałam uzupełnienie, o które mnie poproszono, a teraz dowiedziałam się, że nawet nie zostałam zarejestrowana i nie posiadam nr, bez którego nie można starać się o zwrot składki, podano mi nr telefonu, ale nie można się z SOD-em połączyć.Jeśli wiecie coś na ten temat to proszę dać znać jak odzyskać obiecane pieniądze...
Powrót do góry
hexe

PostWysłany: 08:53 Wto 8 Lip 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zarejestrowaniu się, rolnik co kwartał składa pan w PFRON wniosek o wypłatę refundacji składek za dany kwartał. Wniosek należy złożyć do 20 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym opłacone zostały składki (np. do 20 lutego za l kwartał, po terminowym, czyli do 31 stycznia opłaceniu składek w KRUS).
Ponieważ należy się zarejestrować 30 dni przed złożeniem pierwszego wniosku o refundację, jeśli w najbliższych dniach nie zmienią się przepisy, osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, nie mają szans na refundację składek za I kwartał.

Dodatkowe informacje i druki do pobrania na stronie internetowej PFRON
Powrót do góry
kamikaze

PostWysłany: 11:52 Sro 20 Lut 2008    Temat postu: Niepełnosprawny rolnik - refundacja składki KRUS z PFRON-u. Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zapytać czy któs stara się o refundację składki krus już za pierwszy kwartał?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: