Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

A CO DO POMPKI ZASILAJąCEJ JEśLI JEST SPRAWNA MóWIł MI TO MECHSANIK I SPRAWDZAłEM JAK ZAPALISZ TRAKTYO I ODKRęCISZ to do pompowania to powinno pójść do góry i tak misię też robi wiec pisze co wiem fakt nie próbowałem czy mi z butelki zaciągnie paliwo no ale wiesz
Powiem ci inaczej ....... poprostu Ci się zapowietrza ........... coś jest nieszczelne ............ a ja dalej będę się upierał przy zaworku .........

 

 

no ale zaworek zwrotny nówke założyłem i zadnej poprawy chyba ze tobie chodzi o coś innego bo już sięcałkiem pogubiłem :)javascript:emoticon(':oops:')

Embarassedjavascript:emoticon(':oops:')

Embarassed

O ile mnie pamieć nie myli drugi jest przy pompie wtryskowej ........ albo przy filtrach sprawdź to ......... traci ciśn w układzie i tyle ....... ale ja zapali to pracuje normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już pookręci z 30 sek albo i wiecej czaqsami mniej to potem chodzi elegancko ja wymieniłem zawór zwrotny co jest za wtryskami co idzie paliwo prosto do baku nawet niewiem czy jest inny jakiś javascript:emoticon(':oops:')

Embarassed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak już pookręci z 30 sek albo i wiecej czaqsami mniej to potem chodzi elegancko ja wymieniłem zawór zwrotny co jest za wtryskami co idzie paliwo prosto do baku nawet niewiem czy jest inny jakiś javascript:emoticon(':oops:')

Embarassed

jest ....... i to przy pompie wtryskowej ...... zobaczę jutro to ci podpowiem , akurat tego silnika i układu zasilania na pamięć nie znam .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ jest ....... i to przy pompie wtryskowej ...... zobaczę jutro to ci podpowiem , akurat tego silnika i układu zasilania na pamięć nie znam .........

 

to super ciesze sie:) i czekam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przełóż mi to na polski! SPADAJ DZIADU
Oki. Zapomniałeś już młody Dziadku, że internet nie jest anonimowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przełóż mi to na polski! SPADAJ DZIADU
Oki. Zapomniałeś już młody Dziadku, że internet nie jest anonimowy?

 

a co to grozba burzysz sie chłopie niewaidomo o co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przełóż mi to na polski! SPADAJ DZIADU
Oki. Zapomniałeś już młody Dziadku, że internet nie jest anonimowy?

 

a co to grozba burzysz sie chłopie niewaidomo o co

Faktycznie, o co ja się burzę? Pokolenie mutantów nie wiele rozumie.I tak cięnamierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekary Śląskie są trochę daleko. Już byś chłoptasiu robił w pampersa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piekary Śląskie są trochę daleko. Już byś chłoptasiu robił w pampersa.
Groźby też są karalne ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piekary Śląskie są trochę daleko. Już byś chłoptasiu robił w pampersa.

 

 

 

co to ma być mam płakać smiać sie czy co mam robić masz pecha piekary to jeszcze daleko mam do nich jakieś 70 km wiec wiesz spływaj a takie grożby to se możesz wackowi swemu zacnemu przekazać

javascript:emoticon(':lol:')

Laughing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek może wykorzystasz swoje talenta i sprawdzisz skąd jest Prowokator, będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Janek może wykorzystasz swoje talenta i sprawdzisz skąd jest Prowokator, będę wdzięczny.

 

chcesz wymierzyć sprawiedliwość?

czyli jutro trzeba uważnie wiadomości oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymierzał sprawiedliwości, chętnie bym porozmawiał z jego szefem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to ma być mam płakać smiać sie czy co mam robić masz pecha piekary to jeszcze daleko mam do nich jakieś 70 km wiec wiesz spływaj a takie grożby to se możesz wackowi swemu zacnemu przekazać

Widzę, że dalej nic nie zrozumiałeś.

Groźby też są karalne ........
Przecież ja nikomu nie grożę, pomyliłem się nawet o 62km. Widzisz niektórym trzeba czasem coś uzmysłowić, np. wartość polskiego rolnika, który jest tego wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem fako co ty chcesz zrobić no tak szpan na wsi w sumie kim ty to nie jesteś potrafisz namierzać i wogóle może jeszcze mi pogrozisz weż lepiej zagraj se w pasjansa to jest forum o ciagniku a ty to u tylko pajaca dobrze umisz zgrywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurna co kto ma jaki problem ze sprzętem to zaraz ma problem nie ze sprzętem ale z kimś..... Możecie założyć nowy temat kłótnie albo się uspokoić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ jest ....... i to przy pompie wtryskowej ...... zobaczę jutro to ci podpowiem , akurat tego silnika i układu zasilania na pamięć nie znam .........

 

to super ciesze sie:) i czekam:)

Słuchaj uważnie bo dwa razy powtarzałl nie będę Z pompy wtryskowej a konkretnie ( głowiczki ) od strony regulatora obrotów wychodzi rurka i łączy się dalej z przewodem przelewowym od wtryskiwaczy. Ta rurka jest wkręcona w głowiczkę za pomocą śruby. TA śruba zawiera w środku sprężynkę i śruta ......... proszę sprawdź to być może pod śruta wszedł syf albo pękła owa sprężynka ......... Jezeli twierdzisz zę zaworki w pompce zasilającej są ok to innej przyczyny poza tą o której wspominam nie widzę ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem fako co ty chcesz zrobić no tak szpan na wsi w sumie kim ty to nie jesteś potrafisz namierzać i wogóle może jeszcze mi pogrozisz weż lepiej zagraj se w pasjansa to jest forum o ciagniku a ty to u tylko pajaca dobrze umisz zgrywać
Przetłumacz na polski, i z dużej litery proszę jak do mnie mówisz. Nie pamiętam żebyśmy razem patelnie ciągali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem fako co ty chcesz zrobić no tak szpan na wsi w sumie kim ty to nie jesteś potrafisz namierzać i wogóle może jeszcze mi pogrozisz weż lepiej zagraj se w pasjansa to jest forum o ciagniku a ty to u tylko pajaca dobrze umisz zgrywać
Przetłumacz na polski, i z dużej litery proszę jak do mnie mówisz. Nie pamiętam żebyśmy razem patelnie ciągali.
A może razem chodziliście na tyki do fasoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale cicho jak po śmierci organisty.

Zamiast sie kłucić wzieli się do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam skrzynie biegów do c 360 . Do naprawy ma obejmę wałka biegu wstecznego. Tanio. tel. 603210390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe cicho jak po śmierci organistyu powiadacie no widzicie wypekał a ja chciałbym powrócić do pytania o o ponach jakie macie doświadczenia z oponami 16.9 zamiast 14,9 bo ostatnio zbluzgał mnie ten (słowo zostało usunięte) mam nadzieje ze dorósł i sie niebedzie już odzywał|:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...