Skocz do zawartości
malnika

kredyt KZ w banku spoldzielczym

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

niedlugo skladam papiery do banku spoldzielczego.

Interesuje mnie kredyt preferencyjny, linia KZ.

Z tego co wiem w BGZ bardzo ciezko dostac w banku spoldzielczym (SGB) duzo latwiej, ale jesli nie jestem klientem tego banku a kredyt biore w zupelnie innym wojewodztwie niz mieszkam to czy bede klopoty z dostaniem takiego kredytu?

cos w banku marudzili ze nie mam tam gospodarstwa i nie mieszkam tam i bedzie ciezko.

Z tym ze tu gdzie mieszkam w SGB mowili mi ze za daleko leza grunty i mam starac sie o kredyt w banku najblizej tych gruntow. a w tym banku mowia ze tam gdzie mieszkam i kolo zamkniete :/

 

Czy moze sa jakies kredyty inneoprocz linii KZ ktore latwiej dostac w banku spoldzielczym lub w BGZ czy zawsze robia problemy ?

 

zdolnosc i zabezpieczenie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki co to agencja nie podpisała umów na kredyty i nie ma w tejj chwili dostępnych kredytów preferencyjnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie ma chętnych do dopłacania rolnikom z publicznego grosza, nie ma się czego dziwić...

 

Jeżeli znajdą się na to pieniądze unijne, to rzecz się uda... ale jeżeli ma do tego dopłacić polski podatnik - to nikt się nie odważy... i nici z kredytów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w banku spoldzielczym powiedzieli mi ze maja przyznane limity i takich kredytow caly czas udzielaja.

 

a znajomy powiedzial mi ze slyszal w radio reklame ze BGZ udziela kredytow na zakup gruntow rolnych do miliona zlotych w jeden dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednym dniem to przesada. Ja mam dobrą opinie w BGŻ i załatwiają mnie szybko i mało papierów ale jak kilka lat temu brałem pierwszy kredyt u nich to był horror. Teraz nawet przy pomostowym na SPO mieli niższe prowizje i odsetki niż Spółdzielczy miejscowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mozna sie edowiedziec czy i kiedy beda dostepne srodki na kredyty z linii KZ?

 

bo jak teraz ludzie maja podpisywac umowy przedwstepone w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...