Skocz do zawartości
Gość Hipek

Buhaje HF - opinie o firmach rozprowadzających nasienie

Rekomendowane odpowiedzi

Bo mają takich ins, którzy albo nie mają nasienia, którym by się chciało zacielić daną krowę, albo "przez przypadek" wezmą inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwonisz do firmy zamawiasz nasienie i przysyłaja a inseminator ma robic shiuzy pobierają za ta operacje 7,5 za kazda porcje\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , teraz jest ostra konkurencja i firmy walczą o klienta . Inseminator jest wizytówka firmy i powinien pozyskiwać klienta a nie zniechęcać go . Kiedy zamawiam nasienie to dzwonię do SHUZUu i mówię który inseminator ma je dostać i ten je dostaje . W ubiegłym roku zamówione nasienie dotarło do mnie po czasie i w dodatku uszkodzone , okazało sie że były byki o tym samym imieniu a nikt nie sprawdził rasy . Nasienie było kilka razy przerzucane od jednego inseminatora do drugiego i prawdopodobnie zostało rozmrożone . Mój inseminator postawił wszystkich na nogi i doszedł co się stało . W moim imieniu złożył reklamację i dopilnował żeby ją uznali . Są i tacy inseminatorzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni. inseminatorzy też Ja przynajmniej mam wetów spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma już córki buhaja Argon z Łowicza po drugim wycieleniu, a jeśli tak to jak wyglądają u nich wymiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałam katalog z firmy PPGI-Pierwsza Polska Grupa Inseminacyjna..oferta wydaje sie interesujaca, byczki z czołówki swiatowej!!Odwiedziłam stronke internetowa www.ppgi.pl..dajcie znac jak cos wiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hurtowe ( dla inseminatorów) ceny w ppgi i konradzie dla podstawowych byków to od 10 do 15 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nadawał by się byk BBB do krowy która jest bardzo tłusta nie rasowa daje mało mleka i dużo żre . Czy ten byk jest za duży do takich krów i czy byki BBB mają łatwe czy trudne porody proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasa BBB raczej jest znana z trudnych porodów ale wybierając odpowiedniego byka BBB który ma łatwiejsze porody to nie powinno być większych problemów. Mix ze zwykłą krową charakteryzuje się ładnymi przyrostami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...