Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:35 Wto 20 Kwi 2021

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 2601, 2602, 2603  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leon330

PostWysłany: 07:52 Wto 14 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Treści jakiej? Wiesz, że to posłuży za papier toaletowy tam gdzie chcesz to wysłać?
Jesteśmy w apogeum kwietniowego wysypu. Jak tam ceny? Wiem , że sporo jest kur gruuubo ponad 3.5kg których nie ma kto wziąść....
ja jestem w 90 procentach pewny że to będzie grochem o ścianę ale bez walki poddać się nie chce...w tym momencie oczywiście nie chodzi mi o wywody o mechanizmach bilansującyxh rynek, o cenach gwarantowanych itd itp w tej sytuacji chodzi mi o to aby ruszyć temat tarczy pomocowej dla hodowców abstrahując już od tego kto jaką nadprodukcję zrobił i ile.kurników wybudował ale kredyt preferencyjny niskoprocentowy to chyba nie jest wygórowana prośba...jeśli ktoś zatrzyma produkcję w tym momencie to i tak dalej będzie generował straty bo wakacje kredytowe to totalna ściema i kłamstwo medialne, nie ma czegoś takiego jak odroczenie raty on-line albo jednym wnioskiem, wnioski o wakacje kredytowe są tak samo rozpatrywane jak wnioski kredytowe, to jest stos biurokracji i oczekiwanie na decyzję, a my nie mamy czasu na czekanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 07:47 Wto 14 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ceny to było pytanie z ciekawości.Nie drwina.
P.S Leoś, szkoda prądu
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 07:41 Wto 14 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

leon330 napisał:
Ja wiem, że to co powiem może odbić się szerokim echem bo na forum rolniczym woli się o przekonaniach religijnych rozmawiać niż o tym co dla nas przyziemne ale wpadłem na pomysł stworzenia takiego ogólnego pisma dla wszystkich aby zaoszczędzić innym czasu związanego z pisaniem czegoś treściwego, mianowicie ja podałbym swojego maila, następnie na mojego maila będziecie mi wysyłać wiadomość o treści Pismo a ja będę do was odsyłał gotowe pismo które będzie trzeba tylko podpisac, zaadresować i wysłać, wysłać przede wszystkim na wspólną ale i gdzie tylko wpadnie nam do głowy...pytanie...przygotować takie pismo? Czy znajdzie się jakiś chętny aby to później wysłać?
zresztą nie będę czekał na opinie i podaje adres swojej poczty madziula0912@o2.pl
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 07:38 Wto 14 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treści jakiej? Wiesz, że to posłuży za papier toaletowy tam gdzie chcesz to wysłać?
Jesteśmy w apogeum kwietniowego wysypu. Jak tam ceny? Wiem , że sporo jest kur gruuubo ponad 3.5kg których nie ma kto wziąść....
Powrót do góry
leon330

PostWysłany: 07:30 Wto 14 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że to co powiem może odbić się szerokim echem bo na forum rolniczym woli się o przekonaniach religijnych rozmawiać niż o tym co dla nas przyziemne ale wpadłem na pomysł stworzenia takiego ogólnego pisma dla wszystkich aby zaoszczędzić innym czasu związanego z pisaniem czegoś treściwego, mianowicie ja podałbym swojego maila, następnie na mojego maila będziecie mi wysyłać wiadomość o treści Pismo a ja będę do was odsyłał gotowe pismo które będzie trzeba tylko podpisac, zaadresować i wysłać, wysłać przede wszystkim na wspólną ale i gdzie tylko wpadnie nam do głowy...pytanie...przygotować takie pismo? Czy znajdzie się jakiś chętny aby to później wysłać?
Powrót do góry
Tesciu

PostWysłany: 05:55 Wto 14 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4,5kg masakra Sad

Jak Panowie u Was lub znajomych z odbiorem, cena, przesunięciami?

Ktoś może pochwalić swoją ubojnie a inna przekreślić ?

Jest naprawdę ciężko a po tylu latach nie mam pomysłu na dobre słowo, kiedyś będzie lepiej ..to takie prostackie
Powrót do góry
polikarp89

PostWysłany: 18:14 Pon 13 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądam olx i natrafiłem na ogłoszenie sprzedaży 8 tyg. kury z fermy w wadze do 4,5 kg (podkarpackie). Współczucia dla właściciela ....
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 11:03 Pon 13 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
SOYA LOBBY - to ramach filozofii Very Happy

De Heus od dwóch lat zastosował dodatek zwierzęcy do pasz typu standard i Qs.
Przedtem niczego w składzie pasz takiego jak tluszcz zwierzęcy z drobiu i wieprzowy nie można było się doczytać.
Jako , że wyniki produkcyjne są nie zmienione ,to jednak co jakości kurczaka jest wiele do powiedzenia.
Niech mi nikt nie powie że to nieistotne produkować produkt ładnie wyglądający lecz niesmaczny . Ekonomista zapyta nie weterynarz jaki to ma to wpływ na wielkość popytu.
Odpowiem od sie klienta oszukać można tylko raz. Raz nabrany więcej nie kupi. Jednym słowem od strony kuchni mięso owe po prostu śmierdzi.
Jeszcze pytanie: "tluszcz zwierzęcy "a gdzie indziej napisane "dodatek zwierzęcy "nasuwa na myśl co to za materia w końcu jest wmielona.
Powrót do góry
Agroleń

PostWysłany: 11:02 Pon 13 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:

De Heus od dwóch lat zastosował dodatek zwierzęcy do pasz typu standard i Qs.
Przedtem niczego w składzie pasz takiego jak tluszcz zwierzęcy z drobiu i wieprzowy nie można było się doczytać.
Jako , że wyniki produkcyjne są nie zmienione ,to jednak co jakości kurczaka jest wiele do powiedzenia.
Niech mi nikt nie powie że to nieistotne produkować produkt ładnie wyglądający lecz niesmaczny . Ekonomista zapyta nie weterynarz jaki to ma to wpływ na wielkość popytu.
Odpowiem od sie klienta oszukać można tylko raz. Raz nabrany więcej nie kupi. Jednym słowem od strony kuchni mięso owe po prostu śmierdzi.
Jeszcze pytanie: "tluszcz zwierzęcy "a gdzie indziej napisane "dodatek zwierzęcy "nasuwa na myśl co to za materia w końcu jest wmielona.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 09:04 Pon 13 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
s69
Moderator

PostWysłany: 19:09 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest temat cena brojlera i raczej w tym kierunku czytający spodziewają się wypowiedzi a nie o przekonaniach religijnych.

Jak chcecie pofilozofować to proszę odnieść się np do dopuszczenia mączki co to jest jak Yeti. Niby wszyscy wiedzą że istnieje ale nikt z tym się jeszcze nie zmierzył w UE.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 17:32 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 coś dzisiaj piłeś? Czy ja mam napisać wielkimi , drukowanymi , czerwonymi literami czego nie akceptuję? Brak akceptacji do narzucania innym swoich przekonań religijnych , brak akceptacji do uzurpowanie sobie prawa do wyższości "mojej" , katolickiej religii nade wszystko , brak akceptacji do publicznych obrządków religijnych .... to jest moje chore ego???? Co z Wami ??? Masz czelność pisać mi o empatii, pokorze, skromności??? Powiedz to rydzykowi, głódziowi, jędraszewskiemu i wielu innym . Przy okazji pokaż ich posiadłości , samochody , majątki...... Pokaż pałace służące za plebanie , pokaż Licheń... Noż kuka wodna ot POKORA !!! Hipokryzja to powinno być przed nazwą polskiego kościoła katolickiego. A dzisiaj jak jest? Gdzie pomoc kościoła? Owszem chcą publicznych funduszy , ale publicznie udzielić pomocy to jedynie....... Bóg zapłać! Głośno dopominają się zwiększenia liczby osób biorących udział w obrządkach religijnych , akceptują pedofilię księży ba.... oni oskarżają dzieci , że bałamucą księży !!! I ja własnie jestem przeciwko taki barbarzyństwom - chcesz się modlić rób to tak żeby innych nie urazić. Ja ze swoimi przekonaniami nie obnoszę się publicznie , niczego nie wymagam bo uważam , że to moja sporawa. I chciałbym tylko , żeby gorliwi katolicy nie wywyższali się ze swoją wiarą i nade wszystko PRZESTRZEGALI 10 PRZYKAZAŃ !!! Niewykonalne prawda? Spowiedź, pokuta ,udział w mszy i ...... czy trzeba pisać? Chyba nie bo wszyscy wiemy jak jest więc nie ośmieszaj się pisząc o miłości bliźniego w wykonaniu katolików. tyle w temacie- bez odbioru - tu się z Tobą zgodzę.
Powrót do góry
R2

PostWysłany: 16:38 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Żeldrob i to jest chyba twój największy problem twoje chore ego które nie akceptuje przede wszystkim ciebie jako zwykłego ułomnego człowieka pełnego wad które odnajduje u innych a nie u siebie.
Poszukaj słówka empatiaskromnosc pokora i spróbuj zrozumieć co to jest .
Nie trafiłeś ja jestem agnostykiem.
Modlitwa była dla części mojej rodziny dopuszczam współistnienie z osobami wierzącym . Niejednokrotnie mają wiele miłości dla ateistów i agnostyków.
Życzę ci abyś spotkał ich na swojej drodze.
Wyluzuj chłopie
Bez odbioru.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 16:29 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porawcie lepiej pampersy i sprawdźcie pasy, bo wtorek już pojutrze
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 16:09 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg czy Ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem???? Ja ksenofob??? Paradne. Napisałem , że wiara to indywidualna sprawa każdego człowieka i mi nic do tego. Toleruję każdą wiarę bo rozumiem, ze ludzie mogą mieć takie potrzeby , ale tylko wtedy kiedy nie usiłuje się społeczeństwu narzucać swoich przekonań .Nigdy nie będzie mojej akceptacji na religijną indoktrynację .I to jest własnie żałosne , że tacy jak Ty pieprzą coś o miłości bliźniego, tolerancji etc. , a tymczasem zachowują się zupełnie inaczej. Już za krzyżaków to ( i nie tylko ) przerabialiśmy - nawracanie pogan i takie tam duperele. Powtórzę to po raz kolejny - Polska to zgodnie z wolą narodu i Konstytucją w przestrzeni publicznej świecki kraj.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 15:38 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak do waszych dywagacji odnośnie wiary to mnie to gówno obchodzi . Ja wierzę w siebie .
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:36 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
Demiurg napisał:
A nie uderzało w twoją wrażliwość to, iż rządzący świętowali Hanuke publicznie ?
Chanuke pisze się przez "ch" !!!
w org tak było autokorekta pozmieniała zakończenie a na początek nie zwróciłem uwagi.
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:34 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
to może dla niewierzących inkwizycja? szafot? szubienica? Brednie? Wzorzec kulturowy bez religii to irracjonalizm wg ciebie? Ogarnij się chłopie i ze swoją religią nie wpierw...laj w życie innych , którzy mogą mieć zupełnie inny światopogląd. Jeżeli wiara w cokolwiek boga, krowę , świnię, manitou , allacha czy cokolwiek jest komuś do życia potrzebna to jego sprawa i nic mi do tego . Ale jak namolnie okazuje swoją religijność oraz usiłuje przekonywać cały świat i okolice, że jego wiara jest "wiarsza" to chyba się nazywa ... fanatyzm religijny !!! i zawsze spotka się z moją reakcją. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym czyli np. islamskim , istnieje rozdział kościoła od państwa i w świetle konstytucji jako państwo jesteśmy ŚWIECKIM tworem . Daruj wiec sobie te idiotyzmym o ksenofobii i zacofaniu !!! Śmieszne!!!
A gdzie twoja tolerancja dla innych ? Rozumiem ona jest tylko dla Ciebie i Twoich poglądów... Wspaniale ile w Tobie miłości i wyrozumiałości do innych, myślących być może i czujących inaczej. Vide definicja Ksenofoba.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 15:24 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
A nie uderzało w twoją wrażliwość to, iż rządzący świętowali Hanuke publicznie ?
Chanuke pisze się przez "ch" !!!
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 15:17 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to może dla niewierzących inkwizycja? szafot? szubienica? Brednie? Wzorzec kulturowy bez religii to irracjonalizm wg ciebie? Ogarnij się chłopie i ze swoją religią nie wpierw...laj w życie innych , którzy mogą mieć zupełnie inny światopogląd. Jeżeli wiara w cokolwiek boga, krowę , świnię, manitou , allacha czy cokolwiek jest komuś do życia potrzebna to jego sprawa i nic mi do tego . Ale jak namolnie okazuje swoją religijność oraz usiłuje przekonywać cały świat i okolice, że jego wiara jest "wiarsza" to chyba się nazywa ... fanatyzm religijny !!! i zawsze spotka się z moją reakcją. Nie jesteśmy państwem wyznaniowym czyli np. islamskim , istnieje rozdział kościoła od państwa i w świetle konstytucji jako państwo jesteśmy ŚWIECKIM tworem . Daruj wiec sobie te idiotyzmym o ksenofobii i zacofaniu !!! Śmieszne!!!
Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:14 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Demiurg

PostWysłany: 15:04 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeldrob1 napisał:
R2 napisał:
A teraz przystąpmy do śniadania.

Módlmy się. Z radością wysławiamy Ciebie, Panie Jezu Chryste, który po swoim zmartwychwstaniu ukazałeś się uczniom przy łamaniu chleba. Bądź z nami, kiedy z wdzięcznością spożywać będziemy te dary, i jak dzisiaj w braciach przyjmujemy Ciebie w gościnę, przyjmij nas jako biesiadników w Twoim królestwie. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

Spokojnych Świat wam życzę.

To , że jesteś katolikiem nie oznacza , żeby publicznie się z tym obnosić. Od tego są kościoły!!! Polacy to również ateiści ,agnostycy, innowiercy więc epatowanie swoimi przekonaniami religijnymi to zawłaszczanie publicznej przestrzeni. !!!
Bycie Polakiem to wytwór kulturowo ideowy epatowanie tym to wyraz ksenofobii i zacofania.

Proszę skończ z tymi neoliberalnymi bredniami. To już było, niesprawdzeni się i na naszych oczach właśnie umiera. Nie istnieje wzorzec kulturowy bez wyrazu religijnego. Ten francuski i bolszewicki eksperyment jak obserwujemy się nie udał.
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 14:56 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R2 napisał:
A teraz przystąpmy do śniadania.

Módlmy się. Z radością wysławiamy Ciebie, Panie Jezu Chryste, który po swoim zmartwychwstaniu ukazałeś się uczniom przy łamaniu chleba. Bądź z nami, kiedy z wdzięcznością spożywać będziemy te dary, i jak dzisiaj w braciach przyjmujemy Ciebie w gościnę, przyjmij nas jako biesiadników w Twoim królestwie. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.

Spokojnych Świat wam życzę.

To , że jesteś katolikiem nie oznacza , żeby publicznie się z tym obnosić. Od tego są kościoły!!! Polacy to również ateiści ,agnostycy, innowiercy więc epatowanie swoimi przekonaniami religijnymi to zawłaszczanie publicznej przestrzeni. !!!
Powrót do góry
Żeldrob1

PostWysłany: 14:50 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demiurg napisał:
Jeśli Włosi wyjdą z UE to za nimi Hiszpania, frau Merkel już zapowiedziała Nein! Dla kasy i dotowania ich gospodarek z budżetu Reichu. A to oznacza jedno... bankructwo, zapaść i rozpad strefy Euro itd... scenariusz już masz. Sama UE nam g. Daje liczy się tylko Schengen. Wspólny rynek. Przypominam ze od 2010 roku czy 2008 w magazynie siedzi wydrukowana Nowa Marka Niemiecka. Na to wyglada ze oni ostatnia dekadę poświęcili na wyssanie do końca czego się da z projektu Europa.
Ja pierniczę jak mozna mieć tak dyńkę zrypaną Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 14:42 Nie 12 Kwi 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Medox piłeś Question to nie pisz głupot
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 2601, 2602, 2603  Następny
Strona 286 z 2603

Skocz do: