Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:40 Sob 19 Paź 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 2210, 2211, 2212  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pool

PostWysłany: 08:34 Nie 18 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wykrwawicie ,a wykrwawimy jeśli juź .Widać źe razem z filutem jesteście najbardziej posrani ! Jeśli (słowo zostało usunięte) was wzrost produkcij, to umówcie się na spotkanie z zarządem Cedrobu i innych duźych firm i tam opowiedzcie im to ,o czym na forum piszecie po kilkanaście razy dziennie.Bo to oni zwększyli prod.o kilka tyś.proc. Ktoś kto pracował na dwóch halach przez 20 lat i dostawił trzecìą ,nie rozwalil tej branźy uwierz m i.Przestańcie nas zamęczać opetanym pisaniem bo jeszcze chwila i przestaniemy tu zaglądać.Wesołych mimo wszystko świąt !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
predator&obcy

PostWysłany: 08:14 Nie 18 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kol napisał:
tu prawdziwe jaja się odgrywają.
Dzięki, że jestem tylko przelotnie
a (słowo zostało usunięte) w sejmie nie Question
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 08:04 Nie 18 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="zablocki"]I co mądrale? jak zabłocki na mydle. Evil or Very Mad
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:20 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykrwawicie się na śmierć.Dojdzie do globalnej nadprodukcji a ceny spadną bardzo nisko i taki czas potrwa bardzo długo.To będzie długa i męcząca śmierć z upływu krwi.Zadłużycie siebie i dzieci zanim pojmiecie , że to koniec
Przykro mi.Ostrzegałem jak mogłem przez 10lat
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:14 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadchodzi zmiana układu sił na rynku drobiarskim?

Ukraiński gigant drobiarski MHP (Myronivsky Hliboproduct) ogłosił, że jego strategicznym celem jest osiągnięcie pozycji lidera w produkcji drobiu w Europie. Przez najbliższe 5 – 7 lat firma chce zwiększyć swoją roczną produkcję mięsa drobiowego z obecnych 600 tys. ton do 870 tys. ton. Tak dynamiczny wzrost produkcji będzie możliwy dzięki inwestycjom prowadzonym w zakładach koncernu w pobliżu miasta Vinnytsia.

Według ostatniego zestawienia WATTAgNet.com (ze stycznia 2016 roku) korporacja MHP była siódmą firmą drobiarską w Europie. Jednak według szacunków Krajowej Izby Producentów Drobiu i Pasz, dzięki zwiększeniu tegorocznej produkcji o około 30 tys. ton, Myronivsky Hliboproduct może zajmować już czwartą pozycję. W ostatnich dziesięciu latach produkcja MPH wzrosła o 450 proc. ze 133 tys. ton w roku 2006 do 600 tysięcy ton spodziewanych w tym roku.

Głównym kanałem zbytu rosnącej dynamicznie produkcji Myronivsky Hliboproduct ma być eksport. Już obecnie ponad 50 procent przychodów MPH stanowią przychody uzyskane ze sprzedaży eksportowej. W strukturze eksportu ukraińskiej firmy dominują kraje MENA (Bliski Wschód i północna Afryka), które odbierają 42 proc. produkcji zagranicznej Myronivskiego. Kolejni odbiorcy to kraje CIS (Wspólnota Niepodległych Państw) – 23 proc.; Unia Europejska 18 proc. oraz pozostałe kraje afrykańskie – 11 proc. Z perspektywy zainteresowań kierunkami eksportowymi deklarowanymi przez polskich producentów drobiu szczególnie imponująco wygląda obecność MPH w Azji i Afryce, gdzie polskie firmy stawiają dopiero pierwsze kroki.

W swoich strategicznych celach MHP deklaruje także przejęcie drobiowego zakładu mięsnego w Europie. Nie jest wykluczone, że będzie to któraś z polskich firm. W tym kontekście warto przypomnieć, że kilkanaście dni temu okazało się, że Ovostar – czwarty największy producent jaj w Europie – negocjuje warunki kupna dużej polskiej fermy kur nieśnych.
Powrót do góry
Tradytor

PostWysłany: 23:14 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zablocki napisał:
I co mądrale??Myslicie ze jak wstawicie 20 procent mniej ptaków to cena wzrosnie? niestety jest cos takiego jak import i to ze wsch. który tylko czeka na takie okazje!tak jak my wypieralismy tanim kurakiem innych z rynku w ue tak teraz nas wypra...a ci tak budowali to beda mieli smutny 2017 r.Zreszta i tak nic mniej nie wstawicie bo to wbrew waszej logice!!!!!Niech nadal zarabia na was przemysł spożywczy i wielce pobożni panowie od sianka w kopercie którzy namawiają was do dalszej budowy 4x 50000.....mieszalnie tez sie powiekszy 4x na ludzkiej głupocie. pozdrawiam

Przysłał pan sianko na święta więc osiołek zadowolony Very Happy Właśnie dzięki tym panom mamy taką sytuację jaką mamy .Bo skoro pan pisze w życzeniach, że mamy najtańszą tuszkę w Europie i to jest powód jego zadowolenia to nie mam pytań.Można było godnie żyć z jednego kurnika, wiem to na przykładzie mojego teścia 30 lat jedna buda i to wytarczyło ( nie był łapczywy) po kilku latach pracy u niego zamażyła mi się własna buda ( kurnik ) całe szczęscię ,że sam to postawiłem więc koszty prawie 50% mniej, ale i tak nie jest teraz lekko .Podziwiam tych którzy wystawili po 10 obiektów i to na bogato. Czyli wszysto markowe i najdroższe bo wtedy kurczak lepiej urośnie .Ukręciliście bat na właną i naszą dupę i rozwaliliscie to przez własną zachłannośc i teraz będziecie niewolnikami na własnych obiektach ...
Powrót do góry
zablocki

PostWysłany: 22:55 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co mądrale??Myslicie ze jak wstawicie 20 procent mniej ptaków to cena wzrosnie? niestety jest cos takiego jak import i to ze wsch. który tylko czeka na takie okazje!tak jak my wypieralismy tanim kurakiem innych z rynku w ue tak teraz nas wypra...a ci tak budowali to beda mieli smutny 2017 r.Zreszta i tak nic mniej nie wstawicie bo to wbrew waszej logice!!!!!Niech nadal zarabia na was przemysł spożywczy i wielce pobożni panowie od sianka w kopercie którzy namawiają was do dalszej budowy 4x 50000.....mieszalnie tez sie powiekszy 4x na ludzkiej głupocie. pozdrawiam
Powrót do góry
kol

PostWysłany: 22:46 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu prawdziwe jaja się odgrywają.
Dzięki, że jestem tylko przelotnie
Powrót do góry
Thatcher

PostWysłany: 21:35 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Od niego nawet szczury uciekaja , a psiaki i kociaki to niedoścignione marzenia buhahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kury też tylko s.r.a.j..ą na niego ze współczuciem gdaczac i jedynie jakaś wyleniała hiena płaczliwie zawadząc woła - "pójdź ku mnie, pójdź "
Laughing

Jesteś wieszczem tego forum
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 21:31 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od niego nawet szczury uciekaja , a psiaki i kociaki to niedoścignione marzenia buhahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kury też tylko s.r.a.j..ą na niego ze współczuciem gdaczac i jedynie jakaś wyleniała hiena płaczliwie zawadząc woła - "pójdź ku mnie, pójdź "
Laughing
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 20:50 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To myślisz, że fiut jest z tych kochających inaczej? Nie mam nic przeciw homo, ich sprawa lecz jeżeli "inny" a do tego taki głupi to już lekarz nie pomoże, to są geny zrąbane Evil or Very Mad Filut-wyrazy głębokiego współczucia- Brak kobiety, dzieci, przyjaciół...przykre.
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 17:57 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

imondo napisał:
Sorki.
I jeszcze jedno...Filut czy ty się bradzlujesz pisząc te posty? Evil or Very Mad A fe Shocked
jemu nic nie zrobisz Evil or Very Mad chyba że teczę rozwiniesz
Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 17:42 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH
wreszcie zmądżałeś Very Happy
Powrót do góry
kaczrub

PostWysłany: 16:30 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
Oj słychać.. odbywam właśnie wizytę u przyjaciół w W-wie do których przez rok nie mogłam pojechać bo siedziałam w gnoju i tracąc pare lat życia ze stresu dokładając kupę kasy odrabiałam pieniądze które te prymitywy rozdają. Zmęczona trochę jestem bo wyjechałam o 3 rano. Prostuje - to nie są wystąpienia opozycji.. cała masa ludzi nie podpisuje się pod żadna partia protestują p/ temu co się dzieje od roku. Jeśli przeszłaby blokada mediów w sejmie już wkrótce internet będzie cenzurowany. Czy tego naprawdę co niektórzy nie widza.. rany boskie ludzie!
A ciebie predo nadal love.. Very Happy

Jedyna nadzieja w lekarzu, jeden z Twoich idoli, ten od szczawiu i mirabelek nie poszedł na czas i efekty widać. Dla Ciebie, może jeszcze nie jest za późno, nie trać czasu.
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:17 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budować wysokie płoty , bo zabiorą wam wszystko.Obsady minus 30% inaczej w przyszłym roku 2.40plus vat.
Zagadka - lepiej wstawić 20 tys i sprzedać po 2.60netto , czy wstawić 15 tys i sprzedać po 3.50netto? Jak myślcie :lol: :lol:
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 15:14 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACH
Powrót do góry
balbina

PostWysłany: 14:41 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biedny upadły książę.. Chciałoby sie nadrobić brak części mózgu ale nazwanie sie księciem tego nie zrekompensuje 😕 Fidel podobnie jak kaczy dziob nie miał pojęcia o internecie Laughing miał od tego ludzi haha pewnie takich jak ty. Z debilami nie gadam
Powrót do góry
ksiaze

PostWysłany: 14:17 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
Oj słychać.. odbywam właśnie wizytę u przyjaciół w W-wie do których przez rok nie mogłam pojechać bo siedziałam w gnoju i tracąc pare lat życia ze stresu dokładając kupę kasy odrabiałam pieniądze które te prymitywy rozdają. Zmęczona trochę jestem bo wyjechałam o 3 rano. Prostuje - to nie są wystąpienia opozycji.. cała masa ludzi nie podpisuje się pod żadna partia protestują p/ temu co się dzieje od roku. Jeśli przeszłaby blokada mediów w sejmie już wkrótce internet będzie cenzurowany. Czy tego naprawdę co niektórzy nie widza.. rany boskie ludzie!

ocenzurowali to Ciebie i innych baranów już dawno...internetu to nawet i Fidel nie był w stanie ocenzurować... to tak jak z jabłka zrobić gruszkę....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
balbina

PostWysłany: 13:44 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
predator&obcy

PostWysłany: 12:25 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balbina napisał:
ogólnie wyrażając moja opinie naród nasz jest strasznie głupi i dlatego jest jak jest
co tam u Ciebie słychać Question
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 11:17 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filuś przeczytaj uważnie najlepiej kilka razy swoje wypociny i bzdury które piszesz bo to naprawdę nie jest śmieszne Laughing
W razie czego mam znajomego lekarza psychiatrę i mogę dać Ci jego namiary może jeszcze da się coś zrobić ......
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 08:48 Sob 17 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano widać kto S ra w Pory nabudowal jest w trakcie budowy a chodzą słuchy ze po 2,6 za rok będą umowy podpisywane a jak się nie zgodzisz to padniesz a ubojnia chętnie glupolu weźmie od Ciebie gotowe fermy ale bez Ciebie marny ekonomisto i się zryjta na tym forum dobrze wam 😊😈😂😃😄😢😢😢 i wyszło że do niczego się więcej w życiu co niektórzy tu nie nadają tylko do noszenia pustaków nie pustaki
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 23:54 Pią 16 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki.
I jeszcze jedno...Filut czy ty się bradzlujesz pisząc te posty? Evil or Very Mad A fe Shocked
Powrót do góry
imondo

PostWysłany: 23:51 Pią 16 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filuś napisał:
Po prostu teraz sami od siebie będziecie padać jak swoniarze i ceny przez kolejne 5 lat ma nie być zero albo dokladka to drugie częściej także kto budował czy dalej to robi to naprawdę ma łeb zacofanie myślenie drobiarstwo jak chodzi o produkcję z każdym rokiem będzie mieć się coraz gorzej bo za dużo durniow w nim jest ale dobrze niech pada ja teraz. Co do mega wylegow ona są większe jak w tamtym roku ale część jedzie na wschód jakieś 20% wraca reszta tam zostaje

Akurat ciebie nikt nie słucha pa.lancie i zawrzyj gębę.
Powrót do góry
Radas

PostWysłany: 23:34 Pią 16 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepowiednie analityków...... śmiech na sali. Robienie wody z mózgu tępakom, którzy w 80% zajmują się chowem drobiu i stanowią "elitę drobiarską". Na miejscu Wyrębskiego zrobiłbym to samo. Niech tępaki harują w gnoju, a ja spiję śmietankę...
A teraz definicja:
Analityk - to osobą, która potrafi jutro, powiedzieć dlaczego dziś nie sprawdziło się to, co prognozował wczoraj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 2210, 2211, 2212  Następny
Strona 307 z 2212

Skocz do: