Skocz do zawartości
Gość

Wszystko o Ursus C-360

Rekomendowane odpowiedzi

2,1m na 60 to jest max- jeśli sie szanuje ciągnik

Dobrze powiedziane, temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę do lukano lub kogoś innego posiadającego Instrukcję NAPRAW do C-360 lub C-360-3P, bo linki podane wcześniej chyba już wygasły Dzięki z góry.

 

http://www.uploading.coml/files/0ATSOTE4/Instrukacja_naprawy_do_C360_3P_czesc_1.rar.html

http://www.uploading.coml/files/LPSY9Z88/Instrukacja_naprawy_do_C360_3P_czesc_2.rar.html

Wam działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pamietacie ten post jednego z was o rejestracji 360 bez kabiny ze mozna jak był wyprodukowany do roku 83-85-chyba czy tte przepisy sa aktualne i gdzie ich szukać

Z góry wam dziękuje .

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam prośbę do lukano lub kogoś innego posiadającego Instrukcję NAPRAW do C-360 lub C-360-3P, bo linki podane wcześniej chyba już wygasły Dzięki z góry.

 

http://www.uploading.coml/files/0ATSOTE4/Instrukacja_naprawy_do_C360_3P_czesc_1.rar.html

http://www.uploading.coml/files/LPSY9Z88/Instrukacja_naprawy_do_C360_3P_czesc_2.rar.html

Wam działają?

 

Pozniej wrzuce i zapodam link bo ten faktycznie niedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wdzięczny. Rozebrałem skrzynie biegów i boje się ją złożyć bez instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę wdzięczny. Rozebrałem skrzynie biegów i boje się ją złożyć bez instrukcji
I z czego cieszysz ? Rozebrać to sztuka .......... pamięć trzeba ćwiczyć ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie jak i gdzie umieścic te instrukcje do c360 bo chętni są a każdemu przeciesz nie wyśle.Ja sie na tym nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko polecam kupić książke za 20 pare złotych a nie z monitorem składać traktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko polecam kupić książke za 20 pare złotych a nie z monitorem składać traktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mimo wszystko polecam kupić książke za 20 pare złotych a nie z monitorem składać traktor

Zawsze można wydrukować co potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no niewiem jak to umieścić. To może ja to wyśle komus kto wie na E-maila i ktos to tam umieści ewentualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie udało mi się.

 

Książke:

KOŁOWE CIĄGNIKI ROLNICZE URSUS C-360 I 3P

INSTRUKCJA NAPRAW

MOŻNA SOBIE POBRAĆ:

http://tonet.wrzuta.pl/pliki/dVNtQW1J3w/

Może bedzie przydatna...

POZDRAWIAM

 

fantastyczna rzecz pozdrawiam i aby było wiecejtakich

ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje sie ktos czy w agromie można dostac pompe paliwowa po regeneracji i czy to agroma robi czy jacys prywaciarze. Potrzebuje konkretnej porady skad najlepiej brac takie cos zeby pochodziło jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w mijej 360 od jakiegoś czasuu gdy podniosę podnośnik np. z foliarka czy z rotacyjna lub innym sprzętem podskakuje cochwilkię . Task pasuje jak by puszcał co możę być tego przyczyną zza Odpowiedz z góry dziękiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnialem to samo kiedys sprawdz poziom oleju jak to nie pomoze to trzeba zwalac korpus i sprawdzac tlok w tulei podnosnika mogly pasc uszczelniacze ewentualnie rozdzielacz ale raczej on nie ponosi za to odpowiedzialnosci ewentualnie sprawdz polaczenia przewodow moze gdzies jakis oring albo podkladka padla trzeba przejrzec i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnialem to samo kiedys sprawdz poziom oleju jak to nie pomoze to trzeba zwalac korpus i sprawdzac tlok w tulei podnosnika mogly pasc uszczelniacze ewentualnie rozdzielacz ale raczej on nie ponosi za to odpowiedzialnosci ewentualnie sprawdz polaczenia przewodow moze gdzies jakis oring albo podkladka padla trzeba przejrzec i tyle

Ja miałem ten sam problem i był to rozdzielacz bo oringi zmieniłem tłok cylinder był w porzadku wszystkie oringi wyminiłem te w kanale olejowymi dalej to samo regeneracja rozdzielacza koszt 250 zł i jest wszystko git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilne! Jakie napiecie ładowania powinno być w 60tce przy prądnicy? I przy jakich obrotach? Z góry dzięki i sorry, ale traktor potrzebny a nie ma czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...