Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:18 Sro 16 Paź 2019

Cena brojlera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 2209, 2210, 2211  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LUSZYN

PostWysłany: 15:35 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A TUSZKA ,ZNOWU O 10 GROSZY DO GÓRY NA 4,5-CZYLI ŻYWIEC 3,1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
medox

PostWysłany: 14:55 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaszubek cena to już mocno nie pójdzie do góry przez minimum rok,jeśli w ogóle
Pisałem , że wzrośnie w grudniu na święta trochę i trochę wzrosła, może jeszcze ze 20gr na 3,10 pójdzie i to tyle i potrwa do może maks do Świąt , a zaraz potem wodospad na 2.50
Powrót do góry
kamil790

PostWysłany: 14:16 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest miło!! Tak jak na grudzień przystało Very Happy
Dzisiaj czytałem o całkowitym zakazie exportu mięsa drobiowego z Ukrainy do Unii. Może coś się ruszy. Idea
Powrót do góry
kaszubek

PostWysłany: 14:12 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję , że cena pójdzie mocno do góry ,a wraz z nią skończą się wyzwiska na tym portalu bo to co się tutaj dzieje jest naprawdę chore Crying or Very sad
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 13:38 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcesz o tym pogadac face to face Cool > Cool ... zajączku Laughing
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 12:47 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
twoja "kreatywność" mnie poraża buhahahahaha
a mnie twoja palancie
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:41 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twoja "kreatywność" mnie poraża buhahahahaha
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 12:40 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Taki "cóś" jak ty nie jest w stanie mnie obrazić buhahahahahaha
jak nie chesz czytać co o takim je.ł.opie myslę to nie rób personalnych wycieczek bo za cienki bolek jestes Mr. Green
A ty głupi Bolek
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:35 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki "cóś" jak ty nie jest w stanie mnie obrazić buhahahahahaha
jak nie chesz czytać co o takim je.ł.opie myslę to nie rób personalnych wycieczek bo za cienki bolek jestes Mr. Green
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 12:30 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
N
A ty królu żelu pisałeś że jeżdzisz na rowerku stacjonarny a wpisy masz jak byś się wyje bał na normalnym i z główką miał ała pa..ncie

No..... zbysiu pis-iu gratulacje Razz wysiliłeś się widzę na maksa Laughing wow
mój psiak jest bardziej madrzejszy niż ty , a snmiem przypuszczać , że nawet brojlery maja wiecej rozumu Laughing
A dla ciebie "silniku " jak rownież wielu innych sytuacja stanie się dramatyczna pewnie wtedy kiedy komornicy wkroczą i zaczną windykować nie tylko te ladne budy postawione z kredytu bankowego , ale rownież "luksusowe" buhahahaha "limuzyny" za 100tys. Laughing
Powtorzę po raz kolejny i bedę powtarzał to do znudzenia - weź ku.t.a.s.i.e. jeden z drugim kalkulator i policz TYLKO podstawowe koszty zerowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szlag mnie trafia jak czytam de.b.i.l.i.z.m.y w stylu , że nie jest żle bo hodowcy dalej wstawiaja , mają auta i może kawalek polbruku Evil or Very Mad
Wychodzi zero znajomosci tematu , zero umiejętności liczenia - patrzymy tylko na to co ludzie mają , czego się dorobili , ale już ich zadłuzenia , inwestycje na kredyt nie są widoczne. Ale już za chwilkę będą Crying or Very sad
jak to jest , ze bankier wozi się maybachem to jest ok , ale jak hodowca ma kilkuletniego merca czy audi to już jest na celowniku i zazdrość wali jak opetana Twisted Evil Twisted Evil A............. wiem...... bo bankier ma wykształcenie , wiedzę , rozeznanie rynku , a i niechybnie musi mieć znajomości . No , a hodowca mat.oł matematyczny , bez wyksztalcenia, umiejetnosci poprawnego pisania i wyslawiania sie czyli burak najlepiej gdyby jeździł 20 letnim a4 , chodził na codzień w gumofilcach , a w kosciele walił na kilometr naftaliną. Evil or Very Mad
Niestety większośc ( znaczna) rolnikow lub "rolników" to skonczone , zazdrosne men.d.y .
I tak jak już pisałem z ciebie to; po.jeb ,idiota i wielki nauczyciel który się robi mądry a siedzi w m-3 i niema co z sobą robić i odwal się cwelu
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:24 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slownictwo i określenia jak najbardziej zamierzone Laughing
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 12:22 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbysiu napisał:
żeldrob napisał:
N
A ty królu żelu pisałeś że jeżdzisz na rowerku stacjonarny a wpisy masz jak byś się wyje bał na normalnym i z główką miał ała pa..ncie

No..... zbysiu pis-iu gratulacje Razz wysiliłeś się widzę na maksa Laughing wow
mój psiak jest bardziej madrzejszy niż ty , a snmiem przypuszczać , że nawet brojlery maja wiecej rozumu Laughing
A dla ciebie "silniku " jak rownież wielu innych sytuacja stanie się dramatyczna pewnie wtedy kiedy komornicy wkroczą i zaczną windykować nie tylko te ladne budy postawione z kredytu bankowego , ale rownież "luksusowe" buhahahaha "limuzyny" za 100tys. Laughing
Powtorzę po raz kolejny i bedę powtarzał to do znudzenia - weź ku.t.a.s.i.e. jeden z drugim kalkulator i policz TYLKO podstawowe koszty zerowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szlag mnie trafia jak czytam de.b.i.l.i.z.m.y w stylu , że nie jest żle bo hodowcy dalej wstawiaja , mają auta i może kawalek polbruku Evil or Very Mad
Wychodzi zero znajomosci tematu , zero umiejętności liczenia - patrzymy tylko na to co ludzie mają , czego się dorobili , ale już ich zadłuzenia , inwestycje na kredyt nie są widoczne. Ale już za chwilkę będą Crying or Very sad
jak to jest , ze bankier wozi się maybachem to jest ok , ale jak hodowca ma kilkuletniego merca czy audi to już jest na celowniku i zazdrość wali jak opetana Twisted Evil Twisted Evil A............. wiem...... bo bankier ma wykształcenie , wiedzę , rozeznanie rynku , a i niechybnie musi mieć znajomości . No , a hodowca mat.oł matematyczny , bez wyksztalcenia, umiejetnosci poprawnego pisania i wyslawiania sie czyli burak najlepiej gdyby jeździł 20 letnim a4 , chodził na codzień w gumofilcach , a w kosciele walił na kilometr naftaliną. Evil or Very Mad
Niestety większośc ( znaczna) rolnikow lub "rolników" to skonczone , zazdrosne men.d.y .
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 11:06 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

perkins89 - to wolny kraj , zainwestuj 3miliony , potem milion na obrót i będziesz miał tak fajnie jak kolega z halami 3tys mkw.Czemu tego jeszcze nie zrobiłeś?Skoro jest tak fajnie , zupełnie nie kumam na co się oglądasz
Drobiarze mieli swoje 5min , ale przez ich głupotę teraz nadszedł czas , że będą musieli oddać to co zarobili, a wielu z nich czeka bankructwo
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 10:26 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żeldrob napisał:
Normalnie uśmiałem sie do łez Laughing bo jak czytam posty "hodowców" drobiu to nic innego nie pozostaje . Dla nich każdy kto ich neguje to albo ubojnia , albo cyt.: ...sam wstawiasz i też trzepiesz portkami i piszesz żeby inni przestali idiota.. " , " ...z ced..bem ma 20 letnia umowe dlatego taki obsrany chodzi..." buhahahahahahahahahahaaaaaaa
Fajnie dzień się zaczyna Laughing
Powrót do góry
puzon brojlerowski

PostWysłany: 09:05 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POLUDNIE 3.00- 3.20
Powrót do góry
filuś

PostWysłany: 07:54 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano mieli a nie maja skończyło się to całe dwa lata temu i tyle co wcześniej nagromadzili to teraz coś tam jeszcze zostało jak nie inwestowal w kurniki od dwóch lat ma wielkie nic albo trafia w cena albo nie i dokłada albo Witold olewa I nie wstawia.I taki okres Na nie zarabianie się zaczął dwa lata temu i z każdym miesiącem i rokiem będzie coraz gorzej będzie zostawać 20 gr przy dobrej cenie ze sztuki a przy złej dokladka i tyle zostaje z drobiarstwa na dzień dzisiejszy a co to jest auto za 100tyś jak marny rolnik jeździ ciągnikiem za 300tyś
Powrót do góry
perkins 89

PostWysłany: 07:44 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy tylko narzekacie i narzekacie powiem szczerze. Znam kilku drobiarzy, ktorzy maja hale o pow. ok 3 tys. m 2 . I szczerze ja jestem hodowca bydła ale jak widze jak oni egzystuja to z ogromna chęcią chcialbym sie przebranżowic.samochody po 100tys., wyjazdy na wakacje, czysciutko dookola. Nie widac w ogole jakiegokolwiek kryzysu na ich twarzach i w obejsciu. Wiec nie wiem po co ta wieczna panika z waszej strony.
Powrót do góry
żeldrob

PostWysłany: 06:22 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie uśmiałem sie do łez Laughing bo jak czytam posty "hodowców" drobiu to nic innego nie pozostaje . Dla nich każdy kto ich neguje to albo ubojnia , albo cyt.: ...sam wstawiasz i też trzepiesz portkami i piszesz żeby inni przestali idiota.. " , " ...z ced..bem ma 20 letnia umowe dlatego taki obsrany chodzi..." buhahahahahahahahahahaaaaaaa
Fajnie dzień się zaczyna Laughing
Powrót do góry
sarius

PostWysłany: 03:41 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
zbysiu - moje pisanie , zawsze miało jeden cel - nie doprowadzać do tak dużej koncentracji towaru do sprzedania w jednym czasie , bo to kompletnie rujnuje rynek.Nie wierzysz w moje analizy , więc napisała ci Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz dokładnie to samo, im też nie wierzysz. Wkleję ci jeszcze raz link , bo może ci umknął ,haha
Proszę http://www.ppr.pl/wiadomosci/trudne-miesiace-przed-producentami-brojlerow
Wierzysz tylko w to , że kurek nigdy dość , a " na majówkę i maj bydzie ruch bo bydom komunie i kurka bydzie płacić" Laughing Ale to wolny kraj , wolno ci wierzyć w co zechcesz

medox pewnie z ced..bem ma 20 letnia umowe dlatego taki obsrany chodzi!nie martw sie najwyzej dzialke i to co na niej stracisz!
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 00:00 Sro 7 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zbysiu - moje pisanie , zawsze miało jeden cel - nie doprowadzać do tak dużej koncentracji towaru do sprzedania w jednym czasie , bo to kompletnie rujnuje rynek.Nie wierzysz w moje analizy , więc napisała ci Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz dokładnie to samo, im też nie wierzysz. Wkleję ci jeszcze raz link , bo może ci umknął ,haha
Proszę http://www.ppr.pl/wiadomosci/trudne-miesiace-przed-producentami-brojlerow
Wierzysz tylko w to , że kurek nigdy dość , a " na majówkę i maj bydzie ruch bo bydom komunie i kurka bydzie płacić" Laughing Ale to wolny kraj , wolno ci wierzyć w co zechcesz
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 23:58 Wto 6 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Ilu nas tu jest? 15? 20? Czyta jeszcze ze 20 - 30.To mniej niż kropla.Więc możemy sobie tylko popi.e.rdo.lić.I tyle.W tej chwili po prostu część musi zbankrutować , bo zwyczajnie nie ma już rynku zbytu na aktualnie produkowaną ilość tego towaru i w najbliższych miesiącach będziemy oglądać ceny nawet 2.40netto.Takie są prognozy , czego już w tej analizie nie napisano, choć napisano , że ceny bedą niższe niż te niskie , które są obecnie. I tyle w tym temacie.
Ok ja już jestem od 15 lat ale nauczy to tych co mają dokładke a jeszcze kredyt został moim zdaniem w lutym powinno być już lepiej
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:51 Wto 6 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilu nas tu jest? 15? 20? Czyta jeszcze ze 20 - 30.To mniej niż kropla.Więc możemy sobie tylko (słowo zostało usunięte) I tyle.W tej chwili po prostu część musi zbankrutować , bo zwyczajnie nie ma już rynku zbytu na aktualnie produkowaną ilość tego towaru i w najbliższych miesiącach będziemy oglądać ceny nawet 2.40netto.Takie są prognozy , czego już w tej analizie nie napisano, choć napisano , że ceny bedą niższe niż te niskie , które są obecnie. I tyle w tym temacie.
Powrót do góry
zbysiu

PostWysłany: 23:46 Wto 6 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

medox napisał:
Imbecyle - 100mln jaj więcej w roku 2016 niż 2015 to ponad 80mln kur na okrętkę licząc.Podzielić na 5 rzutów , to oznacza, że W CIĄGU ROKU WYBUDOWALIŚCIE KURNIKÓW NA PONAD 20MILIONÓW KUR.TYLKO W CIĄGU 2016ROKU.A w całej Polsce wszystkich ludzi nie ma nawet 40milionów łącznie z noworodkami i starcami.Więc kto ma to zjeść ? Kosmici?
Na podstawie min takich statystyk prognozuję ceny.3% wzrost to 7% spadek ceny.U nas te zależności, co obserwuję od lat, wyglądają podobnie.Ale my mamy wzrost o 8% a nie o 3%.Wiecie jaki to da spadek ceny?Nie wiecie
Kretyni teraz ustawili się tak żeby mieć kury do sprzedania na początku stycznia (bo kilka lat nie było ceny na Święta, bo też debile wszyscy naraz mieli kury na Święta).Teraz wszyscy mają za to na początek roku.Po tej sprzedaży styczniowej , zaś wszyscy masowo wstawiają tak , że następna sprzedaż wyjdzie im w marcu (bo już się przewali, nawet jakby w styczniu jeszcze nie było zbyt dobrze) I O TYM właśnie mówi poniższa analiza Krajowych Producentów Drobiu i Pasz ,a mówi to samo co ja,bo mają do tej analizy dane takie same w zasadzie jak ja.
Pisałem wam 3 miesiące temu , jak jeszcze było ok , że rok 2017 będzie dla wielu rokiem zagłady.I poniekąd może i dobrze.Bo ja różne poziomy idiotyzmu widziałem , ale to co robi wielu hodowców przerasta największy znany mi idiotyzm wielokrotnie
Razem z tobą jeszcze jak czytam te posty to od ciebie pozytywnego słowa nie wyczytałem jak masz takie dane to sam wstawiasz i też trzepiesz portkami i piszesz żeby inni przestali idiota ,(słowo zostało usunięte)
Powrót do góry
medox

PostWysłany: 23:32 Wto 6 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Imbecyle - 100mln jaj więcej w roku 2016 niż 2015 to ponad 80mln kur na okrętkę licząc.Podzielić na 5 rzutów , to oznacza, że W CIĄGU ROKU WYBUDOWALIŚCIE KURNIKÓW NA PONAD 20MILIONÓW KUR.TYLKO W CIĄGU 2016ROKU.A w całej Polsce wszystkich ludzi nie ma nawet 40milionów łącznie z noworodkami i starcami.Więc kto ma to zjeść ? Kosmici?
Na podstawie min takich statystyk prognozuję ceny.3% wzrost to 7% spadek ceny.U nas te zależności, co obserwuję od lat, wyglądają podobnie.Ale my mamy wzrost o 8% a nie o 3%.Wiecie jaki to da spadek ceny?Nie wiecie
Kretyni teraz ustawili się tak żeby mieć kury do sprzedania na początku stycznia (bo kilka lat nie było ceny na Święta, bo też debile wszyscy naraz mieli kury na Święta).Teraz wszyscy mają za to na początek roku.Po tej sprzedaży styczniowej , zaś wszyscy masowo wstawiają tak , że następna sprzedaż wyjdzie im w marcu (bo już się przewali, nawet jakby w styczniu jeszcze nie było zbyt dobrze) I O TYM właśnie mówi poniższa analiza Krajowych Producentów Drobiu i Pasz ,a mówi to samo co ja,bo mają do tej analizy dane takie same w zasadzie jak ja.
Pisałem wam 3 miesiące temu , jak jeszcze było ok , że rok 2017 będzie dla wielu rokiem zagłady.I poniekąd może i dobrze.Bo ja różne poziomy idiotyzmu widziałem , ale to co robi wielu hodowców przerasta największy znany mi idiotyzm wielokrotnie
Powrót do góry
madmax

PostWysłany: 23:04 Wto 6 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flet ! analfabeta ! miało być
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 2209, 2210, 2211  Następny
Strona 313 z 2211

Skocz do: