Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:17 Pią 20 Wrz 2019

Czy rolnik zostanie prezydentem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> Do wiary, nie do wiary
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gedii

PostWysłany: 19:37 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dracula napisał:
nie problem, mogę płacić, tylko zapłać wszystkie podatki i zus, a jak za bardzo już będziesz podskakiwał z cenami, to sam zeżresz to co wyprodukujesz, bo nikt od ciebie tego nie kupi, czyli bieda tak czy inaczej Smile
No ale jak on zeżre to co wyprodukuje i tak samo postąpi każdy rolnik to co wtedy ty zeżresz ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
darek1972

PostWysłany: 19:34 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to już zacznij w doniczkach na balkonie sobie pożywienie produkować SMACZNEGO!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dracula

PostWysłany: 19:31 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie problem, mogę płacić, tylko zapłać wszystkie podatki i zus, a jak za bardzo już będziesz podskakiwał z cenami, to sam zeżresz to co wyprodukujesz, bo nikt od ciebie tego nie kupi, czyli bieda tak czy inaczej Smile
Powrót do góry
darek1972

PostWysłany: 19:31 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i zapłacisz jeszcze więcej napewno
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 19:09 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam gdzieś że ty zapłacisz 5zł za bochenek chleba skoro taki masz tok myślenia
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 18:17 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co mu zrobił, temu prowokatorowi?, dał mu w ryj tak jak pisał?
Powrót do góry
Ukasz52

PostWysłany: 18:09 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja biedak jest ułomny jak ramzes--->prowokator któremu to kolega szopen juz dawno dobrał sie do du py
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 17:20 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój draculi , on nie ma pojęcia o czym pisze ale ma za to ciśnienie na bycie zauważonym .
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 17:00 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mniejsi na Białoruś, tam jest komuna i tam znajdzie się szklanka bimbru dla nieudaczników i nieuków... a interesuje Ciebie co się dzieje z miastowym który założył działalność i jednak nie wypaliło, mimo chęci i ciężkiej pracy? ja odpowiem, masz to głęboko w dupie... a pytasz mnie co z nieudanymi rolnikami, a co mnie to obchodzi?
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 16:55 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DO MIASTOWYCH KTÓRZY CHCĄ ZUSU I PODATKÓW DLA ROLNIKÓW!!!

Przeczytajcie uważnie i zapamiętajcie raz na zawsze!!! Podatki i wszystkie obciążenia jakie ponosza producenci w rzeczywistości obciążaja ostatecznego nabywce towaru lub usługi. Jak krzyczycie żeby nałozyć zus na rolników to wiedzcie zakute łby że to wy będziecie go płacić, i każde inne obciążenie, np. jak jest akcyza albo wat do paliwa to płaci to orlen czy wy gdy tankujecie paliwo, analogiczne zapłacicie zus za rolnika gdy kupicie chleb czy inny produkt...

~rolnik , 01.05.2008 16:00

rolnik to ty jestes baran ale cwaniakow nie brakuje a rente to jaka ty bedziesz mial normalna czy tez raz na trzy miesiace i kto zanią zaplaci ty czy czy normalni skladowcy zus baranie a po drugie jaka ty bys chcial rente za te 300zl na kwartal krusu chyba tez okolo 300 na trzy miesiace co pasowalo by ci taki ukladzik nie cwaniaku
i niekreć bo nawet o wacie niemasz pojecia i robisz jakies dziwne porownania baranie

~.platnik zus , 01.05.2008 16:15

Kombajnu nie dostajesz.Dostałeś za to w spadku gospodarstwo.Jesteś właścicielem firmy,którą odziedziczyłeś.Ja swoją musiałem zakładać od początku.Jak sięgam historii,jak piszesz,to nie mam za co być wdzięcznym:ja żywność od ciebie kupuję a nie dostaje w prezencie.Ty moich usług nie kupujesz,bo do tego trzeba osiągnąć pewien poziom rozwoju intelektualnego.Kiedy ostatnio KUPIŁEŚ kwiaty,obraz(ale nie ten ze świętymi od księdza),byłeś w teatrze,kinie czy na wystawie???
Wdzięczny mam być???A za co???Dajesz żarcie za darmo???Podnosisz ceny wraz ze wzrostem kosztów.Wstajesz na pole w nocy???Ja właśnie wychodzę do pracy.Jestem spóźniony,więc wezmę taksówkę.Ty(jako chłop,a nie personalnie) robisz to co chcesz.Twoje dzieci nie chciały więc są w Warszawie i pogardzają takimi jak Ty.Ja nie pogardzam.Chociaż ostatnio ktoś mi okradł domek w okolicach Augustowa.Jak myślisz,miastowi tam pojechali czy miejscowi obrobili miastowego,bo bogacz???

~Guarnieri , 02.05.2008 04:48

ty dzieki mojej inteligencji masz pełny brzuch a co ja mam dzieki twojej...kiedys robiłem na 3 hektarach dzisiaj musze na 100 i tez cienko przede...na takie pomyje nazartych na grosze mieszczuchów to jestem nawet zbyt kulturalny

~Rolnik , 01.05.2008 19:56

u nich w tych miastach wiecej świń niz na wsiach, widac to zreszta na tym forum a te miastowe swinie to głupsze nawet od tych z mojego chlewika

~ChodoFFca , 01.05.2008 18:58
to tylko próbka, a tu całość.... tyle nienawiści i kłótni z powodu, tej pieprzonej niesprawiedliwości... ale to się zmieni Wink

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,43243999,117575258,5061292,0,forum.html
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 16:38 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co zaoferuje nasze kochane państwo tym mniejszym?
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 16:29 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sie tak nie opłaca i przymieracie niemal głodem, to po cholerę się zajmujecie czymś tak nieopłacalnym, każdy rozsądny człowiek szuka lepszego zajęcia i nie pracuje za darmo, więc i wy poszukajcie sobie czegoś lepszego, ale skoro nie szukacie, to albo jesteście hobbystami, albo poświęcacie się darmową pracą dla nierobów z miasta, co niczego nie produkują i mają piloty przyrośnięte do rąk, albo wiecie że nigdzie nie znajdziecie dobrej pracy poza rolnictwem... z wyjątkami wielkich obszarników i bananowych republik, nigdzie na świecie rolnicy nie są grupą społeczną zarabiająca z górnej półki, a będzie jeszcze gorzej, nie to żebym straszył, ale jeszcze bardziej przykręcą wam śrubkę, i wielu tego nie przetrwa, bronicie się przed takim wyścigiem szczurów, nie dziwi mnie to, bo nikt tego nie lubi, ale zostaną najlepsi i w końcu oni zaczną zarabiać godziwe pieniądze za swoją ciężką pracę. czego życzę rolnikom nowoczesnym, myślącym i otwartym na świat.
Powrót do góry
darek1972

PostWysłany: 15:47 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mojej okolicy już od dawna chodzi się do lekarza pokazując opłacony dowód wpłaty z krus. przeważnie pytają o ostatni
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 13:46 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem w krusie żeby podbic książeczkę i wiecie czego się dowiedziałem ? Że krus podbija stare książeczki dopuki starczy miejsca ale nowych już nie wydaje .Na początku nie mogłem załapac o co chodzi , dopiero ktoś zorientowany w temacie obiaśnił mi że to dlatego aby osoba która nie opłaci składki nie miała pieczątki że jest ubezpieczona .Tylko nie wiem jak to będzie u lekarza .Ta sama osoba objaśniła mi ,że niepłacenie składki staje się prawdziwą plagą i dlatego krus musiał wprowadzic takie zmiany .Idąc dalej , jeżeli rolnika nie stac na zapłacenie raz w kwartale 269 zł. składki to obrazuje jaka jest opłacalnośc produkci rolniczej... Sad
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 13:40 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz prawo tak sadzić, ważniejsze że KUBICA prowadzI Smile
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 13:27 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wystarczy poczytać twoje wypowiedzi Crying or Very sad
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 13:18 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mistrz_Yoda napisał:
ja bede glosowal na PO
Polska to nie tylko rolnictwo
PiS dobral sie do dupy zlodziejom? ciekawe ze ze zlodziejami byli w koalicji

Grażyna napisała:
ważne ,że chociaż część złodziei została wyeliminowana hahahahahaha- jak dotąd nikt się nie odważył ruszyć nikogo.POLSKA to przede wszystkim rolnictwo heheheheheeh.Gdyby ludzie sobie to uświadomili i zaczęli szanować rolników i ich pracę byłaby szansa na zmianę ich życia.heheheheGłośno miastowi mówią o dopłacaniu do emerytur itp dla rolników. A kochane mieszczuchy kto karmi "bezrobotnych", którym uważam ,że nie należą się żadne pieniądze - bo za co? bezrobotnych w miastach i na wsiach karmia rolnicy ze swojego podatku dochodowego, ehhehehe albo biurokraci? za co oni dostają pieniądze?nic nie wytwarzają twoi nauczyciele tez niczego nie wytworzyli hahaha prócz kłopotów, a zarobki tak wysokie mają ,że to przyprawia o zawrót głowy.A najwięcej do powiedzenia mają CI OD PILOTów- idą gdzieś tam odbębią kilka godzin w "pracy"a potem pilocik w rączkę typowa wiejska zazdrosc hahaha i wyrabiają sobie poglądy opierając się na propagandzie z dziennika tv,lub z "wyborczej".PIS przez te dwa lata Więcej zrobił niż reszta przez okres powojennybuhahahahaha .Wiele rzeczy mi się nie podoba - ale gdy się stawiam na ich miejscu to nie dziwię się ,że się szarpią we wszystkie strony. po tym co zrobili - co cenie sobie to bardzo - mogę zagłosować na LPR.

ale kabaret !!!
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 12:12 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

damian9871 napisał:
c
i wtedy może w końcu nie trzeba by się o wszystko prosić u lekarzy i robić i tak prywatnie

Ja też C .No bo jak sprzedam moje świnie po uczciwej cenie to dlaczego miałbym sam za siebie uczciwie nie zapłacic ? ...Tylko kiedy ta uczciwa cena będzie ?
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 12:11 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buntownik72 napisał:
dracula napisał:
czyli dochodzi do sytuacji ze ktoś z miasta, kto ledwie łączy koniec z końcem płaci za leczenie rolników i ich rodzin, którzy są bogatsi od płatnika
)

To miasto ledwo wiąże koniec z końcem ? A co się stanie jak za nasze produkty zaczniecie płacic tak jak się należy ? Bo wtedy nas będzie stac żeby płacic zus a wy ? Poumieracie z głodu ?

pisałem o sytuacji skrajnie niesprawiedliwej, ale z punktu widzenia zasady, nie ma znaczenia bogactwo i bieda, ani płatnika, ani rolnika, bo zasada z gruntu jest niesprawiedliwa, ja tak uważam, a Ty? ale prośba już nie owijaj i nie szukaj dziury w całym, tylko odpowiedz sprawiedliwa czy niesprawiedliwa?
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 12:09 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

c
i wtedy może w końcu nie trzeba by się o wszystko prosić u lekarzy i robić i tak prywatnie
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 12:04 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dracula napisał:
ale ty uparty jesteś, no i co z tego, wiem o tym, że zus to złodziejska firma, ale pytanie brzmi: czy to jest sprawiedliwe społecznie że składkę zdrowotną na leczenie rolników i ich rodzin i biednych i bogatych , ma płacić całe społeczeństwo, czyli dochodzi do sytuacji ze ktoś z miasta, kto ledwie łączy koniec z końcem płaci za leczenie rolników i ich rodzin, którzy są bogatsi od płatnika, więc odpowiedz jasno:
a - jest sprawiedliwe
b - jest niesprawiedliwe, ale korzystam bo tylko głupi by nie korzystał
c - jest niesprawiedliwe i chciałbym to zmienić i płacić za siebie sam
d - nie rozumiem tego tematu

teraz prośba, napisz tylko jedną literkę, lub jak wolisz, napisz samodzielnie z uzasadnieniem (można też zastosować metodę kopiuj-wklej)

To miasto ledwo wiąże koniec z końcem ? A co się stanie jak za nasze produkty zaczniecie płacic tak jak się należy ? Bo wtedy nas będzie stac żeby płacic zus a wy ? Poumieracie z głodu ?
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 12:01 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ty uparty jesteś, no i co z tego, wiem o tym, że zus to złodziejska firma, ale pytanie brzmi: czy to jest sprawiedliwe społecznie że składkę zdrowotną na leczenie rolników i ich rodzin i biednych i bogatych , ma płacić całe społeczeństwo, czyli dochodzi do sytuacji ze ktoś z miasta, kto ledwie łączy koniec z końcem płaci za leczenie rolników i ich rodzin, którzy są bogatsi od płatnika, więc odpowiedz jasno:
a - jest sprawiedliwe
b - jest niesprawiedliwe, ale korzystam bo tylko głupi by nie korzystał
c - jest niesprawiedliwe i chciałbym to zmienić i płacić za siebie sam
d - nie rozumiem tego tematu

teraz prośba, napisz tylko jedną literkę, lub jak wolisz, napisz samodzielnie z uzasadnieniem (można też zastosować metodę kopiuj-wklej)
Powrót do góry
buntownik72

PostWysłany: 12:01 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że nie jest sprawiedliwe .Bo jak można mówic o sprawiedliwości jeżeli państwo nas okrada nie płacąc nam należnego wynagrodzenia i w zamian dając nam ochłapy w postaci dopłacania do krusu ?
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 11:47 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czepiłeś się składki w krus może wyjdź na dwór i zobacz budynki zusu i krusu i zatrudnienie w nich a coś się tobie rozjaśni w łepetynie. nie widzisz na co idzie twoja zusowska składka?
Powrót do góry
dracula

PostWysłany: 11:41 Nie 25 Maj 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dracula napisał:
twierdzę że płacenie zdrowotnego dla świętych krów przez resztę społeczeństwa jest niesprawiedliwe, więc napiszcie w końcu jasno, jakie macie poglądy... to jest sprawiedliwe czy nie jest, bez zmieniania tematu !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> Do wiary, nie do wiary Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: