Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:15 Nie 26 Wrz 2021

Korepetycje z fizyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AlanWeb

PostWysłany: 21:49 Czw 22 Lip 2021    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie zależy Ci na tym, jak przebiegają zajęcia to mogę polecić Ci stronę, na której znajdziesz korepetycje z fizyki BUKI fizyka. Szukałam korepetytora dla mojego dziecka w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Być może i Ty znajdziesz to, czego potrzebuje Twoje dziecko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WeigelP

PostWysłany: 19:21 Czw 22 Lip 2021    Temat postu: Re: Korepetycje z fizyki Odpowiedz z cytatem

Państwa syn wybrał dość trudny temat. Ja, na przykład, w moim wieku uczyłem się geografii, co uważam za dużo łatwiejsze. Nie wiem nic o korepetytorach. Mój syn i ja uczyliśmy się sami. Z wyjątkiem oglądania kursów na YouTube.
Powrót do góry
TeddyBear

PostWysłany: 16:38 Czw 22 Lip 2021    Temat postu: Korepetycje z fizyki Odpowiedz z cytatem

Moje dziecko za rok będzie przyjmowało Egzamin 8-klasisty. Chce wybrać fizykę, więc chcę go zapisać na korepetycje z fizyki. W naszym mieście jest bardzo mało nauczycieli z doświadczeniem. Czy możecie polecić dobrego korepetytora, który wie jak pracować z dziećmi?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: