Skocz do zawartości
martinescu

Plaga złodziejstwa-jak przeciwdziałać?

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś trzy lata temu wleźli mi nocą do obory i wyprowadzili dwa cielaki (takie 3-4tygodniowe), na silosie z kiszonką pocięli je, wypatroszyli i rowerem pojechali...

Policja zebrała dowody:

pobierali próbki krwi "zwłok"

i zabezpieczyli ślady roweru, którego przednia i tylna opona były różne.

Tego samego dnia wpadli na chatę do żuli, których personalia im podsunąłem, znaleźli mięso na stole i świeżo umyty rower z róznymi oponami po czym...

 

...umorzyli postępowanie bo nie mieli kasy na porównanie próbek mięsa a i przecie każdy może mieć różne opony w jednym rowerze, to jest popularne...

No i jak tu sie nie wkur...

 

ale jakby jakiś rowerzysta jechał...

to by go gonili po całym powiecie żeby tylkio w balonik dmuchnął

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

policja to jest dobra żeby mandat wlepić na nic innego ich nie stać, wypijesz piwo to prawko zatrzymują a jak coś większego udasz głupa żółte papiery i chodzisz dalej po świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szopen72 mam pytanie: komputer wtedy musi być włączony 24h/dzień?

nie, tylko jak złodzieje kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szopen72 mam pytanie: komputer wtedy musi być włączony 24h/dzień?

nie, tylko jak złodzieje kradną

cfaniaczku chodziło mi o to czy ma zamontowany jakiś serwer co nagrywa 24h, a do obsługi serwera nie jest konieczny włączony komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a serwer to niby co? gumofilce a nie komputer?

serweram może być urządzenie peryferyjne komputera o osobnym zasilaniu i może równie dobrze działac bez kompytera posiada twarde dyski które w tym przypadku nagrywały by wszytko z kamer, wtedy takie urzadzenie pobiera z sieci ponizej 50W a komputer musi conajmiej 400W. a pozaty to sobie poczytaj o mozliwosciach nowoczesnej techniki bo pewnie u was używacie jeszcze magnetofonów szpulowych do nagrywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a serwer to niby co? gumofilce a nie komputer?

serweram może być urządzenie peryferyjne komputera o osobnym zasilaniu i może równie dobrze działac bez kompytera posiada twarde dyski które w tym przypadku nagrywały by wszytko z kamer

 

hahahaha... serwer, to komputer, albo cały zestaw wieloprocesorowy, przystosowany do ciągłej pracy, dużo droższy i sprawniejszy od domowych pc-tów

 

a serwer to niby co? gumofilce a nie komputer?

komputer musi conajmiej 400W.

hahahaha... np laptop, z akumulatorem od ursusa :):)

 

pisanie o gnojowicy lepiej ci wychodzi :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma piernik do wiatraka urządzenie może działać na 6V a to jaki pobór bedzie prądu zalezy od jego mocy czyli ile posiada Watt. czyli jak podączysz laptop do akumulatora to i tak ci ten akumulator wyczerpie, pomyśl zanim cos napiszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno wiesz , wymyślasz bzdury więc się nie ośmieszaj, wracaj do cepa, (minimum 400 W)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłaczysz laptopa do akumulatora to będziesz świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dracula popatrz lepiej co można kupić a potem się mądrzyj. Ja ma podłączone do kompa ale są "nagrywarki" z dyskiem 500 które służą tylko do nagrywania z monitoringu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gówno wiesz , wymyślasz bzdury więc się nie ośmieszaj, wracaj do cepa, (minimum 400 W)

nie osmieszaj sie człowieczku lepiej przyznaj że nie masz o tym pojecia, niewiedza to rzecz ludzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a serwer to niby co? gumofilce a nie komputer?

serweram może być urządzenie peryferyjne komputera o osobnym zasilaniu i może równie dobrze działac bez kompytera posiada twarde dyski które w tym przypadku nagrywały by wszytko z kamer, wtedy takie urzadzenie pobiera z sieci ponizej 50W a komputer musi conajmiej 400W. a pozaty to sobie poczytaj o mozliwosciach nowoczesnej techniki bo pewnie u was używacie jeszcze magnetofonów szpulowych do nagrywania.

Więc napiszę jeszcze raz, bo stosowałem skróty myślowe i możecie to oDebra1ć inaczej niż zamierzałem.

zdanie pierwsze - serwerem nie może być urządzenie peryferyjne, bo serwer to komputer, najczęściej o dużo lepszych parametrach i zabezpieczeniach, niż domowe pc-ty (czasem nawet wygląda to nie jak komputer a szafa w centrali telefonicznej)

zdanie drugie - a komputer musi co najmniej 400W - komputer wcale nie musi mieć poboru 400 wat, dlatego dałem przykład akumulatora jako baterii do laptopa, bo tak by wyglądała bateria laptopa przy poborze mocy 400W, ale to oczywiście kolejna bzdura, bo laptop pobiera 30-50 wat w czasie pracy i 1-5 wat w stanie spoczynku, więc to że komputer musi 400 to bzdura. to że serwer może dobrze działać bez kompytera to prawda, nawet bez komputera może działać dobrze, bo serwer jest komputerem, zresztą tak samo samochód może całkiem dobrze działać bez konia go ciągnącego

A to że szopen ma jakiś tam typ pamięci z zapisem na HDD, to ma, i to co ma nie jest ani serwerem, ani kompyterem, ani nawet komputerem, komputery to moja codzienność od 15 lat i proszę nie piszcie bajek, każdy może się pomylić, ale nie idźcie w zaparte, bo się ośmieszacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps - szopen nie ma rejestrator HDD,tylko może kupić, a ma podłączone do komputera, co i tak nie zmienia faktu jak podałem niżej... dodam tylko ze w jednej wypowiedzi, tego klienta od "serwera jako urządzenia peryferyjnego", nie było ANI JEDNEGO POPRAWNEGO ZDANIA, pod względem merytorycznym, więc podziękuj chłopcze za naukę i radę z poprzedniej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz do czynienia z komputerami smiechu warte.

"Niektóre serwery NAS (Network Attached Storage) pozwalają na zdefiniowanie transferów o dowolnym terminie i mogą zapisaywaćpobierane pliki na własny dysk twardy bez udziału komputera" PC format 5/2008 tak wiec mozna na ten serwer ściagać filmy z internetu i mieć podłączone do niego kamery wielkość tego urządzenie to około 20cm wysokie i 8cm szerokie 20cm długie, jezeli ci to przypomina szafe to gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pisałeś serwer nas, ani serwer video, ani serwer dyskowy. Napisałeś serwer, a serwer to komputer. i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czasem nawet wygląda to nie jak komputer a szafa w centrali telefonicznej

chyba jasno się wyraziłem wcześniej, że CZASEM NAWET, a nie twierdziłem że ZAWSZE STANDARDOWO, więc co chcesz mi udowodnić tym linkiem? chyba to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dracula a może podyskutujesz jak odróżnić fuzariozę od septoriozy

to forum rolnicze a nie komputerowe a ty się czepisz słówek, ważny jest sens i skutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopen nawet nie czujesz jak rymujesz pan d.... kolejny zadymiarz,niech założy swoje forum i niech sie wykłóca a nie robi burdel tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dracula a może podyskutujesz jak odróżnić fuzariozę od septoriozy

to forum rolnicze a nie komputerowe a ty się czepisz słówek, ważny jest sens i skutek.

więc wystarczyło napisać, "ok mała pomyłka", każdemu sie może zdarzyć, ale nie, klient szedł w zaparte, i dalej pisał bzdury... to tak jakbym ja napisał że septorioza zaatakowała kurczaki w Indiach, i w kolejnym poście, pomimo twojego wytłumaczenia, dalej szedł w zaparte, i jeszcze cię obrażał że tam u ciebie to pewnie, tępicie septoriozę kurczaków przez stosowanie Dwuchloro-Dwufenylo-Trzychloroetan (DDT ) tak to mniej więcej wygląda

 

ps - chcesz pogadać na tematy z moich profesji, myślisz że to ma sens? może napisz jeszcze że pójdziesz w zawody w machaniu szpadlem, do tego się to sprowadza co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie to forum chłopczyku o robieniu laski i dawaniu d... to sobie na innym forum podyskutuj(to chyba niektóre tematy z twojej profesji .heheheh).. jak sam widzisz niema sensu klikanie z nami wiec łaskawie s p i erdalaj ćwoku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki może damy sobie spokój. bo nikt nie chce być zbanowany a jak dalej ta rozmowa sie potoczy to wszystko moze sie zdarzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...