Skocz do zawartości
leonzawodowiec

Czy rolnik zostanie prezydentem?

Rekomendowane odpowiedzi

buntownik72 napisał:

ty wpier...asz się jak majty w d..ę !

Pluj świni

Jak zechcę żebyś ruszał jadaczką to rozepnę rozporek

 

nie potrafisz się zachować, to teraz siedzisz wkurwiony przed monitorem... burku:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
śmieszny jesteś, bo podskakujesz a nie wiesz kto siedzi z drugiej strony, wiec kozaku monitorowy nie zaczynaj i nie pisz potem że mnie znajdziesz i cokolwiek zrobisz, .

A gdzie ja napisałem że cię znajdę i cokolwiek zrobię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem że cię znajdę i cokolwiek zrobię ?

twój koleś szopen tak do kogoś pisał, a sądzę że jesteście odlani z jednej formy, to i niebawem ty to samo napiszesz...

a co to twarzą w twarz... hehe, nie wiem jak ty wyglądasz i co potrafisz, ale uwierz, że to samo tyczy się mojej osoby, więc skończ ten temat, bo nie wciągniesz mnie w forumowe przepychanki kto mocniejszy w realu, baw się w to pod swoim sklepem gs-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja napisałem że cię znajdę i cokolwiek zrobię ?

twój koleś szopen tak do kogoś pisał, a sądzę że jesteście odlani z jednej formy, to i niebawem ty to samo napiszesz...

a co to twarzą w twarz... hehe, nie wiem jak ty wyglądasz i co potrafisz, ale uwierz, że to samo tyczy się mojej osoby, więc skończ ten temat, bo nie wciągniesz mnie w forumowe przepychanki kto mocniejszy w realu, baw się w to pod swoim sklepem gs-u

To ty jesteś z tej samej formy co RAMZES vel PROWOKATOR tylko teraz wygrałeś w totka i kupiłeś kompa piszesz juz chyba z domu a nie z agencji i nazywasz się DRACULA z krzakogrodu hehe i ty doskonale wiesz do kogo pisał kolega SZOPEN72.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (nie dotyczy draculi) proponuję ignorować tego żałosnego człowieczka. Jakakolwiek dyskusja z nim nie ma sensu, on potrzebuje słuchaczy (czytaczy), to taka choroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację.zrobić jak Merlin czy jak mu tam , odwrócić się plecami odejść i zapomnieć a sam zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepszy sposób bo z trolem nie wygrasz, najpierw zniży cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. Robienie szumu i zaczepki to jego jedyny cel na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internet to taki wynalazek, że słowo nie ginie jak na kartce papieru, a ja jestem nożycami, które sie odzywają po uderzeniu w stół. zanim cokolwiek tu napisałem, poczytałem jak obrzucaliście (niektórzy) gnojem bogu ducha winnych mieszkańców miast, wrzucając ich do jednego worka z miejskimi baranami. to może być mój ostatni post, wystarczy że ktokolwiek z was przeprosi za to obrażanie niewinnych ludzi i stwierdzi ze to było niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
internet to taki wynalazek, że słowo nie ginie jak na kartce papieru, a ja jestem nożycami, które sie odzywają po uderzeniu w stół. zanim cokolwiek tu napisałem, poczytałem jak obrzucaliście (niektórzy) gnojem bogu ducha winnych mieszkańców miast, wrzucając ich do jednego worka z miejskimi baranami. to może być mój ostatni post, wystarczy że ktokolwiek z was przeprosi za to obrażanie niewinnych ludzi i stwierdzi ze to było niepotrzebne.

To zioło co jarasz robi ci z mózgu szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to moge byc ja przykro mi ze niewinne miejskie debile mogą czuć sie urażone moimi słusznymi uwagami i uważam ze niepotrzebnie sie mieszczuchami przejmujemy bo szczury i tak sobie poradzą nawet jesli częśc z nich zdechnie...

(oczywiście dotyczy to tylko i wyłącznie durni pokroju "drakulika")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że jesteś wiejskim kmiotem, i że w życiu do niczego nie dojdziesz... zawsze będziesz prezesem krowich placków, będziesz tyrał od rana do nocy za grosze, turystycznie zwiedzisz swoją gminę co najwyżej i będziesz aż do emerytury (235pln) śmierdział potem i gównem :):)... może z dopłat kupisz sobie jakąś literkę ,coby mieć normalne imię, a nie nazywać sie jak kundel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazałeś na co cię stać następnym razem żrąc schabowego pomyśl że ktoś wokół tego musiał chodzić i chociaż trochę uszanuj pracę rolników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat na czas nieokreślony bo dyskusja zmieniła się w obrzucanie błotem a temat nie służy do tego. Jeżeli ktoś będzie chciał napisać coś W TEMACIE to pisać do mnie na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...