Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest za problem, zaczynają mi więdnąć a następnie usychać liście przy fasoli czerwonej, nie wiem co jest za problem. To występuje mijewscami. Miał ktos taki przypadek, jak można zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrwij ta fasolke i zobacz czy nie ma czegos w korzonkach albo w lodydze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze oprysk troche padalo mogl sie przemiescic Ja zastanawiam sie czy nie ruszyc fasolke wielorakiem,bo cos siedzi i niechce rosnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wieslaw no i wywrozyles mi... robaki w fasoli... jeszce takich wschodów nie mialem....niedosc ze zabilo to same lodygi wschodza bez lisci... bo cos je w ziemi up....ło co za holera? jak wykopalem fasolkę to w ziarnie sa dziurki i w lodygach... nie powiem ze w ubieglych latach tego nie widzialem.. ale takiej szkodowosci to jeszce nie widzialem? pryskac to jeszce jakims pyrinexem? czy co robic?

zaorz to i posiej grykę, są to pędraki, możesz sprobować diazolu w granulkach za rok ale to naprawdę drogi gips, około 1200 zł na h, w tym roku już kiszka, po pyrinexie to one najwyżej czkawki dostaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wieslaw no i wywrozyles mi... robaki w fasoli... jeszce takich wschodów nie mialem....niedosc ze zabilo to same lodygi wschodza bez lisci... bo cos je w ziemi up....ło co za holera? jak wykopalem fasolkę to w ziarnie sa dziurki i w lodygach... nie powiem ze w ubieglych latach tego nie widzialem.. ale takiej szkodowosci to jeszce nie widzialem? pryskac to jeszce jakims pyrinexem? czy co robic?

zaorz to i posiej grykę, są to pędraki, możesz sprobować diazolu w granulkach za rok ale to naprawdę drogi gips, około 1200 zł na h, w tym roku już kiszka, po pyrinexie to one najwyżej czkawki dostaną

gryke? i co ja z tym zrobie? nie mam dosyc eksperymentów.. a fasolka zjedzona tylko z jednej strony pola, tak ze moze byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z grzybkami w fasoli ja jade Alertem

hmm... o alercie to jeszcze nie slyszalem... zeby w fasoli.. skuteczny jest? ja tylko miedzianem jechalem jak powschodzil... orientujesz sie jaka jest cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciwko bakteriozie obwodkowej jest skuteczny? kiedy jechac? jak teraz kwitnie...a mikroelementy stosujesz, bo czytalem ze jak tworza sie strąki...ale teraz kwitnie a straki tez sie tworza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kupujcie Treflotoks i Afalon i podobne sor z tej grupy chemicznej bo zostały wycofane z obrotu w UE,a w sprzedarzy są do wyczerpania zapasów magazynowych,a w uprawie fasoli trudno bez nich się obejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lesniakos? jestes handlarzem?

bo ja slysze o tendencji wzrostowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojej fasoli z 15 ton i niewiem co z nia zrobic ,narazie cena będzie spadac bo kasy ludziom trzeba ,ja swoją do czerwca potrzymam to morze do 4 dojdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie co by można zasiać na wiosne do skarmiania na zielono dla bydła mięsnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fasola w polsce morze i drozeje ale unas handlarze sie zmawiają i z podwyrzek (słowo zostało usunięte) ,a z sprzedarzą sie wstrzymam narazie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fasola po 3,7 ciekawe do ilu dojdzie, a moze runie jak zwiazek radziecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...