Skocz do zawartości
danek03

Ceny 1 ha ziem rolnych w LUBELSKIEM I PODKARPACKIEM

Rekomendowane odpowiedzi

Nie orientuje, a bardzo potrzebne mi jest znać ceny gruntów rolnych klas I II i III w województwach Lubelskim i Podkarpackim!

Wszystkim którzy są w stanie mi pomóc z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie orientuje, a bardzo potrzebne mi jest znać ceny gruntów rolnych klas I II i III w województwach Lubelskim i Podkarpackim!

Wszystkim którzy są w stanie mi pomóc z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam

 

Kupowałem w styczniu po 7tys za ha w sumie tego było 7,5ha w czterech kawałkach za IV klase na podkarpaciu. Podejrzewam, że ceny klas III,II,I będą relatywnie wyższe wszystko zależy od tego jaka powierzchnia w jednym rozłogu.

Mysle ze koło 10 tys jak nie więcej za ha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz średnie, to skorzystaj z danych GUS, albo ANR, ponieważ trochę się różnią wysokością ( a tego co ostatnio widziałam wachają się od 5 - 8 tys. w zależności od klasy i rodzaju użytku). Dodatkowo każda gmina ma swoje statystyki co do ceny gruntów rolnych. A my kupowaliśmy w granicah 5 tys./ha (chociaż byli oferenci, którzy chcieli po 12 tys., na tyle nie dostalibyśmy kredytu, bo średnia była ok 7 tys.)

To ze strony ANR:

W I kwartale 2008 r. Agencja najdrożej sprzedawała grunty rolne w województwach: wielkopolskim (prawie 20 tys. zł/ha), kujawsko-pomorskim (ponad 15 tys. zł), małopolskim (prawie 15 tys. zł). Natomiast mniej niż za 9 tys. zł za 1 ha można było kupić nieruchomości rolne z Zasobu WRSP tylko w województwach lubuskim i lubelskim.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tej klasy ziemie w Lubelskim a zwłaszcza w moim regionie placi sie od 18 wzwyz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...