Skocz do zawartości
rafal 8441 proxima

JD 5620 czy McCormick cx-l 65 który lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupic mccormicka cx-l 65 poniewaz potrzebny mi jest ciągnik maly do kazdej pracy jednak moja uwage przyciaga JD 5620 który według was wydaje sie wytrzymalszy bardziej ekonomiczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawie ten temat zobaczymy jak bedczie sie rozwijał.

do czego ma byc ten ciagnik i z jakim sprzetem na latac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cormik jest na perkinsie chyba ja bym porównał ilość biegów w zakresie 7-12km/h obroty wom 540 540E 1000 to dziś standard ( a zetor nie ma) udźwig podnośnika i wydajność pomp. podaj te dane to podyskutujemy i oczywiście ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC pompa82,5 l/m udzwig 3400 kg 540/1000 Skrzynia biegów - z 15 biegami do przodu i 15 do tyłu (30 + 30 biegów pełzających) , mechaniczna zmiana kierunku jazdy przód - tył

JD pompa 56 lub 65 udzwig 3700 kg 540/540e/1000 elektrohydrauliczna zmiana kierunku jazdy 16/16 4 biegi pod obciazeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wałka 540E dla mnie odpada taka maszyna te udźwigi które podałeś napewno są z siłownikami wspomagającymi za które trzeba dopłacić a tak masz około 2500kg ( te ciągniki według ulotek podnoszą prawie tyle ile ważą )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam zamiar kupic mccormicka cx-l 65 poniewaz potrzebny mi jest ciągnik maly do kazdej pracy jednak moja uwage przyciaga JD 5620 który według was wydaje sie wytrzymalszy bardziej ekonomiczny?

 

jezeli chcesz zaqoszczedzic troche to radzilbym ci mccormicka po pierwsze czesci i przeglady sa tansze po drugie jd pije paliwo jak to amerykaniec a mc jest na perkinsie to duzo nie spali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...